Judumo savaitė prasidėjo šventine sporto diena

Palangos tiltas, 2022-09-20
Peržiūrėta
727
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Judumo savaitė prasidėjo šventine sporto diena

Rugsėjo 16-oji Šventosios pagrindinėje mokykloje pati judriausia diena mokslo metuose – Sporto diena. Ir nors rudeninis lietus organizatoriams neleido vykdyti šventės po atviru dangumi, tačiau, laimė, jog erdvioje mokyklos sporto salėje vietos užteko visiems sporto gerbėjams ir žiūrovams. Renginio organizatorė, fizinio ugdymo mokytoja Eglė Venslauskienė, skelbdama šventės pradžią, akcentavo, jog rungčių metu svarbus ne tik visų dalyvių aktyvumas, drąsa, vikrumas ar atkaklumas, ne ką mažiau svarbi ir komandų draugystė bei pasitikėjimas. 

Sporto dienos metu tikrai netrūko įvairios fizinės veiklos ir smagių rungčių, kuriose varžėsi 5-10 kl. sportiškiausi atstovai ir net klasių auklėtojai, lydimi žiūrovų plojimų bei palaikymo šūksnių. Moksleiviai šventę pradėjo smagia šokio judesių mankšta, o paskui rungėsi sportinėse estafetėse. Šį kartą džiaugsmingą pergalę estafetėse iškovojo vyriausieji - 8 kl. mokiniai, 7 kl. didžiavosi 2-ąją vieta, o penktokai užėmė 3-ąją vietą. Kiek vėliau visi krepšinio aistruoliai įnirtingai grūmėsi dėl ,,taikliausios rankos” titulo, kurį pelnė 7 kl. mokiniai, antrąją vietą iškovojo 10 kl., trečiosios vietos nugalėtojais iškilmingai paskelbti 8 kl. auklėtiniai. 

Sporto dienos tikslas pasiektas – moksleiviai ne tik susibūrė bendrai sportinei veiklai, bet, siekdami pergalės, stiprino ir klasės tarpusavio santykius, ugdėsi pagarbą, pasitikėjimą visais komandos nariais. Džiugu, jog aktyviai pasportavę ir linksmai praleidę pusdienį moksleiviai įsitikino, jog sportas - tai neabejotinai geros nuotaikos, o svarbiausia - geros savijautos garantas!

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Rugsėjo 16-oji Šventosios pagrindinėje mokykloje pati judriausia diena mokslo metuose – Sporto diena.


Minint Europos judumo savaitę Palangos miesto visuomenės sveikatos biuras kviečia pasimėgauti ne tik ėjimu, bet ir meditacija su gongo garsais vandenyje – aktyviausieji turės galimybę spalio 5 d. Palangos baseine vyksiančiame renginyje apsilankyti nemokamai.  


Palangoje šią savaitę karaliauja jaunimas – minima Jaunimo savaitė. Iki šiol rugpjūčio 12-ąją būdavo švenčiama Tarptautinė jaunimo diena, o šįkart pramogų organizatoriai pažėrė visą savaitę renginių, skirtų jaunimui. Taigi ir veiklos esama įvairios, tinkančios skirtingų pomėgių jaunuoliams.


Vasario 23-24 dienomis Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos sporto salėje prasidėjo Lietuvos „mini“ tinklinio U-13 mergaičių čempionatas. Palangos miesto sporto centro komandai atstovavo jaunosios tinklininkės Gloria Januševič, Marija Kalis, Beatričė Juozilaitytė, Laura Buivydaitė, Skaistė Laucytė, Samanta Tomasaitė ir Skaiva Kazlauskaitė. Mergaites...


Lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ bendruomenė aktyviai įsijungė į Europos judumo savaitę. Rugsėjo 16 dienos ryte vaikai, pedagogai, darbuotojai, tėveliai susirinko į bendrą rytinę mankštą. Direktorė Rūta Regina Lukaitienė paskelbė Europos judumo savaitės pradžią ir palinkėjo visiems kuo daugiau judėti, būti geros nuotaikos. Mankštą nuotaikingai pravedė auklėtoja...


Jūros diena, Baltų vienybės diena, šventojiškių sueiga


Balandžio 23-29 dienomis visose Lietuvos bibliotekose organizuota tradicinė Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė. Šiemet Lietuvos bibliotekininkų draugijos surengta savaitė vyko jau penkioliktąjį kartą.


Nacionalinė bibliotekų savaitė

Biblioteka, 2011 04 19 | Rubrika: Kultūra

Nacionalinė bibliotekų savaitė. Balandžio 26 - gegužės 3 d. Justinas Marcinkevičius.


Visą praėjusią savaitę Palangos lopšelyje-darželyje „Gintarėlis“ vyravo energijos sklidina atmosfera. Mažieji ugdytiniai drauge su savo auklėtojomis įvairiomis pramogomis minėjo sporto ir sveikatos savaitę, pavadintą itin įkvepiančiu pavadinimu „Judėk, sportuok, sveikai maitinkis – būsi sveikas“. Vaikams ši savaitė buvo ypatingai naudinga, mat jie ne tik aktyviai sportavo, tačiau taip pat...


„Olimpinė diena“ prie Naglio kalno

Dalia Rakauskienė, mokytoja, 2009 05 22 | Rubrika: Miestas

Gegužės 20-ąją prie Naglio kalno vyko Palangos Senosios gimnazijos moksleivių sveikatingumo projekto „Sveikos gyvensenos keliu“ sporto diena – „Olimpinė diena“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius