Jaunieji kurorto lengvaatlečiai Panevėžy pasirodė puikiai

„Palangos tilto“, Palangos sporto centro inf. , 2013-01-28
1948

Sidabras - Vaidui Augučiui.

Sausio mėn. 18-19 dienomis Panevėžyje vyko Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos pirmenybės, kuriose puikiai pasirodė Palangos sporto centro ugdytiniai.
Jaunimo amžiaus grupėje antrą vietą iškovojo V.Augutis, į aukštį iššokęs 1,90 m, ir M.Šileika, 60 m barjeriniame bėgime nubėgęs per 9,08 s. Trečias 60 m barjerinio bėgimo rungtyje finišavo R.Buta, kuris, į tolį nušokęs 6,02 m, liko šeštas. A.Jakinevičius 300 m  nubėgo per 38,67 s, tai septintas varžybų rezultatas.
Jaunių grupėje čempionu tapo K.Ščiglo, peršokęs kartelę, pakeltą į aukštį 1,95 m.
Antra 300 m bėgime finišavo D.Rekašiūtė – 44,21 s. Šventojiškė dalyvavo ir finaliniame 60 m bėgime, kuriame pasiekė penktą rezultatą (8,31 s).
L.Vičas, trišuolyje nušokęs 12,14 m, užėmė ketvirtą vietą.
Kitų palangiškių rezultatai: K.Malūkaitė – 60 m (8,67 s) – 9 vieta, 300 m (46,94 s) – 8 vieta, R.Jakinevičius 60 m bėgimo finale liko šeštas (7,66 s),  300 m G.Barasa nubėgo per 39,77 s ir liko septintas,  A.Kontrimas – 300 m per 41,18 s – 17 vieta. Sportininkai, savo rungtyse laimėję 1-6 vietas, iškovojo teisę startuoti Lietuvos jaunių čempionate.
Jaunuosius lengvaatlečius varžyboms ruošė treneriai I.Apanavičiūtė, R.Kazlauskas, S.Kašinskas.

Tris dienas Palangą drebinusiame Lietuvos lengvosios atletikos čempionate startavo vienuolika šalies paralimpinės rinktinės sportininkų.

Penktadienį Palangoje prasidės net tris dienas, liepos 28–30 d. vyksiantis Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas, kuriame tradiciškai startuos šalies paralimpinės rinktinės sportininkai.

Palangos gelbėtojų postuose jau pasirodė viešąją tvarką prižiūrintis policijos pareigūnai.

Liepos 8-11 dienomis Taline vyks Europos U23 lengvosios atletikos čempionatas. Palangos miestą šiose aukšto rango varžybose atstovaus Gintarė Tirevičiūtė. Žiemos sezone įvykdžiusi čempionato normatyvą (181cm), vasaros sezone pagerino savo asmeninį pasiekimą (183 cm) bei įvykdė sporto meistro kategoriją.

Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas vyks rugpjūčio 7-8 d. Palangoje.

Palangos miesto savivaldybėje apsilankė ir su miesto meru Šarūnu Vaitkumi ir vicemeru Rimantu Antanu Mikalkėnu susitiko Europos lengvosios atletikos asociacijos atstovai. Jiems pristatyta Palangos sporto infrastruktūra, taip pat ir šiuo metu vykdomi miesto infrastruktūros plėtros projektai.

Palangos sporto centro jaunieji futbolininkai (treneris Arūnas Macius), gimę 2002–2003 metais, sėkmingai baigė Lietuvos mokinių 2014/2015 metų futbolo 9x9 čempionato Vakarų regiono pirmo rato varžybas.

Praėjusį penktadienį ir šeštadienį Klaipėdos lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos lengvosios atletikos žiemos čempionatas ir jaunimo pirmenybės.