Gražuolio jūros tilto prieigos pasipuoš nauja medienos danga

Palangos tiltas, 2022-05-05
Peržiūrėta
1239
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Gražuolio jūros tilto prieigos pasipuoš nauja medienos danga

Bendrovės „Palangos komunalinis ūkis“ darbuotojai šiomis dienomis vykdo labiausiai Palangoje lankomo  objekto – jūros tilto – prieigų atnaujinimo darbus.

Senoji jau nusidėvėjusi medžio danga bus pakeista į visiškai naują atkarpoje nuo Jūratės ir Kastyčio skvero iki pat jūros tilto pradžios. Tad kopti link jūros bei grožėtis saulėlydžiai ant suoliukų aikštelėje ties tiltu jau bus galima atkeliaujant naujai sudėtu medienos klojiniu.

Visa danga, kuri bus pakeista, sudaro  daugiau kaip 800 kvadratinių metrų. Tam bus panaudota 8 cm storio eglės mediena.

Kai naujojo tako klojimo darbai bus baigti, komunalininkai iškart imsis kitų svarbių reikalų: ties jūros tilto prieigomis esančios kopos bus apipintos žabatvorėmis bei uždengtos šakų klojiniais. Tai daroma tam, kad smėlis nebyrėtų nuo kopų ar nebūtų pustomas ant takų. O ir gamtai tai patiks – žabatvorės bei šakų klojiniai apsaugos mūsų trapiąsias kopas nuo nereikalingos žmonių invazijos.

Bendrovės „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius Gediminas Valinevičius patikino, kad tako atnaujinimo darbai bus baigti iki gegužės 15 d.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Balandžio 3 d., pirmadienį, 15 val. ant jūros tilto atidaroma Palangos gintaro muziejus  parengta stendinė paroda.


Rengiantis gruodžio 31 d. 24 val. vyksiančiam Naujametiniam fejerverkui ant Palangos tilto, paskutinės metų dienos vakarą bus laikinai uždarytas jūros tiltas.


Bendrovės „Palangos komunalinis ūkis“ darbuotojai šiomis dienomis vykdo labiausiai Palangoje lankomo  objekto – jūros tilto – prieigų atnaujinimo darbus.


Medienos granulės – tai biokuras. Šis biokuras yra švariai degantis, ekonomiškas ir ekologiškas šildymo šaltinis, užtikrinantis šilumą ir jaukumą jūsų namuose. Granulės, gaminamos iš suslėgtų pjuvenų, savo išvaizda labai skiriasi nuo kito kuro, naudojamo patalpų šildymui. Ar žinote, iš kokių medžiagų yra gaminamos medienos granulės, kodėl verta jas rinktis ir kaip atpažinti kokybiškas medienos...


Trečiadienio, birželio 30 d., rytą į PT redakciją pasipylė skambučiai: kas vyksta ant Palangos tilto, ant kurio suvažiavo visų gelbėjimo tarnybų automobiliai, ratus suko sraigtasparnis? Gal didelė nelaimė?


Vytauto gatvė iki Naujųjų pasipuoš tamsiai raudona danga

"Palangos tilto" informacija, 2020 10 29 | Rubrika: Miestas

Jau antrą savaitę Palangoje vyksta intensyvūs centrinės Vytauto gatvės dalies remonto darbai, kurie turi bus baigti iki Naujųjų metų. 


Teisinės konsultacijos nėra pigios, tad ne visi sau gali jas leisti. Taip tuomet viltys dedamos į teikiamą nemokamą teisinę pagalbą. Tokią galimybę nuo šiol teiks ir Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje Vilniaus universiteto (VU) Teisės klinikos konsultantai. Trečiadienį bibliotekoje įvyko oficialus šio projekto pristatymas bei atviros prieigos taško...


Vienas svarbiausių Palangos atributų – Palangos tiltas – po sezono atidarymo šventės šurmulio bus visas perdažytas, o medinis takas vedantis link jo jau šią savaitę, trečiadienį, buvo prikeltas naujam gyvenimui: pakeista danga, sudėtos jo prieigose naujos kaladėlės. Palangos komunalininkai jau pasiruošė sezono atidarymo šventei rytoj...


Botanikos parko paplūdimys pasipuoš Mėlynąja vėliava

„Palangos tilto“ informacija, 2010 05 11 | Rubrika: Miestas

Botanikos parko paplūdimys pasipuoš Mėlynąja vėliava.


Idėja – kavinė ant jūros tilto

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 05 29 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto vadovas Vytautas Stalmokas spaudos atstovus supažindino su bendrovės „Nesė Pramogų bankas“ pasiūlymu – verslininkai norėtų ant jūros tilto įrengti lengvų konstrukcijų lauko kavinę.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius