Išgelbėjo gyvybę, o po to nubaudė

„Lietuvos rytas", 2013-08-19
Peržiūrėta
414
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos gelbėtojų nuotr.
Palangos gelbėtojų nuotr.

Šeštadienį Palangoje nuo jūros tilto į vandenį nušokęs ir pradėjęs skęsti neblaivus 31 metų ukmergiškis Marius Noreika labai nustebo sužinojęs, kad jam dar teks sumokėti ir baudą.
Išgelbėtas ukmergiškis M. Noreika buvo nusiteikęs linksmai, kol gelbėtojai neiškvietė policijos
Nuo tilto į Baltijos jūrą šokinėjantys ir taip pramogaujantys neblaivūs poilsiautojai perpildė paplūdimių gelbėtojų kantrybę.
Šeštadienį iš vandens ištraukę pradėjusį skęsti M. Noreiką iš Ukmergės, gelbėtojai perdavė policijai, o pareigūnai pramogautojui skyrė baudą už paplūdimio taisyklių pažeidimą, nes šokinėti į jūrą nuo tilto Palangos miesto savivaldybės taryba yra uždraudusi.
Pranešimą apie jūros tilto gale skęstantį žmogų gelbėtojai gavo prieš 19 valandą.
Tolokai nuo kranto jūroje atsidūręs neblaivus poilsiautojas mostagavo rankomis ir jau sunkiai laikėsi ant vandens.
Gelbėtojams ištempus į krantą M. Noreika kurį laiką juokavo, vis klausdamas, ką jis blogo padarė.
Gelbėtojai jam paaiškino, kad šokdamas nuo tilto jis pažeidė nustatytą tvarką ir iškvietė policiją. Iš pradžių nesuvokęs padaryto pažeidimo ukmergiškis manė, kad gelbėtojai juokauja.
Tačiau Gelbėjimo stotyje išvydęs pareigūnus, jis suprato, kad juokai baigėsi.
Policininkai M. Noreikai nustatė 0,59 promilių girtumą, surašė administracinio teisės pažeidimo protokolą ir skyrė pusę baudos – 25 litus, kuriuos jis privalo sumokėti iki vasaros pabaigos. ˙

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šeštadienį, rugpjūčio 1-ąją, skaudi nelaimė ištiko Šventosios svečią iš Kauno. Blogai krante pasijutęs vyras atsigaivinti brido į Baltijos jūrą, tačiau, anot Palangos gelbėtojų vado Jono Pirožniko, joje pradėjo skęsti. Gali būti, kad vyras iš Kauno mirė brisdamas ir krito į vandenį.


Kaip "Palangos tiltą" informavo Klaipėdos policijos atstovė spaudai Andromeda Grauslienė, įsigaliojus naujai tvarkai dėl karantino taisyklių pažeidimų, kai protokolus pagal LR ANK 45,46, 506 str.gali surašyti policijos pareigūnai, iki pirmadienio, balandžio 4 d., Palangos m. pareigūnai surašė 13 protokolų pagal LR ANK 45 str. Visiems pažeidėjams surašyti...


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Balandžio 30 dienos, šeštadienio, pavakarę, 17.46 val. Bendruoju pagalbos centro (BPC) skambučiu 112 buvo sulaukta pranešimo, kad nuo Palangos tilto galo į jūrą nušoko jaunuolis. Pirminiais duomenimis, vaikinas buvo neblaivus, tad išgelbėtas tokio savo poelgio paaiškinti negalėjo. Į įvykio vietą skubiai reagavę atvyko Klaipėdos apskrities...


Išgelbėjo gyvybę, o po to nubaudė

„Lietuvos rytas", 2013 08 19 | Rubrika: Miestas

Šeštadienį Palangoje nuo jūros tilto į vandenį nušokęs ir pradėjęs skęsti neblaivus 31 metų ukmergiškis Marius Noreika labai nustebo sužinojęs, kad jam dar teks sumokėti ir baudą.


Kovo 23 dieną Klaipėdos apskrities jūros šaulių sąjunga savo būstinėje Klaipėdoje šventė neeilinę sukaktį – šiemet sukako 90 metų nuo sąjungos įkūrimo. Iškilmėse dalyvavo ir Klaipėdos apskrities jūros šaulių 3-osios rinktinės Palangos šaulių 6-osios kuopos šauliai.


Šuo ant jūros tilto

Šarūnas VAITKUS, Palangos miesto gyventojas, 2010 12 13 | Rubrika: Miestas

Situaciją, kai nei pats naudoja, nei kitiems leidžia, geriausiai apibūdina žinomas posakis – „šuo ant šieno“. Šuo šieno neėda, bet ir kitiems prie kaugės prieiti neleidžia.


Mokestį teks sumokėti

Dalia JURGAITYTĖ, 2010 05 09 | Rubrika: Miestas

Kurorto valdančiosios daugumos bandymas suteikti  žemės nuomos mokesčio lengvatą UAB „Respublikinė mokomoji sportinė bazė“, kuriai priklauso teniso kortai, patyrė fiasko. Bendrovė apskritai šio mokesčio nemoka nuo 2004 metų ir savivaldybės biudžetui yra skolinga apie 49 tūkst. litų. Pinigėlius bendrovė privalės sumokėti.


Policininkai išgelbėjo šiauliečio gyvybę

„Palangos tilto“ informacija, 2010 03 10 | Rubrika: Kriminalai

Praėjusio šeštadienio naktį Palangos miesto policijos komisariato pareigūnų operatyvių ir ryžtingų veiksmų dėka išgelbėta nusižudyti ketinusio 36 metų amžiaus šiauliečio gyvybė.


Idėja – kavinė ant jūros tilto

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 05 30 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto vadovas Vytautas Stalmokas spaudos atstovus supažindino su bendrovės „Nesė Pramogų bankas“ pasiūlymu – verslininkai norėtų ant jūros tilto įrengti lengvų konstrukcijų lauko kavinę.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius