Iš pareigų atleidžiama NŽT Palangos skyriaus vedėja

Palangos tiltas, 2015-10-19
Peržiūrėta
3001
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Iš pareigų atleidžiama NŽT Palangos skyriaus vedėja

Nuo spalio 21 dienos iš pareigų atleidžiama Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) Palangos skyriaus vedėja Nijolė Jonikienė. Palangos skyriaus vedėjo funkcijas atliks vyriausiasis specialistas Martynas Mikelevičius.
Palangos skyriaus vedėjai trauktis iš pareigų buvo pasiūlyta po to, kai paaiškėjo gausybė šio teritorinio NŽT padalinio veiklos pažeidimų. NŽT Palangos skyrių centrinio NŽT padalinio specialistai tikrino šių metų rugpjūčio 25 dieną. Išnagrinėjus skyriaus patikrinimo duomenis buvo konstatuota, kad visose penkiose tikrintose veiklos srityse rasta reikšmingų pažeidimų.

Patikrinimo metu atsitiktine tvarka buvo įvertinta 14 Palangos skyriaus kadastro duomenų bylų. Nustatyta, kad daugeliu atvejų Palangos skyriuje gautos kadastro duomenų bylos neužregistruotos el. žurnale ir nepatikrintos. Dažnai Palangos skyriuje gautos kadastro duomenų bylos elektroniniame žurnale registruojamos pavėluotai, kadastro duomenų bylos dažnai patikrinamos pažeidžiant nustatytus terminus. Taip pat dažnai buvo vėluojama priimti sprendimus dėl kadastro duomenų pakeitimo.
Patikrinus atsitiktine tvarka pasirinktus Palangos skyriaus vedėjos priimtus sprendimus buvo nustatyta, kad sprendimai buvo priimti pažeidžiant sutikimų išdavimo taisykles, nepateikti žemės sklypų savininkų sutikimai dėl papildomų specialiųjų žemės naudojimo sąlygų šiems žemės sklypams taikymo ir pan. Sutikimai išduoti nepaisant to, kad prie prašymų leisti valstybinėje žemėje nepridėti suderinimai su atitinkamomis institucijomis, pavyzdžiui, inžinerinių komunikacijų planai buvo nesuderinti su statinių ir įrenginių savininkais, taip pat su Kultūros paveldo departamentu.
Daug pažeidimų arba neveiklumo buvo užfiksuota atliekant valstybinės žemės naudojimo kontrolę. Pavyzdžiui, Šventojoje aptikta per 100 nelegalių, neįteisintų poilsio namelių.
NŽT Palangos skyriaus patikrinimo išvadose rašoma, kad funkcijos šiame NŽT skyriuje buvo atliekamos netinkamai, pažeidžiant daugelyje teisės aktų nustatytus reikalavimus.
Be to, Palangos gyventojų priėmimo metu asmenų išsakyti nusiskundimai ir iškelti klausimai buvo pagrįsti bei susiję su Palangos skyriaus netinkamu funkcijų vykdymu.

NŽT inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

„Palangos tilto“ straipsnis „Tūkstantmečio mokyklų“ kūrybingumo ugdymo mokymuose Palangos mokytojos turi papasakoti ir apie savo pirmąjį bučinį kitoms tai filmuojant“, kurį paskelbėme balandžio 18-ąją, sulaukė didelio skaitytojų ir kurorto švietimo bendruomenės dėmesio. Tačiau Savivaldybės Švietimo skyriaus vedėja Laima Nedzveckienė  užima gynybines pozicijas ir į kritiką nereaguoja....


Nuo 2018 metų kovo mėnesio Lietuvos oro uostams vadovavęs Marius Gelžinis, nuo birželio 23 dienos traukiasi iš generalinio direktoriaus pareigų. 


Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) nesiėmė svarstyti Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pareiškimo dėl Palangos miesto Tarybos nario ir Tarybos Etikos komisijos pirmininko Dariaus Kubiliaus spjaudimosi purvu viešoje erdvėje. ivaldybių Tarybų Etikos komisijos. VTEK paaiškino, kad tokio politikų elgesio netiria – tai daro savivaldybių Tarybų Etikos...


Trečiadienį, birželio 2 dieną, įvykusiame Lietuvos Socialdemokratų Darbo partijos (LSDDP) Palangos skyriaus ataskaitiniame-rinkiminiame susirinkime buvo išrinktas skyriaus pirmininkas, jo pavaduotojai, suformuota nauja Taryba, išrinkti delegatai į birželio 19 dieną vyksiantį LSDDP partijos suvažiavimą.


Palangos konservatorių (TS-LKD) kandidato į Seimo rinkimus Mėguvos vienmandatėje rinkimų apygardoje paieškos kursto aistras. Kodėl nenorima skaitytis su partijos skyriaus Tarybos sprendimu ? Palangos konservatorių (TS-LKD) kandidato į Seimo rinkimus Mėguvos vienmandatėje rinkimų apygardoje paieškos kursto aistras. Kodėl nenorima skaitytis su partijos skyriaus Tarybos sprendimu...


Ketvirtadienį, 15 val., Palangos miesto savivaldybės Tarybos posėdžių salėje įvyko Savivaldybės Švietimo skyriaus Laimos Valužienės susitikimas su kurorto švietimo ir ugdymo įstaigų vadovais. Nuspręsta dviem savaitėms - nuo kovo 13 d. iki kovo 27 d. - dėl koronaviruso grėsmės uždaryti Palangos lopšelius-darželius ir mokyklas. Tačiau jau po valandos jos kolegė iš...


Aušra Kedienė- naujoji Savivaldybės Biudžeto skyriaus vedėja

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 31 | Rubrika: Miestas

Spalio 31 d. Tarybos sprendimu Aušra Kedienė buvo perkelta iš Savivaldybės kontrolieriaus pavaduotojo pareigų į Savivaldybės Biudžeto skyriaus vedėjos pareigas.


Kitą savaitę Vyriausioji rinkimų komisija spręs, ar Palangos politiką Daną Palucką atleisti iš tarybos kaip nuslėpusį teistumą, ar leisti atsistatydinti pačiam.


Nuo spalio 21 dienos iš pareigų atleidžiama Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) Palangos skyriaus vedėja Nijolė Jonikienė. Palangos skyriaus vedėjo funkcijas atliks vyriausiasis specialistas Martynas Mikelevičius. Palangos skyriaus vedėjai trauktis iš pareigų buvo pasiūlyta po to, kai paaiškėjo gausybė šio teritorinio NŽT padalinio veiklos pažeidimų. NŽT Palangos...


Partijos Tvarka ir teisingumas Palangos skyrius turi naująjį vedlį – juo tapo Raimondas Abromas, bet visuotiniame skyriaus susirinkime praėjusį penktadienį vyravo erzelis tarp įvairių skyriaus „flangų“ – rodės, ims ir visi netrukus išsivaikščios. Kurorto „tvarkiečiai“ suskubo rinkti naująjį pirmininką po to, kai buvusi pirmininkė Aldona...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius