Joninių savaitgalio pažiba pajūryje - elektroninės muzikos festivalis „Opium Limited Edition“

Palangos tiltas, 2022-06-22
Peržiūrėta
1310
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Joninių savaitgalio pažiba pajūryje - elektroninės muzikos festivalis „Opium Limited Edition“

Jau tradicija tapusi - Palangoje organizuojama renginių serija „Opium Limited Edition“ - visą Joninių savaitgalį dedikuos elektroninei muzikai. Po kelių metų pertraukos grįžtanti, trečioji „Opium Limited Edition“ serija birželio 23-25 dienomis keliasi į unikalią lokaciją - vandenlenčių parką „313 cable park“, kurį šviesų ir dekoracijų pagalba naktyje transformuos į šokių aikštelę. Organizatorių komandai talkins vienas profesionaliausių Lietuvos šviesų dailininkų Eugenijus Sabaliauskas, jau daugiau nei dešimt metų bendradarbiaujantis su teatro, mados, šokio ir kitų meno sričių kūrėjais.

Tris dienas ir naktis vyksiantis elektroninės muzikos renginys „Opium Limited Edition“ šiais metais į programą įtraukė gerai žinomus užsienio artistus: Zillas On Acid, Merve ir Matisa bei vietinius numylėtinius: Donatas Chipak, Juoduomenė, Gemayel, Low Heights, Roe Deers, Sibilë, Mauras, Simas Slabačiauskas ir V. 

Ketvirtadienį Palangos vandenlenčių parke „313 cable park“ organizuojamo mini festivalio  programoje pasirodys Thomo Roland ir Jameso Weissinger duetas - Zillas on Acid, pastaruosius penkiolika metų reziduojantis vienoje svarbiausių Filadelfijos naktinio gyvenimo įstaigoje „Making Time“. Muzikantų duo didžėjauja kartu su tokiais pasauliniais vardais kaip Gerd Janson, Vladimir Ivkovic, Capablanca, o laisvu nuo turų metu -  kuruoja savo įkurtą „100 Years of Solid Dudes“ įrašų kompaniją. 

Penktadienį ritmiškomis vibracijomis stebins gatvės kultūra ir pankų klubais pasidabinusiame Melburno rajone Kolingvude užaugusi didžėje Merve, kuri savo muzikinę karjerą pradėjo kaip agentė bei garso programų kuratorė, o ilgai netrukus tapo tarptautine elektroninės muzikos pažiba. Šeštadienio programoje - vietiniams melomanams jau puikiai pažįstama eklektiškais skambesiais publiką lepinanti italė Matisa, kuri praėjusiais metais užkariavo festivalio „Ant Bangos“ šokėjų širdis.  

Festivalio organizatoriai visus elektroninės muzikos mylėtojus penktadienį kvies į nemokamą renginį Palangos paplūdimyje įsikūrusioje kavinėje „Ošia“. Nuo 15:00 iki 00:00 val. čia pasirodys nemenkas būrys vietinių artistų: Clicklounge, Donatas Chipak, Gemayel, Roe Deers, Sibilë, Simas Slabačiauskas, Tumosa, V. 

Daugiau informacijos apie renginį - klubo „Opium“ facebook paskyroje.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Rugpjūčio 18 – 21 dienomis kurorte šurmuliuos Tarptautinis baikerių paplūdimio ir muzikos festivalis „Beach Bike Fest 2022”.


Liepos 31 – rugpjūčio 21 dienomis jau keturioliktą vasarą iš eilės Palangos miesto gyventojus ir svečius kviečia muzikos festivalis „Pasaulio balsai“.


Liepą vasaroti Lietuvos pajūryje ketinantiems poilsiautojams tikrai neteks nuobodžiauti – jubiliejinis, jau dešimtasis tarptautinis M. K. Čiurlionio muzikos festivalis kviečia į išskirtinius pasaulinio garso mūsų šalies ir užsienio atlikėjų pasirodymus.


Jau tradicija tapusi - Palangoje organizuojama renginių serija „Opium Limited Edition“ - visą Joninių savaitgalį dedikuos elektroninei muzikai.


Liepą vasaroti Lietuvos pajūryje ketinantiems poilsiautojams tikrai neteks nuobodžiauti – jubiliejinis, jau dešimtasis tarptautinis M. K. Čiurlionio muzikos festivalis kviečia į išskirtinius pasaulinio garso mūsų šalies ir užsienio atlikėjų pasirodymus.


Šiuolaikinės krikščioniškos muzikos festivalis Palangoje įvyks spalio 30 dieną.


Šiuolaikinės muzikos festivalis „Permainų muzika“

"Palangos tilto" informacija, 2019 09 19 | Rubrika: Kultūra

15-asis šiuolaikinės muzikos festivalis „Permainų muzika“ pradeda kelionę 15-ojo Klaipėdos koncertų salės gimtadienio link. Koncertų salė 2020 metų balandžio 1-ąją minės 15-os metų veiklos sukaktį. Viso koncertinio sezono metu ji bus pažymima pačiomis įdomiausiomis ir vertingiausiomis meninėmis programomis. Rugsėjo 20–spalio 9 dienomis Klaipėdą drebins įdomiausių...


Jau birželio 7-10 dienomis, trečius metus iš eilės, vasaros sezoną Šventojoje atidarys paplūdimio baikerių ir muzikos festivalis „Beach Bike Fest“. Baikerius vienijantis festivalis sutraukia lankytojus iš visos Europos ir su dideliu trenksmu atidaro vasaros sezoną Šventojoje.


Į sakralinės muzikos vakarus kviečia festivalis „Ave Maria“

Festivalio organizatorių inf., 2012 08 02 | Rubrika: Kultūra

Jau ketvirtą rugpjūtį pajūrio kurortų gyventojus ir svečius iš kasdienio šurmulio ištrūkti kvies vienintelis Palangoje sakralinės muzikos festivalis „Ave Maria“. Jis unikalus tuo, kad yra skirtas Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje esančiam paveikslui „Švč. Mergelė Marija su vaikeliu“. Jau keletą metų festivalis...


Sakralinės muzikos festivalis įsibėgėjo

„Palangos tilto“ informacija, 2010 08 17 | Rubrika: Miestas

Praėjusį sekmadienį Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje buvo atidarytas Sakralinės muzikos festivalis „Ave Maria“, kuris tęsis visą likusią savaitę. Tądien su parapijiečiais atsisveikino ir visų mylimas klebonas Algis Genutis, ištarnavęs kurorto bažnyčioje septynerius metus. Pradėjęs festivalį, kuris atsirado pernai jo ir VšĮ „Cantus firmus“ iniciatyva, jis pabaigė savo...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius