Lietuvos konservatoriai rinkosi į sąskrydį Šventojoje

"Palangos tilto" informacija, 2016-07-18
Peržiūrėta
2054
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Lietuvos konservatoriai rinkosi į sąskrydį Šventojoje

Šeštadienį, liepos 16 d., Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos nariai iš visos šalies rinkosi Šventojoje, į jau tradicija tapusį TS-LKD sąskrydį, kurio metu vyko Tarybos posėdis ir buvo patvirtintas galutinis kandidatų daugiamandatėje apygardoje 2016 m. Seimo rinkimams sąrašas.


Lietuvos konservatoriai aptarė politinę padėtį šalyje, buvo pristatyta TS-LKD rinkimų programa, aptarti kiti klausimai.
Buvo patvirtintas TS-LKD rinkimų štabas – jį sudaro 10 žmonių, štabui vadovaus Dainius Kreivys.
Sąskrydžio metu visi dalyviai buvo kviečiami dalyvauti diskusijose: „Kaip sukursime gerovės Lietuvą?“, „Drąsi ir išsilavinusi Lietuva“, „Kur pasaulį nuves populizmas: iššūkiai saugumui“, „Lietuva 2050-aisiais“ arba jėgas išbandyti įvairiausiose sporto žaidynių rungtyse: nuo futbolo, paplūdimio tinklinio, badmintono ar irklenčių lenktynių iki gausybės estafečių.
Antrąją renginio dieną sąskrydį užbaigė Šv. Mišios Švč. Mergelės Marijos Jūrų žvaigždės bažnyčioje.
TS-LKD Palangos-Kretingos rinkimų apygardoje kelia Vaidoto Bacevičiaus kandidatūrą.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

EP rinkimuose sekmadienį, birželio 9 d., triumfavo konservatoriai, gavę tris mandatus – į Briuselį dirbti važiuos Andrius Kubilius, Rasa Juknevičienė ir Paulius Saudargas.


Valdantiesiems ir toliau nesutariant dėl siūlymo pratęsti pridėtinės vertės mokesčio (PVM) lengvatą maitinimo įmonėms, iniciatyvą pateikimo stadijoje parėmę konservatoriai žada ir toliau laikytis savos pozicijos. 


Ateinančių metų pradžioje kino teatruose pasirodys dabar Šventojoje gyvenančio scenaristo-režisieriaus Ruslano Abdulajevo kriminalinis trileris „Tu mano deimantas“.


Spalio 23 dieną jau 22 –ąjį rudenį į Palangą rinkosi jaunieji poetai iš Žemaitijos regiono. Šiemet Senosios gimnazijos lituanistų organizuojama tradicinė poezijos šventė ,,Moksleivių poezijos ruduo Palangoje“ vyko Palangos kurorto muziejuje.


Šiandien, antradienį, balandžio 16 d., į pirmąjį posėdį rinkosi 9-ojo šaukimo Palangos miesto savivaldybės taryba. Iškilmingas posėdis vyko Kurhauzo salėje, posėdžio metu iš pareigų, pasibaigus kadencijai, atleistos Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė bei pavaduotoja Violeta Staskonienė, jai laikinai pavestos administracijos direktoriaus...


Rinkimų karuselę Palangoje pirmieji įsuka Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS–LKD) Palangos skyrius: lapkričio 3 ir 4 dienomis, nuo 13 iki 17 valandos, skyriaus rinkimų štabe Vytauto g. 85 (jį lengva rasti, nes šiuo adresu yra įsikūrusi ir laikraščio „Palangos tiltas“ redakcija) kurorto konservatoriai galės balsuoti net dėl trijų...


Lietuvos konservatoriai rinkosi į sąskrydį Šventojoje

"Palangos tilto" informacija, 2016 07 18 | Rubrika: Miestas

Šeštadienį, liepos 16 d., Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos nariai iš visos šalies rinkosi Šventojoje, į jau tradicija tapusį TS-LKD sąskrydį, kurio metu vyko Tarybos posėdis ir buvo patvirtintas galutinis kandidatų daugiamandatėje apygardoje 2016 m. Seimo rinkimams sąrašas.


Palangos ir Kretingos rajono konservatoriai Naujuosius metus pradėjo draugystės pliūpsniais: praėjusį antradienį kurorto konservatoriai viešėjo Kretingoje, o vakar vakare kretingiškiai atvyko į Palangą atsakomojo vizito. Nors oficialiai kalbama, kad kaimyninių rajonų konservatoriai rinkosi „šventiškai pasisėdėti“ vis dar prisimenant senuosius metus...


„Malūno vilų“ gyventojai šeštadienio pavakarę rinkosi į dar ne visai įprastą susibūrimą- kaimynų vakarą. Apie 300 vakaro svečių centrinėje miesto dalyje esančių vilų statytojas UAB „Kauno būstai“ pasiūlė linksmą programą: pasilinksminti, pasivaišinti skaniais patiekalais ir galbūt išlenkti taurelę tauraus gėrimo, dalyvauti žaidimuose...


Klubo „Palanga“ organizuotose politinių partijų Palangos skyrių krepšinio varžybose praėjusį sekmadienį visus nurungė Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Palangos skyriaus komanda. Kurorto konservatoriai finale aštuonių taškų skirtumu įveikė socialdemokratus.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius