KGB karininko sūnus vėl veržėsi į Lietuvos prezidentus

Palangos tiltas, 2014-05-19
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

KGB karininko sūnus vėl veržėsi į Lietuvos prezidentus

Su abejotina praeitimi Artūras Paulauskas net po dviejų pralaimėtų prezidento rinkimų ir toliau nesigėdija aktyviai politikuoti.

Stebina, kad iš nemažo pasirinkimo A. Paulauskas, turėjęs tokią praeitį (sekęs tėvo pėdomis) nesigėdija tapęs Maskvos statytiniu (Kremliaus partijos atstovu) ir siekė tapti Nepriklausomos Lietuvos prezidentu ir daryti Lietuvai gėdą prieš Europą bei tuo pačiu tyčiotis iš okupacijos aukų.

Apskritai stebina, kodėl dėl savo veiklos okupacijos metais jis ne tik kad nebuvo teisiamas, bet užima aukštas pareigas, ir, priklausydamas Kremliaus partijai, vis siekia aukščiausių pareigų, galbūt net skatinamas Maskvos, siekiant ateity Lietuvą pajungti į savo įtakos zoną.

Stebina ne tik tai, kad spauda tyli apie jo praeitį, bet ir nei vienas iš kandidatų į prezidentus apie tai neužsiminė, o tai tik toliau jį skatina. Juk jeigu jis būtų tapęs Lietuvos prezidentu, būtume turėję didžiulę gėdą. Manau, kad būtina demaskuoti šį politiką. Tuo turėtų užsiimti tiek spauda, tiek Politinių kalinių ir tremtinų sąjunga.

 

Eduardas SKRITULSKAS

Buvęs politinis kalinys

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Daina Eimanavičienė, miesto bendruomenės „Santarvė“ pirmininkė, sakė "Palangos tiltui", kad koronaviruso buvo paliesti tiesiogiai: "Mūsų sūnus vargais negalais grįžo iš Albanijos, kurioje jis studijavo."


Buvusio policijos generalinio komisaro Lino Pernavo sūnus Svajūnas Pernavas nesulaukė teismo palaikymo. Vaikinas Klaipėdos apygardos teismui skundė 200 eurų baudą, kurią gavo už tai, jog Palangoje, homoseksualų pamėgtame bare, persirengusiems policijos pareigūnams pardavė alaus neleistinu laiku.


Praėjusį sekmadienį tragiškoje avarijoje Širvintų rajone žuvo buvusio UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktoriaus Vido Misikonio 34 metų sūnus.


Praėjusį savaitgalį visoje šalyje vykę Tėvynės Sąjungos -Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) kandidato į šalies prezidentus ir partijos kandidatų į Europos Parlamentą rinkimai didelių netikėtumų Palangoje nepažėrė. Iš 199 į TS-LKD rinkimų štabą balsuoti atėjusiųjų 160 šalies prezidento poste norėtų matyti Ingridą Šimonytę. 


Palangos poilsio namai, jūros tiltas, eilės prie giros ir čeburekų – taip poilsį pajūryje prisimena vyresnės kartos žmonės. Sovietmečiu žmonės taip pat veržėsi pailsėti į Palangą ar Šventąją, konkuravo su bendradarbiais dėl kelialapių į poilsio namus ar sanatorijas, o likę be jų nuomodavosi kuklius kambarėlius pas bobutes kurorte. Tiesa, buvo ir tokių, kuriems niekada nereikėjo...


Palangos šauliai savaitgalį Plateliuose kartu su atvykusiais iš visos Lietuvos minėjo Lietuvos karininko, Lietuvos laisvės armijos Žemaičių legiono vado Jono Semaškos – Liepos 70-mečio žūties metines.


Su abejotina praeitimi Artūras Paulauskas net po dviejų pralaimėtų prezidento rinkimų ir toliau nesigėdija aktyviai politikuoti.


Belaukdama lėktuvo skrydžio Kauno Karmėlavos oro uoste, susipažinau su mamytėmis ir tėtukais, kurie pirmą kartą nutarė aplankyti savo vaikus, gyvenančius užsienyje. Baikščiai dairydamiesi aplinkui, jie veržte veržėsi į lėktuvą, o šiam nusileidus Anglijos žemėje, laimingi sveikinosi su pasus tikrinančiais pareigūnais gražia lietuviška kalba: „Labas...


Trečiadienį Vakarų Lietuvą apėmusi panika dėl galimų bėdų „Swedbank“ pasiekė ir Palangą – žmonės net po banko darbo valandų veržėsi į klientų aptarnavimo salę, nusidriekė eilės prie bankomato.


Praėjusį penktadienį kurorte apsilankęs buvęs Bogotos miesto Kolumbijoje meras, kandidatas į Kolumbijos prezidento postą matematikos profesorius Antanas Mockus gyrė Palangos mero sumanymą drausti naktį mieste prekiauti alkoholiu, pastebėjo, kad lietuviai tampa mažiau religingi bei svarstė, kad Palanga galėtų būti miestas, kur  žaidžia ne tik vaikai, bet ir suaugę žmonės. Jo nuomone...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas