NAUJIENŲ PABIROS

Palangos tiltas, 2014-03-03
Peržiūrėta
3379
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

NAUJIENŲ PABIROS

Nauji vargonai: paskutinėmis vasario dienomis į Palangos parapiją atkeliavo nauji vargonai, kurių montavimo darbai Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje jau prasidėjo.

Planuojama, kad montavimo ir derinimo darbai bus baigti iki Šv. Velykų švenčių, o per Atvelykį ketinama surengti pirmąjį vargonų muzikos koncertą, tada bus ir naujųjų vargonų pašventinimas.

 

Piketas Klaipėdoje: sekmadienio popietę būrelis klaipėdiečių Minijos gatvėje prie Rusijos Federacijos generalinio konsulato surengė piketą. Protestuota prieš karinę Rusijos invaziją į Ukrainą.

„Ukraina, mes su jumis“, „Stop Russia“, „Šalin rankas nuo Ukrainos“ – tokius plakatus į piketą atsinešė protestuotojai.

Protesto dalyviai sakė taip reaguojantys į Rusijos karinės technikos pasirodymą Krymo pusiasalyje. Jie teigė, kad į Ukrainos vidaus reikalus neturėtų kištis nė viena valstybė.

Prie konsulato protestuotojai atsinešė Lietuvos trispalvę, atlapuose segėjo Ukrainos vėliavos spalvų juosteles. Protestas truko apie pusvalandį.

Tuo pačiu metu protestas vyko ir prie Rusijos ambasados Vilniuje.

Kovo 1 d. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas kreipėsi į Rusijos Federacijos tarybą dėl sprendimo panaudoti Rusijos ginkluotąsias pajėgas Ukrainos teritorijoje, kol šioje šalyje normalizuosis visuomeninė politinė padėtis.

„Ukrainoje susiklosčius nepaprastajai situacijai, kilus grėsmei Rusijos Federacijos piliečiams, mūsų tėvynainiams, Rusijos Federacijos ginkluotųjų pajėgų kontingentui, dislokuotam pagal tarptautinius susitarimus Ukrainos teritorijoje (Krymo autonominė respublika), vadovaudamasis Rusijos Federacijos Konstitucija (...) kreipiuosi į Rusijos Federacijos tarybą dėl Rusijos Federacijos ginkluotųjų pajėgų panaudojimo Ukrainos teritorijoje, kol normalizuosis visuomeninė politinė padėtis šioje šalyje“, – sakoma Prezidento spaudos tarnybos pranešime.
Rusijos Federacijos taryba šeštadienį vienbalsiai palaikė Vladimiro Putino prašymą leisti karinę intervenciją Ukrainos teritorijoje, praneša unian.net.

 

Po 65 – lauk iš darbo? Siūloma leisti nutraukti darbo sutartį, kai darbuotojui sukanka 65-eri metai.

Tokį Darbo kodekso pataisos projektą įregistravo Liberalų Sąjūdžio atstovas Gintaras Steponavičius, siekdamas paskatinti jaunų specialistų įtraukimą į darbo rinką.

Dabartinis reglamentavimas, pasak Darbo kodekso pataisos autoriaus G. Steponavičiaus, neužtikrina kartų kaitos kai kuriuose sektoriuose, todėl jauni specialistai baigę mokslus priversti emigruoti.

Sociologas, Vilniaus universiteto profesorius Romas Lazutka tokį siūlymą vadina diskriminaciniu ir teigia, kad darbo kokybę lemia ne amžius, lytis ar tautybė, bet kompetencija ir darbo kokybė.

Pagal dabar galiojantį Darbo kodeksą amžius negali būti teisėta priežastis darbuotojui atleisti.

 

„Palangos tilto“, ve.lt, delfi.lt inf.

 

Jūsų komentaras:

Po 65 lauk iš darbo?.. 2014-03-03 18:52 (. / IP: 86.100.63.40)
-gal nukvakusiems ar "trumpapročiams - lauk iš Seimo?...-Kai gaus atlygio 700-800 Lt tegul parodo, kaip gyventi?kaip paskirstyti kai maistui ir vaistams -nebelieka? ypač esant ir gyvenant vienam -pensininkui ar invalidui? Ar, iš mūsų pensijų pripampę seimūnai, žino, kaip tai atrodo realiai?..

Taip pat skaitykite

Gyventojai, besinaudojantys bendrovės „Palangos komunalinis ūkis“ paslaugomis, jau netrukus bus pakviesti prisijungti prie ekologiškesnio ir patogesnio sąskaitų apmokėjimo būdo – nuo liepos 1 d. atsisakoma popierinių sąskaitų bei pereinama prie elektroninių.


Dirbtinis intelektas dabar yra „ant bangos“, išgyvena aukso amžių – todėl tai didžiulis mūsų tiriamosios veiklos pripažinimas.



Praėjusį sekmadienį tragiškoje avarijoje Širvintų rajone žuvo buvusio UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktoriaus Vido Misikonio 34 metų sūnus.


Liepos 1-ąją garsus mūsų šalies operos solistas Eduardas Kaniava atšventė 80-metį. Šia proga neabejotinai jį sveikino daugybė žmonių, jį Palangos miesto savivaldybėje pasveikino ir meras Šarūnas Vaitkus su vicemeru Rimantu Antanu Mikalkėnu bei Kultūros skyriaus vedėju Robertu Trautmanu. Jubiliatas teigė esąs pamalonintas dėmesio, nes jeigu žmonės prisimena...


Palangos miesto savivaldybės vicemeras Rimantas Antanas Mikalkėnas ilgai juokėsi paklaustas, kaip jis pasiryžo antrą kartą bristi į tą pačią upę – sėsti į valdžios „galerą“. „Patikėkite, aš pats nerandu atsakymo. Bet po visko norėčiau likti palangiškių atmintyje kaip daug dirbęs kurortui žmogus“, – sakė pirmasis po atkurtos Nepriklausomybės...


Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.  


Naujienų pabiros

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas

Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.


Palangoje vasara prasideda itin kūrybingai – linksmai ir garsiai paskelbusi apie kurortinio sezono pradžią, Lietuvos kultūros sostinėje išlaiko tempą ir palangiškius bei svečius džiugina kultūrinių pramogų gausa.


„Išmokime bent  vieną tarptautinę ir kaimyninių tautų kalbą!“ Tokia UNESCO paskelbta iniciatyva kiekvienais metais  kviečia visų respublikos miestų bei rajonų  4 – 12 klasių moksleivius dalyvauti vertimų  bei iliustracijų anglų, prancūzų, rusų ir vokiečių kalbomis  konkurse „Tavo žvilgsnis“.  Konkursas – labai paprastas: rankose – tušinukas, prieš akis –...


Renginių kalendorius