Kodėl verta namuose įsirengti tinklelį nuo uodų?

Palangos tiltas, 2022-11-22
Peržiūrėta
811
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kodėl verta namuose įsirengti tinklelį nuo uodų?

Vasarą mėgstame plačiai atverti langus, kad galėtume mėgautis saulės šviesa ir grynu oru. Tačiau dėl to mes susiduriame su daugybe erzinančių vabzdžių. Uodai, vapsvos ar musės gali sukelti didelį nepatogumą. Vabzdžių įkandimai palieka degimo pėdsakus ant odos. Paprastai jie greitai užgyja, tačiau kartais gali sukelti ūmią alerginę reakciją, kuri kelia grėsmę mūsų sveikatai ar net gyvybei.

Apsaugokite save efektyviai

Languose įmontuotas tinklelis nuo uodų – paprastas ir efektyvus sprendimas apsaugoti namus nuo vabzdžių invazijos ir jo padarinių. Pagaminti iš aukščiausios kokybės 0,6 mm storio lengvo valcavimo aliuminio juostos - tinkleliai nuo uodų yra paruošti montuoti ant profilio rėmo. Tinklelis pagamintas iš PVC dengto stiklo pluošto, kurio akių dydis 1,2 mm x 1,2 mm. Tinkamą oro cirkuliaciją ir netrukdomą vaizdą pro langą užtikrina tinklelio dydis, kuris vis tiek efektyviai neleidžia vabzdžiams patekti į patalpą. 

Dažniausiai tinkleliai nuo uodų gaminami pagal išmatavimus

Juos galima užsisakyti kartu su naujais langais arba bet kada po montavimo. Būtinai nurodykite ant kurių langų angų norite dėti tinklelį. Konstrukcija gali apimti ne daugiau kaip 2,5 m2 plotą. Ant balkono durų sumontuotas tinklelis yra papildomai sutvirtintas skersiniu, uždėtu ant tinklelio ašies. 

Norint sumontuoti tinklelį nuo uodų, nereikia gręžti lango rėmo

Naudodami specialius mobilius fiksatorius, kurie nepažeidžia lango konstrukcijos, galite lengvai ir saugiai pritvirtinti prie lango rėmo, nereikalaujant profesionalaus montuotojo. Šis montavimo būdas garantuoja, kad tinklelis nuo uodų efektyviai apsaugos jūsų namus nuo vabzdžių karštomis vasaros dienomis, bus nesunkiai išardomas žiemos ar pavasario valymui. 

Tinklelis nuo uodų nereikalauja daug priežiūros

Tačiau jei norite pratęsti tinklelio tarnavimo laiką, prieš žiemą turėtumėte jį išardyti ir išplauti. Tinklelį rekomenduojame išplauti drungname vandenyje ir plovikliu. Tada švarus ir sausas produktas gali būti laikomas iki kitos vasaros. Tinklelio įsirengimas namuose tikrai vertas dėmesio. Jūs save apsisaugote nuo vabzdžių patekimo į patalpas, kurie jus gali sukandžioti, o ir patekti ant jūsų maisto. Taip pat vabzdžiai mėgsta nutūpti ant jūsų viduje išdažytų namo sienų, ko pasekoje jie gali jas ištekti ir palikti mažas dėmeles. Turint mažų vaikų, tai labai patogu, kadangi juos apsaugosite nuo uodų įkandimų, ypač tamsiu paros metu, kada orite palikti atidarytą langą. Daugiau informacijos apie tinklelius dextera.lt.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Vasarą mėgstame plačiai atverti langus, kad galėtume mėgautis saulės šviesa ir grynu oru. Tačiau dėl to mes susiduriame su daugybe erzinančių vabzdžių. Uodai, vapsvos ar musės gali sukelti didelį nepatogumą.


Viešėdamas Vokietijoje nusprendžiau nuvykti ten, kur patys vokiečiai keliauja kiekvieną vasarą. Pasirodo, būtent Šiaurės Vokietijoje yra pagrindinis šios šalies kurortas. Tai Riugeno sala, kurią aš labai drąsiai lyginu su mūsu Palanga.


Rinktis patogumą ir estetiką – ne nuodėmė, o normalaus žmogaus poreikis.


Šiandien mus yra siūlome tūkstančiai gaminių, kurie vienaip ar kitaip, naudingi mūsų organizmui. Vis dėlto, kai pasiūla yra tokia stulbinanti, daugeliui žmonių yra sudėtinga nuspręsti, į ką verta investuoti savo pinigus. Vis dėlto, viskas bus kur kas paprasčiau, jei susipažinsite su priežastimis, kodėl verta naudoti vieną ar kitą gaminį. Na, o priežasčių, kodėl turėtų būti vartojamas ...


Nors iki gražiausios metų šventės – Kalėdų dar turime šiek tiek laiko, tikrai netrūksta priežasčių, kodėl dovanas riekėtų pradėti pirkti anksčiau Ir tikrai netrūksta priežasčių, kodėl tai daryti riekėtų internetu. Vis dar svarstote, ar dovanų pirkimas internetu yra išmintingas pasirinkimas? Tikrai taip – kviečiame susipažinti su argumentais.


Už lango – jau įsibėgėjo ruduo, o tai, reiškia, kad keičiasi ir daugybė įpročių, susijusių su mūsų kasdienybe. Ir būtent šiam laikui prasidėjus, daugelis žmonių nusprendžia atnaujinti savo įvaizdį, įsigyti naujų aprangos detalių. Dauguma žmonių sako, kad tai daro tiesiog dėl praktinių priežasčių, kadangi orai atvėsta, tad tiesiog reikia šiltesnių drabužių, o prie...


Kilimas yra priemonė, galinti akimirksniu pakeisti patalpoje esančią dinamiką. Be kilimo kambarys gali atrodyti šaltesnis, mažiau jaukus ir svetingas. Jeigu kilimą patiesiame, reikalai iš karto pasikeičia į gerą. Nors daug kas diskutuoja dėl to ar jie yra tinkami moderniam interjerui – mes net nedvejodami sakome, kad TAIP!


Gyvenimas be vonios kambario negali būti nei patogus, nei kokybiškas. Net ir mažas vonios kambarys yra tiesiog būtinas kiekvienų namų elementas. Tiesa, dėmesį verta atkreipti į tai, kad jei turite labai nedidelio ploto vonios kambarį ir tai jūsų netenkina, tačiau šiuo metu kitas pasirinkimas taip pat negalimas, atminkite, kad tam tikri akcentai vis tiek priklauso nuo jūsų. Tai...


Budintis globotojas: kodėl verta juo tapti

Rasa GEDVILAITĖ, 2019 03 02 | Rubrika: Miestas

Tapti budinčiu globotoju – prasminga veikla, galinti pagelbėti vaikams, kuriems tos pagalbos tuo metu labai reikia. Specialistės perspėja, jog šiai veiklai reikia pasiruošti, nes tai – didžiulė atsakomybė, tačiau baimintis dėl to neverta, nes Globos centro pagalba nuolat teikiama. Tereikia žengti pirmą žingsnį ir pasiryžti šiai kilniai misijai, kuri yra...


Projektui „Aš myliu Lietuvą“ didžiausio šalies kurorto meras Šarūnas Vaitkus papasakojo apie tai, kodėl jo gimtoji Palanga yra gražiausias miestas ir kodėl jam svarbus Vytautas Landsbergis.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius