Ką daryti, kad niekada nepritrūktų idėjų dovanoms?

Palangos tiltas, 2022-07-27
Peržiūrėta
1543
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Ką daryti, kad niekada nepritrūktų idėjų dovanoms?

Sunku žinoti, kokių naudingų dovanų galite rasti žmogui, kurio gerai nepažįstate, arba artimiesiems, kurie turi nepajudinamą praktišką skonį, turi viską arba sako, kad nenori daugiau daiktų. Idealiu atveju norite kažko, kas nesudarytų jiems netvarkos, būtų ne tik dekoratyvus daiktas, bet ir praktiškas bei reikalingas.

Galima drąsiai teigti, kad mes visi norėtume dovanoti dovanas, kurias žmonės iš tikrųjų vertina ir, idealiu atveju, turėtų jiems kokią nors reikšmę. Matyti, kaip žmogaus veidas nušvinta suvokus, kad tikrai jį pažįstate.

Yra keletas praktiškų dovanų idėjų, kurias galite susigundyti įsigyti naudingų dovanų kategorijoje, tačiau atitraukime jus nuo kai kurių dovanų, kurios jau senai papuola į standartinių dovanų kategoriją: kojinės, paprasti telefonų įkrovikliai, dovanų kortelės, žvakės, kavos puodeliai, užrašų knygelės ir rankų muilo rinkiniai. Tai gali būti praktiškas pasirinkimas, bet ne pačios geriausios dovanos, nes daug kam gali būti tokios dovanos jau nusibodusios. Būtent dėl to dažnai šios dovanos yra perpadovanojamos arba kaupia dulkes spintoje. 

Kiekvienam asmeniui, perkant dovanas, į savo sąrašą įtraukite apie tris skirtingus idėjų tipus:

Daiktai, kurių jie konkrečiai nori arba kuriais susidomėjo (pvz., naujas megztinis, kulinarijos knyga, vietinė kava, filmas ir kt.)

 

Temos, susijusios su jų pomėgiais ar darbu (pvz., joga, maisto gaminimas, TV laidos, mokymo priemonės, žvejyba ir kt.)

 

Daiktai, kuriuos jie galėtų naudoti atsižvelgdami į jų paminėtas problemas (pvz., naktinė arbata nuo nemigos, priemonė stiklainiams atidaryti, nauja įrankių dėžė, suknelė, kojinės ir kt.)

Kuriant savo artimų žmonių dovanų sąrašą rekomenduojama užsirašyti viską, kas galėtų jums padėti ateityje. Net jei tai nėra konkretus daiktas arba manote, kad tai akivaizdu, tikėtina, kad po šešių mėnesių mintis pamiršite. Taigi, užsirašykite visas tas bendras idėjas, kuriomis galėsite remtis vėliau.

Kitas mažas patarimas: susikurkite sąrašą ir sau. Taip, kaip tada, kai  buvo 7 metai ir parašėte tą ilgą sąrašą, ko šiais metais norite iš Kalėdų Senelio. Turėkite sąrašą daiktų ar pramogų, kurių norite.

Tad, dovanų idėjos gali būti įvairiausios, viskas priklauso nuo to kaip tuo užsiimsite ir viską apgalvosite.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos savivaldybė kovo pradžioje paskelbė meninio akcento, skirto grafų Tiškevičių 200-osioms Palangos valdų įsigijimo metinėms įamžinti, projekto idėjos pirkimo konkursą.


Jau daugiau nei 10 metų VšĮ "Užtaisas" yra ilgametė įvairių veiklų organizatorė bei partnerė Palangoje. 


Sunku žinoti, kokių naudingų dovanų galite rasti žmogui, kurio gerai nepažįstate, arba artimiesiems, kurie turi nepajudinamą praktišką skonį, turi viską arba sako, kad nenori daugiau daiktų.


Šią savaitę savo darbo dešimtmetį Palangos mero poste minintis Šarūnas Vaitkus jau sulaukė daugybės sveikinimų. „Palangos tiltui“ savo nuomonę apie didžiausio šalies kurorto, Palangos, merą išdėstė ir Algirdas Butkevičius, buvęs premjeras, dabar – Seimo narys.


Meras Šarūnas Vaitkus iš Izraelio parsivežė idėjų

"Palangos tilto" informacija, 2020 02 21 | Rubrika: Miestas

Iš konferencijos Izraelyje, Tel Avive, grįžęs kurorto meras Šarūnas Vaitkus paliko įrašą socialiniame tinkle Facebook: "Keletas parsivežtų įdėjų iš Izraelyje vykusios Muni WORLD 2020 inovatyvių miestų sprendimai parodos.


Į politiką merą Šarūną Vaitkų atvedęs Mindaugas Skritulskas, ko gero, didžiausias Palangos konservatorių strategas, šypteli, pastebėjus, kad jis esąs bene vienintelis žmogus, į kieno žodžius įsiklausąs meras. „Manau, kad meras klausosi visų, o jeigu teigiate, kad jis mano žodžiams skiriąs daugiau dėmesio, tai malonu, nors yra atvejų, kai jis neįsiklausė ir į mano...


Energinga, nesibaidanti naujos veiklos ir iššūkių draugijos „Lietuvai pagražinti“ Palangos skyriaus pirmininkė, Palangos TAU tarybos pirmininkė Nijolė Steponavičiūtė tikino, kad aktyvistė jau buvo daržely ir džiaugėsi, kad esanti laiminga, jog gyvenime nejautusi būtinybės siūlytis darbdaviams. „Esu laiminga dėl to, kad gyvenime niekada neteko pačiai...


Ką daryti, kad mokykla taptų įdomesnė?

Alfredas PUMPULIS, 2012 05 07 | Rubrika: Miestas

Tikriausiai kiekvienam yra tekę sėdint mokyklos suole skaičiuoti lėtai slenkančias minutes iki pertraukos. Tačiau ar tai normalu? Ar tokia turi būti pamoka? Palangos jaunimas, paklaustas, kokių priemonių būtų galima imtis, jog mokykla nebūtų tik „kankinimo namai“, idėjų nestokojo.


Ko gero, daugeliui kurorto kultūrinis gyvenimas siejasi su beveik legendiniu Nerijum Stasiuliu. Bet nuo balandžio mėnesio, N. Stasiuliui išėjus dirbti į savivaldybės Tarybą, Palangos kultūros centro „bosas“- naujas žmogus. Naujas, bet ne visiškai „žalias“ ir jau žinomas ne vieno palangiškio. Susipažinkime: naujas  Palangos kultūros centro...


Praėjusį šeštadienį Palangos viešojoje bibliotekoje buvo išsakytos idėjos, kaip Lietuva turėtų atrodyti po 20 metų. Palangiškių, panorusių dalyvauti ir pasisakyti organizuotame „Nacionalinės idėjų dienos“ projekte, neatsirado daug, tačiau išsakytos mintys privertė suklusti, jog tai tikrai galėtų padaryti Lietuvą šviesesne šalimi.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius