Įžiebti olimpinę ugnelę

Palangos tiltas, 2016-04-07
Peržiūrėta
1605
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Įžiebti olimpinę ugnelę

2016-04-06 Palangos senoji gimnazija atvėrė duris būsimiesiems gimnazistams – Palangos pradinės mokyklos mokiniams. Neišgąsdino mažųjų nei pavasarinis lietus, nei pirmas susitikimas su vyresniais draugais. Visi susirinkome įžiebti mažytes olimpinės ugnelės kiekvienoje širdelėje.
Smagiai pasveikinę mokytojas – Nomedą Maksvytienę, Dalią Rakauskienę, Ingridą Želnienę – mokiniai apšilo atlikinėdami masinę mankšą.
Sportavome grupėmis – su nekasdienėmis priemonėmis. Mokytoja Dalia dirbo su kimštiniais kamuoliais – siekė išsiaiškinti, kas gi stipriausias. Mokytoja Ingrida su lazdomis tikrino mokinukų lankstumą, miklumą. Ic gimnazistas Simonas Streikus organizavo pratimus, susijusius su krepšinio žaidimu. Pravedę pamoką ratu, komandomis žaidėme estafetes, kurių metu išbandėme įvairaus didumo kamuolius – nuo 3 cm diametro iki 1 metro.
Kol jaunieji draugai sportavo, nustojo lyti, o ir baigėsi popietės laikas... Paklausus, kas gi laimėjo, visi vienu balsu klegėjo: „MES“. Galiausiai sutiko, kad nugalėjo visi, draugystė ir olimpinė dvasia.
Džiaugėmės įžiebę nors ir mažytę olimpinę ugnelę mažiesiems palangiškiams. Kad nepamirštų savo pirmųjų varžybų, pradinukus apdovanojome Palangos senosios gimnazijos padėkos raštais.
Išeidama viena mažylė mokytojai D. Rakauskienei užgarantavo: „Aš tikrai dar grįšiu į gimnaziją...“
Manau, didysis tikslas – draugystė – pasiektas.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Gruodžio 1 d. 18 val. Palangoje prasidės magiška šventė – Kalėdinės eglės įžiebimas.


Gruodžio 10 d. 13 val. bendruomenė „Palangos santarvė“ kviečia visus – tiek palangiškius, tiek ir kitų miestų gyventojus – dalyvauti akcijoje „STOP! Palangos baseino neatiduosime!”.


„Lietuvos geležinkeliai“ (LTG) siekia išsiveržti už Lietuvos ribų ir imtis tarptautinių kelionių plėtros, tačiau pasiekti rimtesnio proveržio šioje srityje kol kas nepavyksta. Vis dėlto jau ateinančią vasarą traukiniu veikiausiai jau bus galima nuvažiuoti į Varšuvą, o galbūt – ir į Rygą, jei tokio maršruto naudą pavyks įrodyti Latvijos valdžiai. O ateity – ir į Palangą.


Pirmadienį, liepos 13 d., Palangos miesto Savivaldybėje lankėsi ir su miesto meru Šarūnu Vaitkumi susitiko Prancūzijos ambasadorė Lietuvoje Claire Lignieres-Counathe ir Prancūzų instituto Lietuvoje direktorius Jean-Marie Sani.


Palanga – Lietuvos vasaros sostinė, į kurią malonu atvykti – ji tokia tvarkinga ir išpuoselėta. Tačiau Palanga, ir visas pajūris bei Lietuva, būtų visai kitokie, jeigu ne ženklios Europos Sąjungos investicijos. „Plėtojant pajūrio infrastruktūrą, Europos Sąjungos parama buvo ir lieka itin svarbi“, – sakė „Lietuvos pajūris 2018“ pakalbinti...


„Pačios pigiausios braškės ir daržovės!“ – net nustėrau iš nuostabos išgirdusi tokius žodžius Palangos turguje. Juk maža paslaptis, kad Palangoje vasaros sezonu kainos gerokai didesnės nei kituose miestuose. Ne išimtis – ir turgus. Daugelis poilsiautojų turbūt pastebėjo, kad kainos čia prilygsta prekybos centrams, o ne vienas tikras...


2016-04-06 Palangos senoji gimnazija atvėrė duris būsimiesiems gimnazistams – Palangos pradinės mokyklos mokiniams. Neišgąsdino mažųjų nei pavasarinis lietus, nei pirmas susitikimas su vyresniais draugais. Visi susirinkome įžiebti mažytes olimpinės ugnelės kiekvienoje širdelėje.


Penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto meru Šarūnu Vaitkumi ir Savivaldybės administracijos direktore Akvile Kilijoniene susitiko aplinkos ministras Valentinas Mazuronis. Susitikime, kurio metu aptarti Palangai aktualūs aplinkosauginiai bei su daugiabučių renovacija susiję klausimai, dalyvavo ir Savivaldybės ekologė Reda Kairienė bei daugiabučių namų renovacijos darbus...


Šventoji yra jai brandžiausius gyvenimo ir kūrybos metus atiduodančio iškilaus menininko – profesionalo Petro Barono žemė. Žeista, griauta, ardyta, išduota, pardavinėjama ir vėl smėlynais ir jūros mūša gundanti, magnetais savo paslaptimis traukianti. Istorija šventintais ir net nešventintais pelkynais, lagūnomis ir takais juose, kuriuose...


Palangiškę pribloškė didėjanti jos buto vertė

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 11 10 | Rubrika: Miestas

Niekas jau nebesistebi, kad visoje šalyje nekilnojamasis turtas pinga, tačiau Palangoje yra kitaip. Palangiškė Danutė Apalainienė buvo priblokšta atsitiktinai sužinotos naujienos apie jos turimo turto vertę. Anot moters, jos dviejų kambarių butas, lyginant su praėjusiais metais, šiemet... pabrango 35 tūkst. litų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius