Kurorte – klastingų mirčių virtinė

Linas JEGELEVIČIUS, 2023-08-30
Peržiūrėta
7286
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Dalios žūties vieta aptverta
Dalios žūties vieta aptverta

Miestelėnai vos gali atsitokėti nuo klastingų mirčių virtinės – nuo statomo namo Šventojoje laiptų į pražūtį rugpjūčio viduryje nugarmėjo verslininkas Vaidas Šimaitis, praėjusį savaitgalį po autobuso ratais Vytauto ir Kastyčio gatvių sankryžoje žuvo dviračiu važiavusi palangiškė Milda (apie šią tragediją šiandien taip pat rašo „Palangos tiltas“ – L .J.), o rugpjūčio 14-ąją mirtis klastingai pasiglemžė ilgametę vaikų sanatorijos „Palangos gintaras“ vyr. registratorę Dalią  L. (redakcijai velionės pavardė žinoma – L. J.).

Anot jos dukros Redos, po 22 valandos, pasibaigus koncertui, neapšviestoje Vytauto gatvės atkarpoje prie tik vasarą veikiančios Rimi parduotuvės mama nukrito nuo pagalbinių laiptų ir mirtinai susižalojo. 

„Šiuo metu tyrimas dar vykdomas. Aplinkybės tikslinamos. Tokios vietos turėtu būti geriau apsaugotos nuo pašalinių, kad būtų išvengta nelaimių,“ – „Palangos tiltui“ sakė užsienyje gyvenanti dukra.

Ji neatsakė į klausimą, ar šeima kreipsis į teismą dėl moralinės žalios atlyginimo.

Kaip sakė „Palangos tiltui“ kitas šaltinis – asmuo dirba „Palangos gintaras“ – Dalia žuvo nuo laiptų nukritusi į neprižiūrimą rūsį.

„Siunčiu jums nuotrauką tragedijos vietos, padarytą iškart kitą dieną po nelaimingo įvykio –  buvo paskubėta aplink nupjauti žolę ir aptverti šiuos pavojingus laiptus, deja, per vėlai...“ – sielojosi „Palangos tilto“ šaltinis.

„Dalia dirbo „Palangos gintaro“  sanatorijoje daugiau nei 20 metų. Prisimename Dalią kaip optimistišką, draugišką ir iššūkių nebijančią asmenybę, rasdavusią išeitį net pačiose sudėtingiausiose darbinėse situacijose. Ji buvo stipraus charakterio ir labai kompetentinga darbuotoja. Dalios netektis yra didelė tuštuma visiems „Palangos gintaro“ darbuotojams ir ją pažinojusiems pacientams,” – „Palangos tiltui“ sakė Vitalija Paulauskė, „Palangos gintaras“ rinkodaros specialistė.

Jūsų komentaras:

Tikras saziningas palangiskis 2023-09-05 11:59 (IP: 172.70.90.13)
Ieskot zineles reikia, Kompiuteristas mygtuka spaudzia ir krenta visi. Masinvagis zino.

Taip pat skaitykite

Kurorte – klastingų mirčių virtinė

Linas JEGELEVIČIUS, 2023 08 30 | Rubrika: Kriminalai

Miestelėnai vos gali atsitokėti nuo klastingų mirčių virtinės – nuo statomo namo Šventojoje laiptų į pražūtį rugpjūčio viduryje nugarmėjo verslininkas Vaidas Šimaitis, praėjusį savaitgalį po autobuso ratais Vytauto ir Kastyčio gatvių sankryžoje žuvo dviračiu važiavusi palangiškė Milda (apie šią tragediją šiandien taip pat rašo „Palangos tiltas“ – L .J.), o rugpjūčio 14-ąją mirtis...


Vien šią savaitę pajūryje fiksuotos eismo nelaimės, per kurias nukentėjo paspirtukais važiavę asmenys ar jų kliudyti pėstieji. 


Atrodė, kad koronavirusas Palangoje buvo suvaldytas, tačiau šią savaitę mirčių nuo jo statistika vėl liuoktelėjo į viršų. Ketvirtadienį (lapkričio 11 d.) kurorte registruoti 23 nauji infekcijos atvejai, šiuo metu Palangoje 166 žmonės serga ja.


Antradienio, rugsėjo 21 d., rytą Statistikos departamentas pranešė, jog antradienį Palangoje registruota 16 naujų koronaviruso atvejų. Antradienį šia liga kurorte sirgo 129 asmenys.


Per parą iš antradienio į trečiadienį Lietuvoje užregsitruoti 337 nauji koronaviruso atvejai, mirčių nefiksuota, skiepų sulaukė beveik 15 tūkstančių asmenų. Koronaviruso atvejų pastebimai padaugėjo ir Palngoje: trečiadienį kurorte užfiksuoti 5 nauji atvejai, šiuo metu juo serga 38 palangiškiai. O nuo pandemijos pradžios koronavirusu Palangoje iš viso susirgo 1240 žmonių.


„Palangos tiltas“ jau rašė šiandien, kovo 4 d., kad Lietuvos Statistikos Departamento (LSD) siunčiamose infografose statistika apie mirtis nuo koronoviruso Palangoje tiesiog dingo nieko nepaaiškinus. Palangos miesto savivaldybės mero patarėja Jurgita Vanagė, kuri persiunčia tokią LSD statistiką „Palangos tiltui“, negalėjo paaiškinti, kodėl...


Balandžio 30 dieną kurorte vyko Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Elgesio medicinos instituto organizuojamas sveikatinimo renginys „Pasirūpink ir savo sveikata“, skirtas Medicinos darbuotojų dienai pažymėti. Renginys vyko Birutės parke, į kurį susirinko nemažai sveikuolių ir norinčių rūpintis savo sveikata.


Pasaulinė sveikatos organizacija (PSO) skelbia, kad iki 2020 m. labiausiai paplitusia ir daugiausia mirčių lemiančia liga taps depresija. Prognozė ypač aktuali lietuviams – mūsų šalis, pagal suvartojamą antidepresantų kiekį, jau dabar yra antroji Europos Sąjungoje, o nuo 2000 m. iki dabar susirgimų skaičius išaugo dvigubai.


Į Palangą atgabentas pirmasis iš dviejų kurorte įrengti numatytų biokuro katilų

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 03 | Rubrika: Miestas

Į Palangą atkeliavo pirmasis iš dviejų kurorte įrengti numatytų biokuro katilų, kurio galingumas – 5 megavatai. Jis bus įrengtas Klaipėdos plente.


Po Joninių kurorte prasidės tikrasis vasaros sezonas, todėl Palangos miesto policijos komisariato vadovų mintys – apie jį.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius