Įžiebti olimpinę ugnelę

Palangos tiltas, 2016-04-07
Peržiūrėta
3211
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Įžiebti olimpinę ugnelę

2016-04-06 Palangos senoji gimnazija atvėrė duris būsimiesiems gimnazistams – Palangos pradinės mokyklos mokiniams. Neišgąsdino mažųjų nei pavasarinis lietus, nei pirmas susitikimas su vyresniais draugais. Visi susirinkome įžiebti mažytes olimpinės ugnelės kiekvienoje širdelėje.
Smagiai pasveikinę mokytojas – Nomedą Maksvytienę, Dalią Rakauskienę, Ingridą Želnienę – mokiniai apšilo atlikinėdami masinę mankšą.
Sportavome grupėmis – su nekasdienėmis priemonėmis. Mokytoja Dalia dirbo su kimštiniais kamuoliais – siekė išsiaiškinti, kas gi stipriausias. Mokytoja Ingrida su lazdomis tikrino mokinukų lankstumą, miklumą. Ic gimnazistas Simonas Streikus organizavo pratimus, susijusius su krepšinio žaidimu. Pravedę pamoką ratu, komandomis žaidėme estafetes, kurių metu išbandėme įvairaus didumo kamuolius – nuo 3 cm diametro iki 1 metro.
Kol jaunieji draugai sportavo, nustojo lyti, o ir baigėsi popietės laikas... Paklausus, kas gi laimėjo, visi vienu balsu klegėjo: „MES“. Galiausiai sutiko, kad nugalėjo visi, draugystė ir olimpinė dvasia.
Džiaugėmės įžiebę nors ir mažytę olimpinę ugnelę mažiesiems palangiškiams. Kad nepamirštų savo pirmųjų varžybų, pradinukus apdovanojome Palangos senosios gimnazijos padėkos raštais.
Išeidama viena mažylė mokytojai D. Rakauskienei užgarantavo: „Aš tikrai dar grįšiu į gimnaziją...“
Manau, didysis tikslas – draugystė – pasiektas.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Gruodžio 1 d. 18 val. Palangoje prasidės magiška šventė – Kalėdinės eglės įžiebimas.


Mieli pedagogai, kasdien, praverdami klasės duris, jūs įžengiate į ypatingą – mokslo ir žinių pasaulį. Įžengiate ne vieni – padrąsindami, patardami, pamokydami jūs kartu vedatės mūsų ateitį – vaikus. 


Seimą antradienį, rugsėjo14 d., pasiekė įstatymų pataisos, leisiantis Šventosios jūrų uosto akvatoriją ir uosto infrastruktūrą patikėjimo teise valdyti, naudoti ir ja disponuoti Palangos miesto savivaldybės tarybos sprendimu įsteigtai įmonei – uosto direkcijai. 


Palangos miesto gyventojai, esant poreikiui ir turėdami šeimos gydytojo siuntimą, jau gali kreiptis į Klaipėdoje duris atvėrusią Karščiavimo kliniką – tokią galimybę užtikrina Palangos ir Klaipėdos miesto savivaldybių pasirašyta bendradarbiavimo sutartis dėl šios paslaugos teikimo.


Palangiškius ir miesto svečius kviečiame nuo balandžio 3 d. į papildomai organizuojamus haloterapijos seansus. Haloterapija (druskų gydykla) pagerina kvėpavimo sistemos ligomis sergančiųjų būklę, stiprina imunitetą, puikiai tinka peršalimo ligų profilaktikai. Ši procedūra ne tik sumažina kvėpavimo takų problemas, bet ir gydo sinusitą, nosiaryklės uždegimus.


2016-04-06 Palangos senoji gimnazija atvėrė duris būsimiesiems gimnazistams – Palangos pradinės mokyklos mokiniams. Neišgąsdino mažųjų nei pavasarinis lietus, nei pirmas susitikimas su vyresniais draugais. Visi susirinkome įžiebti mažytes olimpinės ugnelės kiekvienoje širdelėje.


DIDYSIS PENKTADIENIS (03.25): Nuo 10 iki 13 val. parapijos namuose dalijamas maistas stokojantiems (pakvieskime ateiti); 18 val. Kristaus Kančios pamaldos (Šv. Kryžiaus pagerbimas);


„Taip buvo visados ir per amžius amen...“ – kalba maldos žodžiai, kuriuos galime garsiai „išstaugti“ ant jūros kranto Šventojoje, kuri tokia buvo 1986-1989 ir tokia pati – 2013 metų gruodžio 17 dieną. Tikrai ne europietiškas vaizdelis. Net Aliaska tvarkingesnė. Provincijos rutina, pušinėliuose arti švyturio aplink...


Palangos jaunimas nori atviros erdvės

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2012 02 02 | Rubrika: Miestas

Ketvirtadienio popietę miesto tarybos salėje susirinkęs miesto  jaunimas diskutavo su vietos valdininkais dėl Atviros erdvės jaunimo  centro atsiradimo mūsų kurorte. Tokį prieš dvejus metus įsteigė mūsų  kaimynai, klaipėdiečiai.


Šventoji vasarą pasitiks švaresnė ir gražesnė

Valda Šarkienė, Šventosios pagrindinės mokyklos direktorė, 2009 04 21 | Rubrika: Miestas

Praėjusį šeštadienį Šventosios pagrindinės mokyklos mokiniai, jų tėveliai, pedagogai ir kiti, neabejingi gimtojo krašto gamtai šventojiškiai, dalyvavo visuotinėje aplinkos švarinimo ir tvarkymo akcijoje „Darom 2009“.


Renginių kalendorius