Įžiebti olimpinę ugnelę
2016-04-06 Palangos senoji gimnazija atvėrė duris būsimiesiems gimnazistams – Palangos pradinės mokyklos mokiniams. Neišgąsdino mažųjų nei pavasarinis lietus, nei pirmas susitikimas su vyresniais draugais. Visi susirinkome įžiebti mažytes olimpinės ugnelės kiekvienoje širdelėje.
Smagiai pasveikinę mokytojas – Nomedą Maksvytienę, Dalią Rakauskienę, Ingridą Želnienę – mokiniai apšilo atlikinėdami masinę mankšą.
Sportavome grupėmis – su nekasdienėmis priemonėmis. Mokytoja Dalia dirbo su kimštiniais kamuoliais – siekė išsiaiškinti, kas gi stipriausias. Mokytoja Ingrida su lazdomis tikrino mokinukų lankstumą, miklumą. Ic gimnazistas Simonas Streikus organizavo pratimus, susijusius su krepšinio žaidimu. Pravedę pamoką ratu, komandomis žaidėme estafetes, kurių metu išbandėme įvairaus didumo kamuolius – nuo 3 cm diametro iki 1 metro.
Kol jaunieji draugai sportavo, nustojo lyti, o ir baigėsi popietės laikas... Paklausus, kas gi laimėjo, visi vienu balsu klegėjo: „MES“. Galiausiai sutiko, kad nugalėjo visi, draugystė ir olimpinė dvasia.
Džiaugėmės įžiebę nors ir mažytę olimpinę ugnelę mažiesiems palangiškiams. Kad nepamirštų savo pirmųjų varžybų, pradinukus apdovanojome Palangos senosios gimnazijos padėkos raštais.
Išeidama viena mažylė mokytojai D. Rakauskienei užgarantavo: „Aš tikrai dar grįšiu į gimnaziją...“
Manau, didysis tikslas – draugystė – pasiektas.
„Palangos tilto“ redakcija
Jūsų komentaras:
Taip pat skaitykite
Įžiebti Kalėdų eglę Palangoje sugrįžta Grafai Tiškevičiai su muzikiniu atvirlaiškiu
2023 11 22 | Rubrika: Miestas
Gruodžio 1 d. 18 val. Palangoje prasidės magiška šventė – Kalėdinės eglės įžiebimas.
Žygis „Klaipėdos sukilėlių keliais“ – finišas pasiektas ir su suplyšusiu batu
2023 01 18 | Rubrika: Miestas
1919 m. birželio 28 d. Antantės valstybės Versalio taikos sutartimi atskyrė Klaipėdos kraštą nuo Vokietijos.
Trys Karaliai – šventė, kuria tradiciškai pasibaigia kalėdinis laikotarpis. Palangiškiai ir miesto svečiai susitiks prie šventinės miesto eglės atsisveikinti su senaisiais metais. Čia atvyks ir Trys Karaliai, kurie palaimins visus atvykusius ir palinkės puikių 2022-ųjų metų.
Viešėdami Šventojoje nepraleiskite progos aplankyti unikalų objektą - ant kopos netoli sveikatos centro „Energetikas“ esančią Žemaičių alką, rašo Virginija Kesminė, laikraščio "Vakarų Ekspresas" žurnalistė.
Ar Lietuva turi savo Čerčilį?
2018 10 11 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis
„Pakartosiu Rūmams tą patį, ką jau sakiau naujosios vyriausybės ministrams: negaliu pažadėti nieko – tik kraują, sunkų triūsą, ašaras ir prakaitą“, – tai legendiniai Vinstono Čerčilio žodžiai. Šis Britanijos premjeras labai ženkliai prisidėjo prie pasaulio, kuriame gyvename iki šiol, formavimo. V. Čerčilio pavyzdys liudija, kiek nulemti gali vienas...
Animaciniai personažai – ne tik draugai, bet ir mokytojai
2016 08 18 | Rubrika: Jūros vaikai
Šiuolaikinį vaiką nustebinti sunku, bet viena pramoga garantuos jo sukoncentruotą dėmesį. Ir tai ne kompiuteriniai žaidimai, bet animaciniai filmukai.Kurį laiką Palangoje gyvenęs animatorius Antanas Skučas pripažino, kad lietuviškų filmukų rinka – itin siaura, bet jam pavyko rasti joje vietą. Jis kuria įvairaus pobūdžio filmukus, kurie ne tik džiugina, bet ir pamoko. O...
Įžiebti olimpinę ugnelę
2016 04 07 | Rubrika: Jūros vaikai
2016-04-06 Palangos senoji gimnazija atvėrė duris būsimiesiems gimnazistams – Palangos pradinės mokyklos mokiniams. Neišgąsdino mažųjų nei pavasarinis lietus, nei pirmas susitikimas su vyresniais draugais. Visi susirinkome įžiebti mažytes olimpinės ugnelės kiekvienoje širdelėje.
A. Mončio namai – muziejus – ne vien „registrinė“ kultūros vertybė
Livija GRAJAUSKIENĖ , 2014 07 10 | Rubrika: Kultūra
Šių metų liepos 10 dieną sukako 15 metų, kai Palangoje, pastate, kurio adresas – S. Daukanto g. 16, duris atvėrė Antano Mončio namai – muziejus. Būtent tą dieną čia oficialiai atidaryta nuolatinė šio menininko kūrinių ekspozicija, kuri pati yra verta kultūros vertybės statuso. O 2010-ųjų sausį pastatas, kuriame įsikūrė A. Mončio namai – muziejus įrašytas...
Kandidatas į Seimą Pranas Žeimys atidarė rinkimų štabą 5
Linas JEGELEVIČIUS, 2012 09 06 | Rubrika: Miestas
Vakar Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių (TS-LKD) demokratų kandidatas Pajūrio rinkimų apygardoje Pranas Žeimys partijos bendražygius, žiniasklaidą pakvietė į savo rinkimų štabo, įsikūrusio Vytauto g. 128a, atidarymą.
Svarbiausias tikslas – išsaugoti darnias šeimas
Rasa GEDVILAITĖ, 2010 02 02 | Rubrika: Miestas
Tarp tėvų ir vaikų visuomet kyla didesnių ar mažesnių konfliktų bei nesutarimų, tačiau tik išskirtiniais atvejais tėvams apribojama jų valdžia. „Mūsų tikslas – vaikai, augantys savo šeimose, atimti vaikus iš tėvų yra kraštutinė priemonė, kuomet tėvai nerodo jokių pastangų“, - pasakojo Vaiko teisių apsaugos tarnybos vedėja Emilija Lapėnienė. Tačiau vedėja pasidžiaugė, kad praėjusiais metais...
