Kipre draugę pasmaugęs palangiškis kalės 22 metus

Palangos tiltas, 2021-09-07
Peržiūrėta
2152
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Aistis Mikalauskas namo, kuriame įvyko žmogžudystė, fone. kathimerini.com nuotr.
Aistis Mikalauskas namo, kuriame įvyko žmogžudystė, fone. kathimerini.com nuotr.

Šokiruojančioje nužudymo byloje Kipre imigrantas iš Lietuvos palangiškis Aistis Mikalauskas sulaukė nuosprendžio. Limasolio baudžiamajame teisme antradienį vykusiame posėdyje paskelbta, kad savo draugę Baltarusijos pilietę Iriną Hurskają nužudęs lietuvis nuteistas 22 metus kalėti už grotų.

Kipre gyvenęs ir dirbęs 29 – erių metų palangiškis A.Mikalauskas pripažino savo kaltę, kad praėjusių metų spalio 10-ąją įsilaužė ir pasmaugė 36 metų trijų vaikų motiną jos namuose Limasolio rajone, Agios Tychono miestelyje.

Su savo auka vyras kurį laiką palaikė artimus ryšius ir dažnai lankydavosi jos namuose.

Moters kūną aptiko jos penkiolikmetis sūnus. Kraujo dėmių rasta ne tik miegamajame, bet ir kituose kambariuose. Tą naktį kitu du mažamečiai I.Hurskajos vaikai (3 ir 6 metų) nakvojo pas savo tėvą Pafose, todėl namuose nebuvo.

Po žmogžudystės buvęs sutuoktinis buvo iškviestas apklausai, paskelbta dingusio ir darbe nepasirodžiusio A.Mikalausko paieška. Jis slapstėsi šešias dienas, bet buvo suimtas, kai vienas Kipro gyventojas pranešė policijai pastebėjęs panašų vyrą prie A.Mikalausko motinos namų.

Bylos nagrinėjimas truko daugiau nei 10 mėnesių. Teismo posėdžiuose nustatyta, kad A.Mikalauskas buvo priklausomas nuo azartinių lošimų ir netekęs didelės pinigų sumos, todėl nusprendė apiplėšti I.Hurskają.

Moteris buvo nutraukusi santykius su lietuviu, kadangi sužinojo apie jo priklausomybę.

Tą spalio naktį A.Mikalauskas įsilaužė į namus pro langą. Svetainėje budėjo jo draugužis, 24 metų kitas Lietuvos pilietis. Tuomet A.Mikalauskas įsiveržė į moters miegamąjį. Pradėjus priešintis ji buvo pasmaugta. Su vogtais daiktais lietuvis pabėgo iš nusikaltimo vietos. Jo bendrininkas jau buvo pasprukęs, kadangi pastebėjo iš kito kambario ateinantį I.Hurskajos sūnų.

Besislapstydamas nuo policijos A.Mikalauskas spėjo pusvelčiui parduoti dalį pavogto turto, kurio vertė siekė ne vieną tūkstantį eurų.

lrytas.lt

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šventes galima sutikti ir vienam, minant dviratį – tiek per karštį, tiek per krušą. Štai taip šiųmetes Velykas atšventė palangiškis Lukas Pantelejevas. Nors vyras, po 8-erių metų grįžęs iš Anglijos, pastaruosius porą metų gyvena Vilniuje, save vis dar laiko palangiškiu, ir netgi piligriminio, Šv. Jokūbo kelio „Camino Lituano“ punktuose visur žymėjo „Palanga“, kad būtent iš čia atvykęs. 


Atidžiai pažvelkite į nuotrauką? Ką joje regite? Pasitaisykite akinius: nuotraukoje aiškiai matyti: Kovo 11-oji. Tokią nuostabią dovaną sau šiandien „išlakstė“ miesto gatvėmis – jos nuotraukoje pažymėtos! – palangiškis verslininkas.


Dėl gyventojų skaičiaus pokyčių praėjus dvejiems metams po Seimo rinkimų ties koregavimo riba jau atsidūrė 13 rinkimų apygardų iš 70-ies esančių Lietuvos teritorijoje.


Šokiruojančioje nužudymo byloje Kipre imigrantas iš Lietuvos palangiškis Aistis Mikalauskas sulaukė nuosprendžio. Limasolio baudžiamajame teisme antradienį vykusiame posėdyje paskelbta, kad savo draugę Baltarusijos pilietę Iriną Hurskają nužudęs lietuvis nuteistas 22 metus kalėti už grotų.


Pranešama, kad Palangoje pirmadienį buvo patvirtintas vienas naujas koronaviruso atvejis, kurorte šia liga šiuo metu serga 71 palangiškis.


Romualdas Rima, buvęs palangiškis, buvęs radijo stoties savininkas bei redaktoriaus pavaduotojas trumpai gyvavusiame kurorto laikraštyje „Mūsų Palanga“, taip pat dirbęs direktoriaus pavaduotoju Palangos Moksleivių klube, šiandien gali lengviau atsikvėpti: „„Brexit-as“ niekaip nepakeitė jo gyvenimo.“ „Laiku susitvarkiau reikalingus...


Mirė palangiškis verslininkas Raimondas Karpavičius

Linas JEGELEVIČIUS, 2019 08 11 | Rubrika: Miestas

Raimondai, negaliu patikėti, kad Tavęs jau nėra...Vos prieš metus Tu mane priėmei savo jaukiuose namuose Nidoje, vaišinai riešutais, kurių neberasime Lietuvoje, pasakojai apie jų didelę naudą sveikatai. Žinoma, didžiausias „pasigardžiavimas“ buvo ne jie, o tas įsimintinas pusantros valandos pokalbis su tavimi – apie verslą, politiką, jų užkulisius, sveiką...


Kartą per metus rinkėjai turi progą žvilgtelėti į jų deleguotų politikų – nuo išrinktųjų į Seimą iki posėdžiaujančiųjų savivaldybių tarybose – pinigines ir pasidomėti: suplonėjo ar pastorėjo jos per metus?


„Tai – mano gyvenimo būdas, visas gyvenimas“, - pripažino palangiškis Deividas Budkovas, draugų dar vadinamas Pitu, praėjusį sekmadienį savo talentu iš televizoriaus ekrano pasidalinęs su visais Lietuvos gyventojais. Aštuoniolikmetis vaikinas savo aistra – važinėjimu BMX dviračiu – sugeba užkrėsti daugelį jaunuolių, pats skindamas itin svarbias pergales ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.


Iškritęs pro balkono langą Vilniuje, žuvo palangiškis

„Palangos tilto“ informacija, 2010 09 10 | Rubrika: Kriminalai

Ketvirtadienio vakarą praėjus kelioms minutėms po krepšinio rungtynių, kuomet Lietuvos rinktinė įveikė Argentinos komandą, policijai buvo pranešta, kad sostinėje iš Vilniaus universiteto bendrabučio Saulėtekio alėjoje iškrito žmogus. Vėliau paaiškėjo, jog tai 20-metis palangiškis, neseniai pradėjęs mokslus Vilniaus universitete.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius