Įžiebti Kalėdų eglę Palangoje sugrįžta Grafai Tiškevičiai su muzikiniu atvirlaiškiu

Palangos tiltas, 2023-11-22
Peržiūrėta
1173
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Įžiebti Kalėdų eglę Palangoje sugrįžta Grafai Tiškevičiai su muzikiniu atvirlaiškiu

Gruodžio 1 d. 18 val. Palangoje prasidės magiška šventė – Kalėdinės eglės įžiebimas.

Šią nepakartojamą akimirką iš praeities į tviskantį, žibantį, blizgantį pilną žiburių miestą sugrįžę, visus sveikins Grafai Tiškevičiai.

Prieš 200 metų pradėję kurti mylimos Palangos istoriją, šiandien Tiškevičiai atkeliauja tarsi spindintys veidrodiniai praeities šešėliai, kurių šviesa ir spindesys įkvepia šių dienų kartas. Juos lydės „žaisliukų” eisena – šokių mokykla „Coda“. Scenoje taip pat pasirodys talentingas dainininkas Kristupas Kerulis, prie jo jungsis Klaipėdos operos studijos vaikai. Kartu su Grafu ir Grafiene Tiškevičiais atkeliaus ir Kalėdų Senelis, ir visi drauge įžiebsime Kalėdų eglutę.

Gruodžio 9 d. 18 val. Kalėdų Senelis tęs savo stebuklingą pajūrio kelionę į Šventąją. Čia Snieguolė ir Nykštukai žadins miško gyventojus, puoš girliandomis miesto gatves, ir kvies visus į interaktyvų miuziklą. Kalėdų Senelio stebuklingoms rogėms būtina muzika, tad visi drauge muzikuodami ir dainuodami lauksime jo atvykstant įžiebti Šventosios eglutę. Šoks Palangos Šventosios pagrindinės mokyklos mokiniai, dainuos Palangos lopšelio-darželio „Sigutė” vaikai.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Daugybe šventinių dekoracijų pasipuošęs didžiausias šalies kurortas šįvakar įžiebė išskirtinę, Lietuvoje, o gal ir niekur kitur dar neregėtą eglių eglę ir pradėjo spindinčių pajūrio Kalėdų laukimo laikotarpį. Skambant nuotaikingai muzikai ir daugybės susirinkusių žiūrovų plojimams, Palangoje, prie legendinio Kurhauzo, įžiebta beveik dešimt metrų siekianti neįprasta žaliaskarė. Stebuklingus...


Gruodžio 1 d. 18 val. Palangoje prasidės magiška šventė – Kalėdinės eglės įžiebimas.


Trečioji chorinės muzikos šventė „Cantate Palangai“ sugrįžta.


Liepos 25 d. 18 val., pirmą kartą po renovacijos, žiūrovams atvers duris Palangos Kurhauzo teatro salė su muzikiniu operetės spektakliu „Išsipildžiusios svajonės istorija."


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.2016-04-06 Palangos senoji gimnazija atvėrė duris būsimiesiems gimnazistams – Palangos pradinės mokyklos mokiniams. Neišgąsdino mažųjų nei pavasarinis lietus, nei pirmas susitikimas su vyresniais draugais. Visi susirinkome įžiebti mažytes olimpinės ugnelės kiekvienoje širdelėje.


Palangos Birutės parkas nuo vakar lankytojus stebina nebyliai kurorto istoriją piešiančiais personažais – jau dešimtą sezoną vienoje iš gražiausių kurorto vietų pristatomas projektas „Birutės parko atspindžiai“.


Per atostogas praėjusią savaitę apie Palangą tegirdėjau vieną vienintelę žinią. Info TV, TV3 ir kitų TV kanalų reportažiukai apie eglę – milžinišką Kalėdų senį Palangoje mane pasiekė Vilniuje.


Palanga įžiebė muzikinę eglę ir pirmoji šalyje žengė į Kalėdas

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 12 02 | Rubrika: Miestas

Pirmoji šalyje įžiebdama Kalėdų eglę, Palanga jau paskelbė artėjančių švenčių pradžią. Kalėdų šviesos miestu tapęs kurortas, šventinėmis spalvomis nušvitęs ryškiau, nei bet kada anksčiau, visą gruodį dovanos įsimintinus renginius bei išskirtinę kalėdinę nuotaiką.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius