Koncesininko atėjimas į Palangos koncertų salę užsitęs

Palangos tiltas, 2016-06-02
Peržiūrėta
1315
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Koncesininko atėjimas į Palangos koncertų salę užsitęs

Koncesininko valdyti Palangos koncertų salę Palanga kol kas neturės – Vilniaus „Siemens“ arenos valdytojos bendrovės „Universali arena“ prašymu sustabdytas Palangos vasaros estrados koncesijos konkursas. Taip nusprendė Klaipėdos apygardos teismas, pritaikęs laikinąsias apsaugos priemones.
„Teismas nutarė tenkinti „Universalios arenos“ prašymą sustabdyti koncesininko atrankos konkurso vykdymą, įpareigoti Palangos miesto savivaldybę nepriimti sprendimų dėl išsamių dalyvių pasiūlymų pateikimo, derybų eigos ir baigties, nesudaryti koncesijos sutarties arba sustabdyti jos vykdymą“,– rašoma teismo nutartyje.
„Universali arena“ siekia, kad būtų panaikintas savivaldybės sprendimas dėl kvalifikacijos reikalavimus atitikusių dalyvių sąrašo ir iš jo būtų pašalinta savivaldybės bendrovė „Palangos renginiai“.
Gegužės pradžioje savivaldybė pranešė, kad koncesijos konkursui pasiūlymus pateikė jos valdoma bendrovė „Palangos renginiai“, „Universali arena“ bei su Klaipėdos „Švyturio“ arenos valdytojais susijusi įmonė „Pajūrio infrastruktūra“.
„Universali arena“, kurią valdo iš koncerno „Icor“ pasitraukę buvę trys jo akcininkai – Rimantas Bukauskas, Arūnas Mačiuitis ir Remigijus Lapinskas,– ir „Pajūrio infrastruktūra“ dalyvavo ir metų pradžioje skelbtame estrados koncesijos konkurse, tačiau galutinių pasiūlymų nepateikė.
Palangos vasaros estrada, rekonstruota už 8,7 mln. eurų, atidaryta praėjusių metų pabaigoje. Tai trečias skelbiamas jos koncesijos konkursas. Pirmajame konkurse savivaldybė pasiūlymų nesulaukė, antrajame dalyviai nepateikė galutinių pasiūlymų.
Pagal konkurso sąlygas valdytojas turėtų 7 metus valdyti ir prižiūrėti kultūros objektą, už tai savivaldybei per šį laikotarpį sumokėdamas daugiau nei 1,8 mln. eurų mokesčio.
Iš koncesininko reikalaujama, kad rekonstruotoje vasaros estradoje per metus vyktų ne mažiau kaip 24 renginiai, iš kurių 12 organizuotų savivaldybė. Taip pat numatytas reikalavimas per metus pritraukti ne mažiau nei 80 tūkst. turistų.

„Palangos tilto“ inf.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos meras Šarūnas Vaitkus penktadienio, vasario 12 d., popietę savo Facebook paskyroje pakvietė visus virtualiai aplankyti Kurhauzo medinėje dalyje esančią teatro salę.


Palangos koncertų salei (PKS) blogesnis įvykis nei koronaviruso pandemija galėtų, ko gero, būti tik 5 tonų meteorito smūgis – 2020 metais Palangos koncertų salėje buvo suplanuoti 134 koncertiniai renginiai. Dėl prasidėjusios COVID-19 pandemijos joje įvyko tik 33 renginiai. (SKAITYKITE VISĄ STRAIPSNĮ PENKTADIENĮ "PALANGOS TILTE")


Palangos koncertų salė – kurorto pasididžiavimas, tačiau jos užpildymas ir išlaikymas kelia nemažą galvos skausmą jos koncesininkui ir investuotojui, UAB „Pajūrio infrastuktūra.“ „Galime pasidžiaugti, kad visus sutarty numatytus įsipareigojimus mes vykdome, tačiau mūsų bene pagrindinis iššūkis – įvykdyti finansinius tikslus ir įsipareigojimus....


Palangos koncertų salės fasadą puošiantis dainininko ir dainų tekstų autoriaus Stasio Povilaičio autografas oficialiai pripažintas didžiausiu parašu šalyje. Šį Lietuvos rekordą įregistravo agentūra „Factum“.


Palangos koncertų salė nuo šios žiemos jau turi valdytoją, koncesininką – tai patvirtinanti trišalė sutartis tarp koncesininko – UAB „Palangos koncertų salė“, investuotojo – UAB „Pajūrio infrastruktūra“, priklausančios Infrastruktūra LT įmonių grupei, kartu su „Bravo Events“ ir Palangos miesto savivaldybės pasirašyta...


Palangos koncertų salė jau turi koncesininką – tai patvirtinanti trišalė sutartis tarp koncesininko – UAB „Palangos koncertų salė“, investuotojo – UAB „Pajūrio infrastruktūra“, priklausančios Infrastruktūra LT įmonių grupei, kartu su „Bravo Events“ ir Palangos miesto savivaldybės pasirašyta sausio 30 d.


Koncesininko valdyti Palangos koncertų salę Palanga kol kas neturės – Vilniaus „Siemens“ arenos valdytojos bendrovės „Universali arena“ prašymu sustabdytas Palangos vasaros estrados koncesijos konkursas. Taip nusprendė Klaipėdos apygardos teismas, pritaikęs laikinąsias apsaugos priemones.


Ilgąjį kovo savaitgalį palangiškiai ir Palangos svečiai kviečiami pažiūrėti ir pasiklausyti populiariųjų miuziklų. Palangos koncertų salėje vėl karaliaus muzika – Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras pristatys populiariausius miuziklus.


Restauruoto Palangos Kurhauzo salę trečiadienį padabino puošnus, 18 a. antrosios pusės bronzinis sietynas. Jis į Palangą atkeliavo iš Vilniaus, Lietuvos dailės muziejaus fondų.


Pradėti Palangos koncertų salės projektavimo darbai

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 01 21 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto savivaldybei pasirašius sutartį su UAB „Uostamiesčio projektas“, praėjusią savaitę pradėti kurorto koncertų salės projektavimo darbai. Jau po keleto metų senosios Vasaros estrados vietoje išdygs modernus daugiafunkcinis trijų, tarpusavyje sujungtų, korpusų pastatas, kuriame įsikurs net tik koncertų salė, bet ir Kultūros centras bei meno mokykla.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius