Kaip užtikrinti sofos-lovos komfortą?

Palangos tiltas, 2020-05-25
Peržiūrėta
1377
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Miegojimo mechanizmą turinčios sofos šiais laikais yra itin populiarus sprendimas – kai prireikia papildomos nakvynės vietos, tokie baldai niekuomet nepaveda. Visgi, taupant vietą, tokia sofa gali būti naudojama ir vietoj įprastos lovos. Žinoma, kasdieniam naudojimui keliame kur kas daugiau reikalavimų, tad iš anksto reikėtų pasirūpinti, kad toks poilsis būtų kaip įmanoma kokybiškesnis. Šį kartą pasidalinsime patarimais, kurie padės užtikrinti patogų ir atpalaiduojantį Jūsų miegą.

Skirkite dėmesio kokybiškai patalynei
Nors tai gali pasirodyti nereikšminga detalė, net neabejokite – kokybiška patalynė tikrai prisideda prie mūsų miegojimo komforto, nesvarbu, ar tam naudojame sofą, ar lovą. Tad pirmiausia investuokite į patalus: jie turėtų būti pagaminti iš aukštos kokybės, maloniai prie odos besiliečiančių ir gerai kvėpuojančių medžiagų. Jei prieš tai į šį niuansą dėmesio nekreipėte, skirtumus pajusite iš karto.

Pasirūpinkite sofos švara
Jei sofą naudojate ir kasdieniams pasidėjimams bei svečių priėmimui, šis baldas tikrai reikalauja papildomo valymo – juk nesinorėtų miegoti nei tarp trupinių, nei tarp dulkių. Be to, higieniška aplinka neabejotinai prisideda prie geresnio mūsų poilsio. Paprasčiausia šį baldą išvalyti naudojantis rankiniu siurbliuku: tuomet patogiai galėsite pasiekti visus sofos tarpus. Jei darysite tai reguliariai, toks darbas tikrai nepareikalaus daugybės Jūsų laiko.

Tarpus užpildykite pagalvėmis
Ištiesus kai kuriuos šių baldų tipus, kai kuriose vietose gali likti nedidelių tarpelių, tačiau tai tikrai neturėtų tapti didele problema. Bet kokias sofos spragas galite užpildyti pagalvėlėmis – tuomet miegosite kur kas jaukiau ir patogiau. Nepamirškite investuoti ir į pagrindinę pagalvę: nuo jos taip pat labai ženkliai priklauso Jūsų miego kokybė.

Įsigykite kokybišką sofą
Jokios papildomos gudrybės nebus labai veiksmingos, jei pats miegui skirtas baldas bus gerokai nusidėvėjęs ir nekokybiškas. Kritiškai įvertinkite dabartinę sofą lovą ir pagalvokite, ar neatėjo metas pokyčiams. O jeigu šį baldą dar tik ruošiatės pirkti, pirmenybę teikite minkštesnėms medžiagoms, kokybiškam čiužiniui ir pagal galimybes – didesniam dydžiui. Dabar sofų pasirinkimo įvairovė yra itin plati, tad galima rasti tokių modelių, kurie tikrai drąsiai gali konkuruoti su lovomis – spauskite čia ir tuo įsitikinkite.

Ant sofos uždėkite čiužinį arba antčiužinį
Dažnai pasitaiko ir tokių situacijų, kuomet sofa sėdėjimui vis dar yra tinkama, tačiau miegoti ant jos nėra labai patogu. Tokiais atvejais nebūtina pirkti naujo baldo – užteks, jei nakties metu pasirūpinsite papildomu paminkštinimu. Tam gali būti naudojami čiužiniai (juos gera kaina siūlo Pigu.lt el. parduotuvė), tačiau reikėtų įvertinti ir tai, kad tokį gaminį bus pakankamai sunku nuolat kilnoti ir sandėliuoti. Toks variantas tiks tuomet, jei sofą lovos pozicijoje laikote praktiškai visuomet ir tik retkarčiais ją transformuojate į sėdėjimui skirtą baldą. Kitais atvejais verta pagalvoti apie antčiužinį: jie kur kas lengvesni, taigi nuo lovos patogiai juos nuimsite kad ir kiekvieną dieną.

Pasirūpinkite jaukia atmosfera
Jūsų poilsiui įtakos turi ne tik pasirinkta sofa lova, bet ir Jus supanti atmosfera – pasirūpinkite, kad čia būtų kuo daugiau jaukumą užtikrinančių detalių. Tam galite pasitelkti papildomą blankų apšvietimą ar, pavyzdžiui, kvapų difuzorius, kurie skleistų malonų mėgstamą aromatą. Panašių idėjų sugalvosite ir daugiau – svarbiausia, kad kambaryje jaustumėtės maksimaliai patogiai ir galėtumėte visapusiškai atsipalaiduoti.
Išbandę visus šiuos patarimus, galėsite mėgautis itin patogia savo miegojimo vieta. Tam tikrai neprireiks daugybės pastangų ar didelių investicijų, tačiau miego kokybė tikrai bus geresnė – labai greitai tuo įsitikinsite.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Siekiant stiprinti poilsiautojų ir vietinių gyventojų saugumą, Palangos miesto savivaldybės administracija nuolat kelia darbuotojų kvalifikaciją, stiprina bendradarbiavimą tarp Lietuvos ir kitų šalių institucijų, užtikrinančių viešąjį saugumą, o taip pat atnaujina bei modernizuoja įrangą, naudojamą viešaaji tvarkai užtikrinti.


Poilsiautojų saugumas paplūdimiuose – vienas iš svarbiausių tikslų, keliamų pajūrio kurorte Palangoje. Tuo tikslu, be kitų priemonių, didelis dėmesys skiriamas gelbėtojų profesionalumui ir kvalifikacijai kelti. Viena iš tokių priemonių – rugsėjo 29 d. Neringoje vykę bendri tarptautiniai mokymai, skirti tobulinti gelbėjimo operacijose dalyvaujančiųjų gebėjimus bei pasidalinti patirtimi...


Palangos miesto savivaldybė purtosi minties leisti jūroje ar Botanikos parke barstyti mirusio žmogaus kremuotų palaikų pelenus, tačiau Valdas Pakusas sakė „Palangos tiltui“: „„O kas gali užtikrinti, kad ir dabar kur nors parke nėra išbarstyti kieno nors pelenai?“ Skaitykite visą straipsnį penktadienį „Palangos tilte“.


Jei ryte skundžiatės raumenų skausmais, tikėtina, kad atėjo laikas seną čiužinį pakeisti nauju.


Miegojimo mechanizmą turinčios sofos šiais laikais yra itin populiarus sprendimas – kai prireikia papildomos nakvynės vietos, tokie baldai niekuomet nepaveda. Visgi, taupant vietą, tokia sofa gali būti naudojama ir vietoj įprastos lovos. Žinoma, kasdieniam naudojimui keliame kur kas daugiau reikalavimų, tad iš anksto reikėtų pasirūpinti, kad toks poilsis būtų kaip įmanoma...


Praėjusį šeštadienį, spalio 19 d., po pietų Palangos baseinas tiesiog sprogo nuo sportinių aistrų ir tribūnas užėmusių žiūrovų emocijų - kurorto baseine pirmą kartą vyko Palangos šeimų varžybos, kuriose galėjo dalyvauti bet kurio miesto komanda. Pirmosiose varžybose išmėginti jėgas panoro 8 komandos iš Palangos, Kretingos ir Klaipėdos. Keturių asmenų...


Pėsčiųjų saugumui užtikrinti – iškilios perėjos

"Palangos tilto" redakcija, 2018 11 23 | Rubrika: Miestas

Siekiant labiau užtikrinti pėsčiųjų saugumą, trijose miesto pėsčiųjų perėjose verda baigiamieji darbai, tad jau netrukus vietoje įprastų pėsčiųjų perėjų vairuotojus pasitiks iškiliosios. Vairuotojus apie tai perspės kelio ženklai. Pokyčiai vairuotojų ir pėsčiųjų lauks Plytų g. bei Vasario 16-osios g. sankryžoje, taip pat – Medvalakio g. ties sankirta su Pavėsio taku ir Ganyklų...


Į posėdį susirinkusi Palangos miesto savivaldybės bendruomenės vaiko teisių apsaugos taryba, vadovaujama Palangos mero pavaduotojo Rimanto Mikalkėno, aptarė vaiko teisių apsaugos situaciją kurorte bei galimus kylančių problemų sprendimo būdus. Posėdyje, kurį inicijavo Savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyrius (VTAS), dalyvavo vicemeras R. Mikalkėnas, Savivaldybės...


Po dviejų kredito unijų bankrotų ir padidinto Lietuvos banko dėmesio daugiau kaip šešioms dešimtims likusių kredito unijų šalyje, Palangos kredito unija jaučiasi saugi – nors po žiniasklaidoje nuskambėjusių įvykių praėjusių metų pradžioje pirmąjį jų pusmetį indėlių portfelis mažėjo, indėlių portfelis, pradėjęs augti 2011-ųjų antrąjį pusmetį...


Saugumui Palangos gatvėse užtikrinti – stebėjimo kameros  1

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 11 08 | Rubrika: Miestas

Palangoje pradėjo veikti 15 didelės raiškos vaizdo stebėjimo kamerų, kurių perduodamas vaizdas visą parą stebimas policijos komisariato patalpose įrengtame Kontrolės centre. „Tai bus didelė pagalba ir paspirtis policijos pareigūnams, siekiantiems užtikrinti saugumą mieste“, - sakė Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Bronius Martinkus.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius