LIETUVOS KARIUOMENĖS DIENOS MINĖJIMAS PALANGOJE

Palangos tiltas, 2023-11-22
Peržiūrėta
886
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

LIETUVOS KARIUOMENĖS DIENOS MINĖJIMAS PALANGOJE

Lapkričio 23 dieną Palangoje organizuojama šventė, skirta pagerbti drąsiausius ir stipriausius mūsų šalies žmones – karius. 1918 metų vasario 16 dieną buvo paskelbtas Lietuvos Nepriklausomybės aktas, o tų pačių metų lapkričio 23 dieną išduotas pirmasis įsakymas, kuriuo buvo pradėtos kurti Lietuvos ginkluotosios pajėgos. Ši diena simbolizuoja pagarbą ir atminimą visiems, kurie išdrįso ir drįsta rizikuoti savo gyvybėmis užtikrinant Lietuvos žmonių saugumą ir gerovę.

Kariuomenės dienos minėjimas prasidės 17:30 val. iškilminga eisena nuo Nepriklausomybės aikštės iki Palangos Šv. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios. Čia 18:00 val. visi kviečiami jungtis bendrai maldai Šv. Mišiose. Renginio kulminacija - 19:30 val. koncertas Palangos kurhauzo koncertų salėje. Palangos kultūros ir jaunimo centro moterų vokalinis ansamblis „Guboja“ ir Jūros šaulių vyrų choras (vad. Rimgaudas Juozapavičius, koncertmeisteris Saulius Šiaučiulis), dovanos gražiausias lietuviškas dainas. Muziką papildys Palangos literatų klubo „Takai per kopas“ poezija, kupina gražiausių jausmų savo gimtajam kraštui, kuriuos jaučia kiekvienas lietuvis, širdyje išsaugojęs Baltijos jūros dvelksmą. 

Palangos bendruomenė ir svečiai kviečiami dalyvauti Lietuvos kariuomenės dienos šventėje, išreikšti savo padėką kariams, kurie tarnauja mūsų šaliai. Ši diena skatina susitelkti ne tik į šalies gynybos svarbą, bet ir į bendruomenės stiprybę bei solidarumą. 

Palangos kultūros ir jaunimo centro informacija

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šiais metais rugsėjo 8–17 d. vyko Europos paveldo dienos, kurios organizuojamos jau tris dešimtmečius. 


Lapkričio 16 – ąją, Šventosios pagrindinėje mokyklos mokinius ir mokytojus į pamokas kvietė himnas Tolerancijai. Taip prasidėjo tarptautinės Tolerancijos dienos paminėjimo renginiai. 


Punsko valsčiaus savivaldybės viršaičio Vytauto Liškausko, kvietimu rugpjūčio 15 d., Palangos balandininkų klubo nariai dalyvavo šventėje „Punsko dienos – Žolinės 2022“.


Nuo rugsėjo 16 dienos - nemokamas automobilių stovėjimas Palangos miesto gatvėse. 


Palangoje vyks Europos paveldo dienos renginiai

"Palangos tilto" redakcija, 2020 09 10 | Rubrika: Miestas

Rugsėjo 19-20 d. Palangoje vyks Europos paveldo dienos'20 "Tiškevičių bulvaras". Kviečiame apsilankyti!  


Nuo gegužės 11 dienos Palangoje bus vėl galima teikti apgyvendinimo paslaugas – tokį sprendimą priėmė šiandien, balandžio 29 d., posėdžiavusi Ekstremalių situacijų komisija.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Šios dienos "Palangos tilto" informacija, kad trečiajai kadencijai Palangos meru išrinktas Šarūnas Vaitkus atsisako savivaldybės Tarybos mandato ir mero posto bei dalyvaus Europos Parlamento rinkimuose gegužės 26 dieną, apstulbino ne vieną. Tačiau "Palangos tiltas" skuba visus nuraminti: tai buvo Balandžio 1-osios dienos, Melagių dienos pokštas....


Šventes organizuojantys entuziastai nesnaudžia: pasibaigia vienas renginys, tuoj pat imama galvoti apie kitus metus. Nenumaldomai artėjant kovo mėnesiui, vis dažnesni tampa ir palangiškių šventės „Palangos dienos“ iniciatorių susitikimai. Šiemet „Palangos dienos“ bus jau penktosios, jubiliejinės. O paminėjus pirmąją šventę, kaip...


Ne paslaptis, jog lietuviai lenkia kitas šalis savižudžių skaičiumi, tad natūralu, jog siekiama šią padėtį taisyti ir skatinti žmonių norą gyventi. Taip skatinama kurti naujas paslaugas. Iš 2007-2013 m. Europos Sąjungos struktūrinių fondų remiami projektai padės kitu kampu pažvelgti į šią problemą ir įgyvendinti naujas priemones, kurios duos paspirtį gyvenimu nusivylusiems žmonėms. Vienas...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius