Ką matote nuotraukoje? Palangos meras Šarūnas Vaitkus tapo neatpažįstamas

"Palangos tilto" informacija, 2020-01-17
Peržiūrėta
327
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Lietuvos televizijos (LTV) kameros dūzgė Palangoje – naujame LTV projekte „Nepažintas meras“ Palangos miesto vadovas Šarūnas Vaitkus, tikrąja žodžio prasme, išties tapo neatpažįstamas: su barzda, skrybėle.
Projekto sumanytojai skelbia, kad projekte be Š. Vaitkaus dar sutiko dalyvauti 15 kitų savivaldybių merai. Nauja LTV laida – realybės dokumentika apie merus, kurie vienai dienai paliks savo kabinetus ir taps eiliniais gyventojais. Kasdieninės situacijos buvo filmuojamos slaptai, o merai buvo grimuoti ir perrengti. Laidos prodiuseriai sako, kad kai kurių merų neatpažino net tame pačiame aukšte dirbantys kolegos bei giminaičiai.
„Nekasdienė šiandienos patirtis – vienai dienai tapau „neatpažintu meru.“ Buvo išties labai įdomu gatvėje pabendrauti su palangiškiais, neatpažįstančiais manęs, išklausyti jų pastebėjimus bei nuomonę. Džiaugiuosi, kad mūsų miesto gyventojai labai malonūs, draugiškai bendraujantys su bet kokio amžiaus praeiviais. Pagalbos sulaukiau ir Palangos miesto savivaldybėje – administracijos darbuotojai išties nuoširdžiai dirba miesto gyventojų labui.
Ačiū palangiškiams už malonų bendravimą, Palangos miesto savivaldybės administracijos ir „Palangos komunalinio ūkio“ darbuotojams už dėmesį ir pagalbą į juos besikreipiančiam interesantui. Ačiū LRT už nekasdienę patirtį ir galimybę savo miestą pamatyti kito žmogaus akimis,“ – tokį įrašą savo paskyroje Facebook po filmavimo sausio 20-ąją paliko Š. Vaitkus.
Komentatoriai nuoširdžiai stebėjosi neįtikėtinai laidoje atrodančiu Palangos meru.
Paul Martinkus Facebook atsiliepė: „Panašiai darydavo Saddamas Husseinas (buvęs Irako prezidentas – PT). Jis persirengdavo paprastu arabu sunitu, sėsdavo į seną mašiną ir važiuodavo į Bagdado turgų, o ten pirkdavo niekučius ir bendraudavo su eiliniais irakiečiais. Kad ir koks Husseinas buvo blogas, bet šita jo idėja yra superinė, nes tada pamatai kaip realiai gyvena liaudis. Žodžiu, Šarūnai super! Palaikau!“
Tomas Zdanavičius parašė: „Rupūs miltai Va čia tai jėga! Dažniau taip!“
Irena Švanienė: „Tiesiog išmušėte mane iš vėžių. Šitaip įtikinamai paklausėte apie tą aikštelę šunims. O kad ten jūs, nė motais.“
Projekte dalyvavo ir laidose filmavosi Ignalinos, Šakių, Klaipėdos rajono, Palangos, Birštono, Neringos, Kaišiadorių, Trakų, Joniškio, Tauragės ir kitų rajonų savivaldybių merai.
Laida bus parodyta per LTV artimiausiu metu.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šeštadienio rytą Palangos tiltą papuošė Lietuvos ir Baltarusijos istorinės vėliavos. Ta proga Palangos meras Šarūnas Vaitkus savo asmeninėje paskyroje socialiniame tinkle Facebook paliko tokį įrašą: "Tai - solidarumo su mūsų kaimynais, kovojančiais už demokratiją, ženklas."


Palangos meras Šarūnas Vaitkus, reaguodamas į dienraštyje „Lietuvos rytas“ pasirodžiusią publikaciją „Skandalingos dušinės ant apgaulės pamatų“, į šiame straipsnyje galimų liudytojų pateiktą naują informaciją dėl statinio rekonstrukcijos teisėtumo, dėl pastato, esančio Meilės al. 26, Palangoje (vadinamųjų dušinių), kreipėsi į...


Trečiadienį (balandžio 1 d.) LRT TELEVIZIJOS laidos „Nepažintas meras“ herojumi taps trečią kadenciją Palangos miesto savivaldybei vadovaujantis Šarūnas Vaitkus. Neatpažįstamai perrengtam merui teks aiškintis kelis kurorto gyventojams aktualius klausimus, kuriuos jie įvardijo laidos žurnalistui Edvardui Kubiliui.


Jau – kovo vidurys, tad Palanga vis labiau žvalgosi į kurorto sezono pradžią. Koks jis bus, jeigu koronaviruso grėsmė lakinai trikdo mūsų visų kasdieninį gyvenimą? Tačiau Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus yra optimistiškas. "Prisiminkime, kad mūsų tėvai ir seneliai savo gyvenime įveikė dar didesnes negandas, tad, įsitikinęs, kad ir mes visi bendromis jėgomis...


Lietuvos televizijos (LTV) kameros dūzgė Palangoje – naujame LTV projekte „Nepažintas meras“ Palangos miesto vadovas Šarūnas Vaitkus, tikrąja žodžio prasme, išties tapo neatpažįstamas: su barzda, skrybėle.


Inauguruotas miesto meras Šarūnas Vaitkus

"Palangos tilto" informacija, 2019 06 02 | Rubrika: Miestas

Vakar, vykstant Palangos kurorto sezono atidarymo šventei, iškilmingame renginyje Kurhauze buvo inauguruotas meras Šarūnas Vaitkus. Jo inauguracijos šventė prasidėjo vidurdienį šventomis mišiomis Palangos bažnyčioje. Po to į Kurhauzą susirinkusi naujai išrinktoji Palangos taryba, kviestiniai svečiai, kiti palangiškiai tapo liudininkais...


Šiandien, gegužės 29 dienną, Vilniuje vyko XXV-asis Lietuvos savivaldybių asociacijos (toliau- LSA) suvažiavimas, kurio metu naujuoju LSA prezidentu išrinktas Jonavos rajono meras, socialdemokratas Mindaugas Sinkevičius, o viceprezidentu - Palangos meras Šarūnas Vaitkus. "Tai- labai svarbi pozicija Palangai,"- "Palangos tiltui" sakė Š. Vaitkus....


Gegužės 27 d. visuotiniame asociacijos „Klaipėdos regionas“ narių susirinkime ketverių metų kadencijai išrinktas naujas asociacijos prezidentas, kuriuo tapo Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus. 


Projektui „Aš myliu Lietuvą“ didžiausio šalies kurorto meras Šarūnas Vaitkus papasakojo apie tai, kodėl jo gimtoji Palanga yra gražiausias miestas ir kodėl jam svarbus Vytautas Landsbergis.


Lietuvos kurorto asociacijos (LKA) prezidentu išrinktas Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus. Jis pakeitė dvejus metus šias pareigas ėjusią Birštono vadovę Nijolę Dirginčienę. Asociacijos viceprezidentės pareigos patikėtos Trakų rajono merei Editai Rudelienei.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius