„Kuršiai“ naująjį „7bet-NK“L sezoną pradėjo pralaimėjimu svečiuose ir pergale namuose

G. Šiupario nuotraukoje: D.J. Hanesas

Pirmose naujojo „7bet-NKL“ sezono rungtynėse praėjusią savaitę Palangos „Kuršiai“ 82:86 svečiuose nusileido Joniškio „Delikatesui“, o pirmąją sezono pergalę šventė namuose šeštadienį, spalio 9 dieną, prieš Vilkaviškio „Perlą."

Pirmajame kėlinyje Povilo Šakinio auklėtiniai turėjo kelių taškų pranašumą, tačiau po pirmųjų dešimties minučių buvo lygu (21:21). Antrajame kėlinyje vienu metu „Delikatesas“ buvo įgijęs didžiausią rungtynėse 14 taškų persvarą (46:32).

Permainingoje dvikovoje Andriaus Banio vadovaujama ekipa ketvirtajame kėlinyje likus 6 minutėms dar turėjo dviženklį pranašumą (73:60), bet „Kuršiai“ nepasidavė ir likus mažiau nei 2 minutėms buvo priartėję iki 2 taškų deficito (78:80).

Rungtynių pabaigą šaltakraujiškiau sužaidę „Delikateso“ krepšininkai galiausiai šventė pergalę.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė amerikietis Donnelas Cegersas, surinkęs 18 taškų (7/9 dvit., 1/1 trit., 1/2 baud.), Erikas Jakštys pridėjo 17 taškų (2/6 dvit., 3/6 trit., 4/7 baud.).

„Kuršių“ gretose sunkiai sustabdomas buvo D.J. Hayneso ir Lauryno Mikalausko duetas. Amerikietis surinko 31 tašką (5/8 dvit., 6/10 trit., 3/6 baud.), aukštaūgio sąskaitoje – 22 pelnyti taškai (10/11 dvit., 2/5 baud.).

„Delikatesas“: Donnelas Cegersas 18 (7/9 dvit., 1/1 trit., 4 atk. kam.), Erikas Jakštys 17 (3/6 trit., 4 rez. per.), Ignas Daukšys 15 (8 atk. kam., 5 rez. per.), Tomas Balčiūnas 14 (4/6 dvit., 8 atk. kam.).

„Kuršiai“: D.J. Haynesas 31 (5/8 dvit., 6/10 trit., 5 rez. per.), Laurynas Mikalauskas 22 (10/11 dvit., 7 atk. kam.), Herkus Kumpys 12 (3/6 trit., 19 naud. bal.).

O šeštadienį, spalio 9 d., „Kuršių“ legionierius D.J. Hanesas ir vėl buvo nesustabdomas, jis pelnė 34 taškus, o jo vedami Palangos „Kuršiai“ (1-1) iškovojo pirmą pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse.

Pajūrio klubas savo aikštėje 109:101 (29:21, 24:24, 23:30, 33:26) įveikė Vilkaviškio „Perlą“ (2-1).

Itin rezultatyviose rungtynėse Povilo Šakinio auklėtiniai pirmavo nuo pat dvikovos pradžios. Didžiausias „Kuršių“ pranašumas siekė 13 taškų (29:16).

Po sėkmingo trečiojo kėlinio Karolio Abramavičiaus vadovaujama ekipa priartėjo iki minimumo, o prasidėjus lemiamai dvikovos atkarpai pirmą kartą rungtynėse išsiveržė į priekį 78:77.

Visgi per likusį rungtynių laiką Palangos ekipa spurtavo bei sugebėjo įrodyti savo pranašumą.

Šeimininkų komandai D.J Hanesas per 34 minutes pelnė 34 taškus (11/12 dvit., 1/3 trit., 9/9 baud.), amerikietis taip pat atkovojo 3 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Iš viso gynėjo sąskaitoje net 43 naudingumo balai.

Jam puikiai talkino Ernestas Jaškus surinkęs 20 taškų (3/4 dvit., 3/5 trit., 5/5 baud.).

Naudingai rungtyniavo Karolis Sapiega pelnęs 15 taškų (2/4 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud.) ir surinkęs 26 naudingumo balus.

Solidų dvigubą dublį užfiksavo Laurynas Mikalauskas pridėjęs 13 taškų (5/8 dvit., 3/4 baud.) ir 14 atkovotų kamuolių.

Vilkaviškio ekipos gretose išsiskyrė Mantas Šerkšnas, kurio sąskaitoje – 25 pelnyti taškai (3/8 dvit., 5/10 trit., 4/4 baud.), 5 atkovoti kamuoliai ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

„Kuršiai“: D.J. Hanesas 34 (11/12 dvit., 9/9 baud., 6 rez. perd., 4 kld., 43 naud.), Ernestas Jaškus 20 (3/5 trit., 5/5 baud., 4 kld.), Karolis Sapiega 15 (3/5 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 26 naud.), Laurynas Mikalauskas (5/8 dvit., 14 atk. kam., 4 rez. perd., 5 kld.) ir Herkus Kumpys (3/8 trit.) po 13.

„Perlas“: Mantas Šerkšnas 25 (3/8 dvit., 5/10 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Rokas Stankevičius 18 (8/9 dvit., 4 rez. perd., 4 kld.), Ginas Mulevičius 14 (4/7 dvit., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Ernestas Naruševičius 10 (4/6 dvit.).

G. Šiupario nuotraukoje: D.J. Hanesas

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Ketvirtadienį (balandžio 21-ąją) įvyko visą „7bet-NKL“ sezoną lauktas momentas – Palangoje startavo finalo ketvertas!

Antrasis „7bet-NKL“ ratas baigėsi Palangos „Kuršių“ (12-14) pergale.

Palangos „Kuršiai“ (16-12) paskutinėse VIKINGLOTTO – NKL reguliariojo sezono rungtynėse šeštadienį, vasario 20 d., šventė dramatišką pergalę. Vytauto Buzo auklėtiniai svečiuose 70:68 (16:21, 21:16, 17:18, 16:13) palaužė Šakių „Vytį“ (21-7).

Vieni NKL čempionato lyderių, Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (16-4) šeštadienį, gruodžio 14 d. neatsilaikė prieš įsibėgėjusius "Palangos kuršius." Palangiškiai grėsmingus varžovus namuose nugalėjo 79-75.

Žygimantas Šeštokas, "Palangos kuršiai" direktorius: "Komanda pradeda NKL sezoną gerai nusiteikusi" (visą interviu skaitykite laikraštyje "Palangos tiltas" kitą penktadienį).

Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) rungtynėse praėjusį penktadienį Palangoje „Palanga“ nugalėjo Telšių „Telšius“ 74:67. Galingą spurtą trečiajame kėlinyje surengusi „Palangos“ (6-7) komanda ant bangos baigė pirmąjį Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon NKL) ratą. Povilo Šakinio auklėtiniai iškovojo penktą pergalę...

Visas rungtynes pirmavę Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai ketvirčio pabaigoje po Reginaldo Simso tolimo šūvio, rezultatu 81:78 iškovojo pergalę prieš Vilniaus „Perlą-MRU“.

Pirmąjį etapą Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) po pratęsimo Mažeikiuose baigė „Palangos“ komanda, jie svečiuose 72:74 nusileido vietos „Mažeikiams“. Rungtynės Mažeikiuose prasidėjo nerezultatyviai, po penkių sužaistų minučių rezultatas buvo kaip futbole (1:2). Pirmieji aikštelėje atsibudo pajūrio komandos atstovai, kurie pirmąjį kėlinį baigė rezultatai...

Šventoji linksmybėmis pradėjo vasaros sezoną

„Palangos tilto“ informacija, 2009 06 10 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį Šventoji, kuri būdavo vadinama Palangos podukra, linksmai ir išradingai atšventė vasaros sezono atidarymą. Penktadienį vyko kermošius, kalviai varžėsi, kuris nukals ilgiausią vinį, svečius linksmino Pajūrio krašto kapelos ir etnografiniai ansambliai.