Iš S.Berlusconi asmeninės sąskaitos – 220 tūkst. eurų palangiškei R.Kulytei

„Lietuvos rytas", Paulius Jurkevičius, 2011-11-04
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Iš S.Berlusconi asmeninės sąskaitos – 220 tūkst. eurų palangiškei R.Kulytei
Šviesiaplaukė lietuvė Rasa Kulytė iš Italijos premjero 75 metų Silvio Berlusconi gavo dovanų ne tik komplimentų už žavią išvaizdą.   Ištyrusi italų milijardieriaus bankines operacijas, Florencijos prokuratūra įtaria, kad didžiulės pinigų sumos keliavo į įvairias sąskaitas, kurios priklausė premjero „simpatijoms“. 220 tūkst. eurų (760 tūkst. litų) atiteko palangiškei – buvusiai „Mis Europos Sąjunga 2007“ grožio konkurso prizininkei. Apie R.Kulytės ryšius su S.Berlusconi Italijos žiniasklaida pranešė praėjusį pavasarį. Dienraštis „La Repubblica“ aiškinosi, kodėl ir kokiu būdu niekam nežinoma lietuvė atsidūrė RAI valstybinėje televizijoje ir gaudavo nemažus pinigus už kelių minučių pasirodymą pramoginėje laidoje. Tąkart „Giada“ — taip spaudoje buvo pavadinta 24 metų lietuvė — neslėpė, kad pažįsta Italijos premjerą, bet paneigė bet kokius žiniasklaidos įtarimus dėl dalyvavimo erotinio pobūdžio vakarėliuose milijardieriaus rūmuose Milane ir Romoje. Romos centre įsikūrusi R.Kulytė tvirtino pati neblogai uždirbanti, be to, jai tariamai padeda sužadėtinis italas. Florencijos prokurorų vykdomas teisminis tyrimas verčia abejoti šia lietuvės versija. Vadinamojoje „deputato Denis Verdini“ byloje jau surašyta 65 tūkst. tyrimo puslapių. Prokuratūros duomenimis, Italijos premjeras savo aistrai moterims patenkinti išleido 14 mln. 371 tūkst. eurų (49 mln. 579 tūkst. litų). Šie milžiniški pinigai iškeliavo iš vienos ir tos pačios – „Monte dei Paschi di Siena“ banko sąskaitos nr. 1.29. Jos savininkas – Silvio Berlusconi. Vidutinės bankinių pavedimų sumos svyruoja nuo 200 tūkst. iki 400 tūkst. eurų. Grafoje „pavedimo paskirtis“ premjeras įrašydavo „negrąžintina paskola“. Didžiausią sumą – 700 tūkst. eurų S.Berlusconi pervedė italei Evelinai Mannai po to, kai ši pagrasino papasakoti apie ryšius su vyriausybės vadovu. Iš sąskaitos nr. 1.29 merginoms buvo perkami automobiliai ir brangenybės vienoje Milano juvelyrinėje parduotuvėje (išleista 337 tūkst. eurų). S.Berlusconi bankiniai pavedimai R.Kulytei, kitoms merginoms, asmeninei sekretorei, partijos „Laisvės tauta” veikėjams, jaunesniajam broliui Paolo buvo atskleisti atsitiktinai. Dienraščio „La Repubblica” duomenimis, Florencijos prokuratūra tyrinėjo Florencijos banko „Credito Cooperativo Fiorentino” tyčinį bankrotą. Teisininkai aptiko keistą 1,5 milijono eurų pavedimą vienam iš banko klientų – senatoriui Marcello Dell’Utri. Pinigai atkeliavo iš S.Berlusconi „Monte dei Paschi di Siena” banko sąskaitos 1.29. Senatorius M.Dell’Utri – sicilietis, artimas S.Berlusconi bendražygis, buvęs koncerno „Fininvest” vadovas, vienas partijos „Pirmyn Italija” kūrėjų. 2004 metais M.Dell’Utri buvo nuteistas devynis metus kalėti už bendradarbiavimą su Sicilijos mafijos „Cosa Nostra” bosais Stefano Bontade, Toto Riina, Bernardo Provenzano. Antrojo laipsnio teismas bausmę padidino iki 11 metų laisvės atėmimo. Tačiau 2010 Milano kasacinis teismas bausmę panaikino.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Oksana Skripnikienė socialiniame tinkle Facebook pasiskundė: "Sosnovskio barščiai jie grėsmingai artėja ties Lieknų gatvės 16 ir 14 numeriu. Žolės aukštis maždaug 1.45 metro. Ar ji neturėtų būti nupjauta? Kas Palangoje už tai atsako?"


Šiandien miesto Taryba balsavo už trumpalaikės 1 700 000 eurų paskolos paėmimo savo einantiesiems įsipareigojimams vykdyti.


Kaip "Palangos tiltą" informavo Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, praėjusį savaitgalį Palangoje vykdytos prevencinės priemonės viešose miesto erdvėse, prie didžiųjų prekybos vietų, dėl karantino sąlygų laikymosi, priemonių metu surašyti 6 administracinio nusižengimo protokolai pagal LR ANK 45 str., numatantį atsakomybę už karantino reikalavimų...


Klaipėdos apskrities VPK Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdyboje baigtas ir į teismą perduotas ikiteisminis tyrimas dėl didelės vertės svetimo turto įgijimo apgaule (pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 182 straipsnio 2 dalį),


Jauna Palangos gyventoja vasario 9 d. vakarą buvo apgauta sukčių ir prarado solidžią sumą pinigų.


Gimnazija gavo 20 200 eurų atletinės gimnastikos salei įrengti

"Palangos tilto" informacija, 2019 09 03 | Rubrika: Miestas

Palangos senoji gimnazija gavo 20 200 eurų įrengti atletinės gimnastikos salei. "Labai smagi žinia iš Švietimo ir Mokslo ministerijos mokslo metų pradžioje, Didžioji dalis pinigų - europiniai. Pirmas toks mūsų bandymas gauti tokį finansavimą nebuvo sėkmingas. Iki metų pabaigos salė jau turėtų būti įrengta, nupirkti visi reikalingi įrengimai," - "Palangos...


Palangos miesto savivaldybės Kultūros skyriaus vedėjas Vyganto Rekašius: – Kiek pajamų už renginius Palangos Koncertų salėje yra gauta šiemet?


Šią savaitę, trečiadienį, Kretingoje ir Palangoje lankėsi žinomas Lietuvos gydytojas, diplomatas, politinis bei visuomenės veikėjas, nuo 2013 metų premjero Algirdo Butkevičiaus patarėjas sveikatos klausimais Antanas Vinkus.


Iš S.Berlusconi asmeninės sąskaitos – 220 tūkst. eurų palangiškei R.Kulytei

„Lietuvos rytas", Paulius Jurkevičius, 2011 11 04 | Rubrika: Miestas

Šviesiaplaukė lietuvė Rasa Kulytė iš Italijos premjero 75 metų Silvio Berlusconi gavo dovanų ne tik komplimentų už žavią išvaizdą.


Per 2008 metus gauti 135 pranešimai apie grupės darbuotojų atleidimus, iš viso įspėti 6922 darbuotojai. Lietuvos darbo biržos duomenimis, tai didžiausias pranešimų skaičius per pastaruosius keletą metų: 2007 metais gauta 60, 2006 metais - 42, 2007 metais - 70 pranešimų. Dažniausia atleidimo priežastis - įmonėms iškeltos bankroto bylos (50 proc.). Kitos atleidimų priežastys - įmonių...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas