Legendinė vila „Auska“ atgimsta iš naujo ir kviečia svečius pasižvalgyti

***, 2021-05-18
Peržiūrėta
2425
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Legendinė vila „Auska“ atgimsta iš naujo ir kviečia svečius pasižvalgyti

Nepaprasta aura apsupta prezidentinė vila „Auska“ naujai atveria savo duris gegužės 24 d. ir kviečia svečius pasižvalgyti ne tik po atsinaujinusį viešbutį, išbandyti naujos virtuvės patiekalus, bet ir patyrinėti dar niekam nematytus vilos užkulisius.

Naujasis poilsio namų vadovas Rokas Galvonas džiaugiasi, turėdamas galimybę paryškinti kai kuriuos jau išblėsusius prabangios vilos atspalvius. Prabanga ir istorija alsuojančios pastato sienos primena apie savo garsią praeitį ir prašosi išlaikyti aukščiausią klasę ten, kur ji buvo primiršta. „Auska“ yra vienintelis toks poilsio kompleksas Lietuvoje. Kryžiaus formos kopose pastatyta ir arčiausiai jūros esanti vila visoje šalyje net kelis dešimtmečius buvo prieinama tik aukščiausio lygio valdžios atstovams.Tai išskirtinio dizaino, autentišką 70-ųjų stilių ir istorinį paveldą išlaikęs objektas, kurio architektūra išsiskiria aukštomis lubomis, tiesiomis ir griežtomis linijomis bei erdvumu. Pastato apdailai buvo naudojamos aukščiausios kokybės natūralios medžiagos: marmuras, granitas, mediena. Nuošalioje, itin daug privatumo suteikiančioje vietoje įsikūrusi „Auska“ dabar yra atvira kiekvienam, norinčiam savo akimis pamatyti to meto prabangą.

Kardinaliai pasikeitęs vilos restoranas – ne vienintelė atsinaujinusios poilsiavietės staigmena. „Vilos bei visus kurorto svečius kviesime į vėlyvuosius pusryčius, prabangias vakarienes ne tik restorano aplinkoje ar lauko terasoje, bet ir ant jūros kranto, kai tai leis oro sąlygos. Stengsimės, kad maistas visuomet būtų aukščiausios kokybės, šviežias ir išskirtinis savo ingredientais.“ – teigia Rokas Galvonas.
28 skirtingi ir erdvūs vilos numeriai, kurių didžiausias pliusas – patogus numerių išdėstymas – kambariai toli vieni nuo kitų, tad aplink labai ramu, privatu. Visi kambariai, net ir tos pačios kategorijos, skiriasi vienas nuo kito tiek dizaino sprendimais, tiek numerio konfigūracija, kad kiekvienas svečias pajustų vilos individualumą ir išskirtinumą. Čia puikiai jausis tiek šeimos su mažais vaikais, tiek į romantikos ištroškę mylimieji.
Mėgstantiems išbandyti netradicinius apgyvendinimo būdus vila „Auska“ kviečia į atnaujintus miško skaityklos apartamentus, esančius pušyno glūdumoje. Seniau čia buvo skaityklos, pasitarimų kambariai, kur svečiai leisdavo laisvalaikį. Dabar šios pačios ramiausios miško vietos vėl atveria duris išskirtinių potyrių ir pojūčių ieškotojams. Čia svečiai turės galimybę per vitrininius langus mėgautis atpalaiduojančiais miško vaizdais ar net susipažinti su stirnomis bei elniais nepakilus iš lovos.
Dar viena naujovė, kurią žada „Auska“ – unikalus baseinas!
Visiems žinoma, jog viloje yra nepaprastas baseinas - nuo kitų tipinių viešbučių baseinų išskiriantis Lietuvos formos kontūrais ir jame esančiu šildomu Baltijos jūros vandeniu, ko gero vienintelis toks Lietuvoje. Šį sezoną bus atkurta kadaise čia tvyrojusi egzotika. Dar anuomet lankęsi garsūs vilos svečiai pasakoja apie augusias palmes, tropinių augalų kvapus ir vakarus po atviru dangumi. Šiemet vila „Auska“ savo svečius ir pakvies į tokį baseiną, koks jis privalo būti - saugus, švarus ir dvelkiantis egzotika.

Tiek aktyvaus poilsio entuziastai, tiek beieškantys ramybės čia ras kuo pasidžiaugti: lauko teniso kortai, krepšinio aikštelė, dviračių parkas ir ilgiems pasivaikščiojimams idealiai tinkantis pušynas. Po ilgos ir aktyvios dienos svečiai vakarus galės praleisti čia pat stebėdami saulėlydžius, o kūną atpalaiduoti pirtyje.

Roko Galvono planuose vieną iš vilos teritorijos dalių pritaikyti įvairiems vasaros koncertams ir renginiams. Tai būtų didelė erdvė su ilgalaike scena miško apsuptyje, kad netrukdytų vilos poilsiautojams. Vietoje būtų įrengti reikalingi sanitariniai mazgai, geras apšvietimas ir atskira vieta automobiliams. Grynas ir gaivus oras net karščiausią vasaros dieną, visai šalia ošianti Baltijos jūra – visa tai, ko reikia nuostabiai praleisti ilgus vasaros vakarus.

Vestuvės ant jūros kranto – daugelio jaunavedžių svajonė. Vadovas Rokas Galvonas teigia, jog visus jaunavedžių norus ir poreikius galima išpildyti, o vila „Auska“ tam iš tiesų puiki vieta, nes turi savo dvasią, čia daug įdomiau ir originaliau nei kokiame nors įprastame viešbutyje. Vilos teritorija yra uždara, saugoma, todėl svečių privatumas garantuotas. Be to, visų nuotakų išsvajota jūra visai šalia, tiesiog už kopos… „Stengsimės į kiekvieną klientą bei jo planuojamą šventę žiūrėti kuo lanksčiau. Turime jauną ir kūrybingą komandą, kuri pasiruošusi pasirūpinti ne tik skaniomis vaišėmis, šventės aptarnavimu ir dekoravimu, bet ir svečiais. Esame sukaupę gana didelę patirtį rengiant ir aptarnaujant tiek mažas, jaukias šeimos šventes, išvažiuojamuosius banketus, tiek didelius įmonių renginius.“ – dalijasi naujasis vadovas.

Švelnaus smėlio paplūdimys, auksinės kopos, tyras oras, ištisus metus žaliuojančios pušys, raminantis jūros ošimas, skanus maistas – tai viskas, ko reikia.nepriekaištingam poilsiui.

MB Roko virtuvė info

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Populiariausiame pajūrio mieste - Palangoje - vasarotojai gali ne tik šauniai pasilinksminti, bet ir sužinoti šį tą naujo apie mūsų planetoje vykstančius pokyčius.


Nepaprasta aura apsupta prezidentinė vila „Auska“ naujai atveria savo duris gegužės 24 d. ir kviečia svečius pasižvalgyti ne tik po atsinaujinusį viešbutį, išbandyti naujos virtuvės patiekalus, bet ir patyrinėti dar niekam nematytus vilos užkulisius.


Valstybė į privačias rankas ketina atiduoti 1973 metais statytą legendomis apipintą Palangos vilą „Auska“. Tai, kad sutartis su vilą nuomojančia įmone nebus pratęsta, o šiuo metu rengiami dokumentai kompleksui parduoti, 15min patvirtino vilą valdantis Turto bankas.


Palangoje, J. Basanavičiaus gatvėje, šalia Palangos tilto bei Jūratės ir Kastyčio skvero parduodamas 1,3 tūkst. kv. m ploto veikiantis „Šachmatinės“ pastatas su viešbučio, restorano ir naktinio klubo patalpomis 12 arų žemės sklype. Objekto kaina sutartinė, rašoma pranešime spaudai. Jurgita Šilaikytė, „Newsec“, tarpininkavimo...


Penktadienį atidaryta atnaujinta istorinė vila „Anapilis“ ir perduota Palangos kurorto muziejaus reikmėms. Šia proga sulaukta gausybės sveikinimų, džiaugtasi, kad sulaukta šios istorinės dienos, o susirinkusiems palangiškiams ir miesto svečiams pristatytos bent kelios parodos bei prisimintas „Anapilį“ itin mėgęs Vytautas Kernagis.


Palanga – šeimoms draugiškas kurortas – pristatoma spalio 2-4 dienomis Vilniuje, „Siemens“ arenoje vyksiančioje parodoje „Šeima 2015“.


Šiais metais Palangos miesto savivaldybės nekilnojamojo kultūros paveldo vertinimo taryba teisinę apsaugą suteikė keturioms naujai išaiškintoms Palangos nekilnojamosioms kultūros vertybėms. Viena jų – sausio septintąją įregistruotoji, kaip spėjama, 1935 metais statyta ir 1978 metais rekonstruota buvusi advokato Prano Raulinaičio vila „Gintaras“...


Iki praėjusių metų Palangos savivaldybės teritorijoje buvo 109 kultūros vertybės, registruotos Lietuvos Respublikos kultūros vertybių registre. Pernai į jį įrašyti dar du objektai: gegužės mėnesį įregistruota ant Šventosios upės kranto nuo 1931 m. stovinti medinė Švč. Mergelės Marijos, Jūrų žvaigždės koplyčia, o spalį kultūros vertybe pripažintas prie...


Iki praėjusių metų Palangos savivaldybės teritorijoje buvo 109 kultūros vertybės, registruotos Lietuvos Respublikos kultūros vertybių registre. Pernai į jį įrašyti dar du objektai: gegužės mėnesį įregistruota ant Šventosios upės kranto nuo 1931 m. stovinti medinė Švč. Mergelės Marijos, Jūrų žvaigždės koplyčia, o spalį kultūros vertybe pripažintas prie...


Vakar vidurdienį savo 60 metų jubiliejų švenčiančio Palangos orkestro pasirodymu prasidėjo Lietuvos kultūros sostinės 2013 šventė „Palanga 760“. Tuo pačiu buvo atidarytas Vytauto ir J. Basanavičiaus gatvėje jau nuo ryto šurmuliuojantis kermošius „Palangos Juzė“. Šiandien šventė pasiekė įkarštį.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius