Kvalifikacijos bei kompetencijų ugdymo projektas bibliotekininkams „Inovatyvios technologijos bibliotekoje“

Palangos tiltas, 2021-09-22
Peržiūrėta
2193
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kvalifikacijos bei kompetencijų ugdymo projektas bibliotekininkams „Inovatyvios technologijos bibliotekoje“

Palangos viešoji biblioteka organizuoja ir įgyvendina kvalifikacijos bei kompetencijų ugdymo projektą bibliotekininkams „Inovatyvios technologijos bibliotekoje“. Nuo rugsėjo iki gruodžio mėn. bibliotekoje vyks inovatyvių mokymų ciklas. Mokymuose dalyvaus bibliotekininkai iš Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos  bei Palangos viešosios bibliotekos.

Projekto veiklose dalyvaus 10  bibliotekininkų. Vyks 6 temų mokymai, kurie padės darbuotojams įgauti žinių apie LEGO, robotikos, programavimo ir kitų inovatyvių technologijų pritaikymo bibliotekose galimybes. Įgyvendinus mokymų programą, įgautos žinios bus perduodamos kitiems, suteikiant galimybę naudotis naujomis pažangiausiomis technologijomis. Be to, mokymai pasitarnaus kaip komandos formavimo ir ugdymo priemonė, bus išplėtotas bendradarbiavimas tarp bibliotekų ir dalijimasis gerąją patirtimi.

Palangos viešosios bibliotekos informacija

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos viešoji biblioteka įgyvendina tęstinį bibliotekininkų kvalifikacijos kėlimo ir kompetencijų ugdymo projektą „Inovatyvios technologijos bibliotekoje 2“.


Palangos viešoji biblioteka įgyvendina tęstinį bibliotekininkų kvalifikacijos kėlimo ir kompetencijų ugdymo projektą „Kūrybinis žvilgsnis į rytojų 3“.Palangos viešoji biblioteka įgyvendina tęstinį bibliotekininkų kvalifikacijos kėlimo ir kompetencijų ugdymo projektą „Kūrybinis žvilgsnis į rytojų 3“.


Palangos viešoji biblioteka organizuoja ir įgyvendina kvalifikacijos bei kompetencijų ugdymo projektą bibliotekininkams „Inovatyvios technologijos bibliotekoje 2“.


Projekto „Inovatyvios technologijos bibliotekoje" veiklos jau pasiekė finišo tiesiąją. Todėl trumpame filmuke dalinamės įspūdžiais apie tai, ką pavyko išmokti ir kokių žinių pasisemti per visą projekto vykdymo laikotarpį.


Rugsėjo 24 d. Palangos viešojoje bibliotekoje prasidėjo projekto „Inovatyvios technologijos bibliotekoje“ mokymų ciklas, kuriame dalyvavo bibliotekų darbuotojai iš Skuodo ir Palangos. 


Palangos viešoji biblioteka organizuoja ir įgyvendina kvalifikacijos bei kompetencijų ugdymo projektą bibliotekininkams „Inovatyvios technologijos bibliotekoje“. Nuo rugsėjo iki gruodžio mėn. bibliotekoje vyks inovatyvių mokymų ciklas.


Palangos viešoji biblioteka organizuoja ir įgyvendina tęstinį kvalifikacijos bei kompetencijų ugdymo projektą bibliotekininkams „Kūrybinis žvilgsnis į rytojų 2“. Mokymų ciklas prasidės rugsėjo 16 d. ir tęsis iki gruodžio mėnesio.


Palangos viešoji biblioteka organizuoja ir įgyvendina kvalifikacijos bei kompetencijų ugdymo projektą bibliotekininkams „Kūrybinis žvilgsnis į rytojų“. Nuo rugsėjo 10 d. bibliotekoje vyks mokymų ciklas. Mokymuose dalyvaus bibliotekininkai iš Palangos miesto švietimo įstaigų.  


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius