Judėsi – gerą nuotaiką turėsi

Palangos tiltas, 2022-05-25
Peržiūrėta
1582
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Judėsi – gerą nuotaiką turėsi

Gegužės 16-20 dienomis Palangos lopšelyje-darželyje „Nykštukas‘‘ teritorijoje ir už jo ribų aidėjo vaikų klegesys. Vykdydami prevencinę programą „Emociukai – mūsų draugai“, organizavome sportinių pramogų savaitę „Pajudėsi – gerą nuotaiką turėsi“.

Iš ryto skambėjo muzika, kuri kvietė rytinei mankštai. Džiaugėmės svečiuose sulaukę draugų iš Vlado Jurgučio progimnazijos mokinių su kūno kultūros mokytoja metodininke Tatjana Stankevičiene. Dalyviai organizavo estafetes, žaidimus visiems nykštukiečiams atskirai grupių aikštelėse, todėl vaikai buvo ir dalyviai, ir sirgaliai. Įsisukę į judesio ir emocijų ratą vaikai nenorėjo skirtis su vyresniaisiais draugais, tačiau mokytoja T. Stankevičienė priminė, kad susitiks ir kitais metais, nes tokie susitikimai yra tapę tradicija. Esame dėkingi mokytojai Tatjanai ir jos mokiniams už dėmesį, rūpestį ir puikias emocijas.

Visą savaitę mokytojos turėjo galimybę organizuoti išvykas ir sportuoti ir už lopšelio-darželio ,,Nykštukas‘‘ ribų. Vyresniąsias grupes nykštukas Tukas pakvietė į žygį sveikatingumo taku ,,Labrytis‘‘. Nykštukas Tukas parodė, kaip jis pramogauja miške, ir kvietė išbandyti jėgas taiklumo, kojų tvirtumo bei ištvermės rungtyse. Nykštukas papasakojo bei parodė vaikams kas yra vietovės planas, kaip jį nusipiešti ir kam reikalingas kompasas. Netoli Naglio kalno vaikai įsikūrė stovyklavietes prisistatydami skandavo savo grupės šūkius. Pirmą kartą vaikams teko galimybė būti piratais ir pagal jau nupieštą planą surasti „lobį“ ant Naglio kalno. Ten jų laukė Deivė Žemyna, kuri papasakojo legendą apie Naglio kalną, taip mažieji „piratai“ papildė savo žinių lobyną. Po įspūdžių pilno rytmečio grįžtant namo Nykštukas Tukas pakvietė visus trumpam aplankyti jūrą, prisiminti rudenį artėjantį darželio penkiasdešimtąjį gimtadienį ir smėlyje išrašyti šiuos skaičius.

Savaitės sportines pramogas užbaigėme šokiais ir dovanomis. Už dovanas dėkojame Palangos miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biurui, kuris skyrė įvairių priemonių emocijoms atpažinti, įvardinti, išgyventi, įgyvendindamas projektą „Įtraukusis sveikatos mokymasis sveikatą stiprinančioje aplinkoje“.

Vaikai noriai įsitraukė į bendras veiklas, susirado draugų, draugiškai varžėsi tarpusavyje, išgyveno daug gerų emocijų bendraudami. Ačiū visam įstaigos kolektyvui už aktyvų dalyvavimą veiklose ir lieka laukti kitų susitikimų.

 

Palangos l/d „Nykštukas“ mokytoja R.Pilipuitienė

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Vasaros metu daugelis buvo labiau atsipalaidavę, tačiau prasidėjus šaltajam sezonui ypač svarbu būti socialiai atsakingiems ir laikytis prevencinių ir apsaugos priemonių, padedančių apsisaugoti nuo klastingos COVID-19 infekcijos. 


Kai kas nors rengiasi organizuoti vakarėlį savo draugams, beveik visada renkasi užsakyti barą ir negalvoti apie jokius su tuo susijusius rūpesčius. Kita vertus, tokia aplinka neretai gali virsti nuobodulį keliančia erdve, kurioje svečiai žiovauja ir skaičiuoja minutes, kada gi pagaliau galės keliauti namo. Tiesą sakant, teminiame suaugusiųjų vakarėlyje, kurį tik šiek tiek pasistengus galima...


Gegužės 16-20 dienomis Palangos lopšelyje-darželyje „Nykštukas‘‘ teritorijoje ir už jo ribų aidėjo vaikų klegesys. Vykdydami prevencinę programą „Emociukai – mūsų draugai“, organizavome sportinių pramogų savaitę „Pajudėsi – gerą nuotaiką turėsi“.


Pats gražiausias metų laikas Palangoje – pavasaris, kai Šv. Jurgis paima raktus, atrakina žemę ir išleidžia žalumą. Tai nutinka per džiaugsmingą atbundančios gamtos šventę, kada išskirtinę nuotaiką kuria folkloro ansambliai, lalėdami visomis Lietuvos tarmėmis ir mirgėdami gražiausiais tautiniais kostiumais.


Užbėgdami įvykiams už akių pasakysime, kad tikrai įmanoma. Tačiau koks įdomumas pasakyti atsakymą jau pirmame sakinyje ir jo nepagrįsti jokiais realiais įrodymais? Mes norime jums patarti renkantis dovanas bei padėti išsirinkti pačias geriausias. Nors kiekvienas vyras yra skirtingas, tačiau visada turi tam tikrų hobių, pomėgių ar bruožų tikrai turi. Pasinaudoję savo turimomis žiniomis...


Šeštadienį per dešimtį Palangos miesto tarybos narių dalyvavo gražioje akcijoje – neseniai rekonstruotame Virbališkės take jie sodino medelius. Tačiau nuotaiką akcijos dalyviams apkartino žinia, kad sekmadienio naktį barbarai sugebėjo du pasodintuosius medelius nulaužti.


Kurios savivaldybės ir jos mero savimeilės neglosto aukšti savivaldybės ar mero vieši reitingai? Žinoma, tokių nerasi, nes pavadinimas ar vardas 60-ies savivaldybių ar jų vadovų viršuje ne tik malonina širdį, bet ir skatina kolegų pagarbą, garantuoja trumpesnius kelius valdžios koridoriuose ir didesnį rinkėjų palaikymą. Bet ko verti tokie reitingai, jeigu...


Palangoje, artėjant vasarai, vis daugiau atsiranda skelbimų, kurie siūlo darbą įvairių specialybių darbuotojams. Pabandėme pasidomėti, ar žmonės Palangoje aktyviai ieškosi darbo, ar paprasčiausiai gyvena iš Darbo biržoje gaunamos pašalpos. Klaipėdos teritorinės darbo biržos Palangos skyriuje 2011 kovo 1 dieną buvo registruoti 2123 ieškantys darbo asmenys, iš jų bedarbių – 1815. Tačiau...


Žvejai didžiausia švente laiko gerą kibimą

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 11 23 | Rubrika: Miestas

Lapkričio 23-oji minima kaip Šv.Klemenso, Žvejų globėjo diena. Kas saugo šiuolaikinius žvejus, o kas jiems – didžiausia šventė ir asmeninė pergalė? Nors ir įvairių taisyklių varžomi, jie niekuomet neatsisako didžiausio pomėgio, gyvenimo būdo ir drąsiai, kaip patys sako, eina į jūrą nepaisydami juos galinčių pasitikti kliūčių. Žinoma, būna ir tokių dienų, kuomet į jūrą žvelgti tenka tik nuo...


Šią savaitę Klaipėdos apygardos administracinis teismas, išnagrinėjęs Senosios gimnazijos pedagogo Nerijaus Vaišvilos, kuriam gruodžio pradžioje uolus  kurorto aplinkosaugininkas Remigijus Buožius skyrė  pusės tūkstančio litų baudą už mokykloje laikytas perdegusias lempas, skundą,  nusprendė, kad nuobauda neadekvati padarytam pažeidimui ir ją panaikino.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius