Ką daryti jeigu reikia išvalyti užuolaidas namuose?

Palangos tiltas, 2022-07-27
Peržiūrėta
1938
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Ką daryti jeigu reikia išvalyti užuolaidas namuose?

Namų tvarkymas, o ypač užuolaidų valymas, nėra itin mėgstamas užsiėmimas daugeliui žmonių. Vietoje to, jog leistumėte savo brangų laiką su artimaisiais, draugais ar tiesiog pailsėtumėte, susikaupę buities darbai dažnai to padaryti neleidžia. Jeigu užuolaidos pas jus namuose yra paprastos, neilgos, o medžiaga nėra lepi, galite jas išsiskalbti patys, tačiau džiovyklėje jų nedžiovinkite, o leiskite išdžiūti natūraliai. Tačiau jeigu esate investavę į užuolaidas ne mažą sumą, jos yra ilgos, arba turite tiek dienines, tiek naktines užuolaidas, kurios paprastai yra sunkaus audinio, nevarkite ir pasinaudokite užuolaidų valymo paslauga. Ši paslauga bus vertinga pagalba jums, nes padės sutaupyti ne mažai laiko ir kantrybės atliekant tokio tipo darbus.

Įmonės ar platformos, tokios kaip nevark.lt, galinčios suteikti plataus spektro tvarkymo paslaugas, suteiks jums galimybę patikėti specialistams ilgai planuotus švaros, tvarkymo darbus ir tai jus paskatins daugiau nebeatidėlioti tvarkymosi darbų. Jeigu nusprendėte užuolaidų nevalyti patys ir pasinaudoti valymo paslauga, žinokite, jog dabar nebūtina vežti užuolaidų į valyklą. Darbuotojai atvyks į jūsų namus ir visus reikalingus darbus atliks už jus: nukabins užuolaidas, nuveš ir parveš jas iš valyklos bei vėl jas užkabins. Tuo tarpu jums nieko daryti nereikės. Jums beliks tik supildyti reikiamą užsakymo formą, pasirinkti tinkamą specialistą ir susitarti laiką, kada darbuotojas galės pas jus atvykti ir atlikti tokią paslaugą.

Žinoma, labai svarbu, jog prieš patikint valymo darbus įmonei, išsirinktumėte sau labiausiai tinkamą. Paieškokite tokio tipo įmonių internete, paskaitykite atsiliepimus, įvertinkite kainų pasiūlymus. Tokiu būdu galėsite pasirinkti jūsų lūkesčius labiausiai atitinkančią įmonę. Reikia žinoti ir tai, jog tokios paslaugos kaina gali priklausyti nuo turimų užuolaidų tipo ir medžiagos. Dieninių ir naktinių užuolaidų skalbimo, nukabinimo ir pakabinimo kaina gali skirtis. Kaina gali padidėti tuomet, jeigu jūsų turimoms užuolaidoms reikės ne įprasto, o sauso valymo būdo.

Todėl neapkraukite savęs buities darbais, jeigu tam visai neturite laiko. Patikėkite šią paslaugą šios srities specialistams ir skirkite savo brangų laiką dalykams, kurie jūsų gyvenime kurs didesnę vertę.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kompiuterių naudojimas šiandien yra neatsiejama mūsų kasdieninio gyvenimo dalis. Mes juos naudojame dirbdami, mokymosi procese, laisvalaikio veiklose ir daugelyje kitų situacijų.


Verta atminti, kad kenksmingų ligų sukėlėjų, tokių kaip virusai, bakterijos, grybeliai ir pelėsiai, neutralizavimas yra ne tik pandemijų uždavinys, bet ir vienas iš svarbių žingsnių gerinant mūsų kasdienio gyvenimo kokybę.


Sveikatos apsaugos ministerija primena, kad pajutę COVID-19 ligai būdingus simptomus (kosulį, karščiavimą, gerklės ar galvos skausmą ir pan.) gyventojai turėtų likti namuose ir kreiptis į šeimos gydytoją.


Namų tvarkymas, o ypač užuolaidų valymas, nėra itin mėgstamas užsiėmimas daugeliui žmonių.


Šią savaitę savo darbo dešimtmetį Palangos mero poste minintis Šarūnas Vaitkus jau sulaukė daugybės sveikinimų. „Palangos tiltui“ savo nuomonę apie didžiausio šalies kurorto, Palangos, merą išdėstė ir Algirdas Butkevičius, buvęs premjeras, dabar – Seimo narys.


Savivaldybės savanorių, norinčių padėti sunkumų dėl koronaviruso pandemijos patiriantiems palangiškiams, yra apie 30, tačiau itin aktyvių – apie 10. Bendru sutarimu su Savivaldybės ekstremalių situacijų komisija, „Palangos tiltas“ pristato Savivaldybės savanorius.


Savanorių, norinčių padėti sunkumų dėl koronaviruso pandemijos patiriantiems palangiškiams, sąrašas sparčiai didėja – jų praėjusios savaitės viduryje buvo vos 13, o šio trečiadienio popietę – jau per 30. Tačiau koronaviruso pandemijos sukeltos krizės pabaigos dar nematyti, o tai reiškia, kad Palangai reikės dar daugiau pagalbos rankų.


Kokie gyvūnai vaikšto mūsų miškuose, kokie skraido paukščiai, kaip teisingai stovyklauti ir mėgautis gamta, jai nepakenkiant, tokius ir panašius klausimus ir atradimus sprendžia Palangos moksleivių klube besibūriuojantys Girinukų klubo nariai kartu su Palangos girininkijos girininko pavaduotoju Raimundu Ereminu. Jis su gamta supažindina ne tik mažuosius...


Ko gero, jūs, jūsų žmona ar vyras nuolat, ar kartais, save palepinate SPA, bet kodėl gi labiau nepasirūpinti jūsų automobilio išvaizda ir švara? Pasiteiravęs palangiškių ir išgirdęs, kad automobilių plovyklų, ypač su universaliomis paslaugomis, Palangoje trūksta, sumanus palangiškis Klaipėdos pl. 59 (įvažiuoti Pirties gatvėje pasukus keliuku palei parduotuvę...


Klaipėda prisidės prie skrydžio į Londoną finansavimo, jeigu Palangos valdžia sutiks prie oro uosto kurorte pavadinimo įrašyti ir žodį „Klaipėda“?


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius