Lietuvos kurortuose tikimasi turistų iš Kazachstano antplūdžio

"Palangos tilto" informacija, 2012-02-10
Peržiūrėta
64
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Lietuvos kurortuose tikimasi turistų iš Kazachstano antplūdžio

Lietuvos kelionių organizatorius „SPA Travel“ Kazachstane pristatė mūsų šalies kurortus. Pasak bendrovės atstovo, šioje šalyje jaučiamas ypač didelis susidomėjimas Lietuva ir čia teikiamomis sveikatinimo paslaugomis.

„Kazachstane ir aplinkinėse šalyse trūksta SPA centrų, todėl vietos gyventojai žvalgosi į Vakarus. Kuomet užmezgėme pirmus pokalbius, tikėjomės bent principinio susidomėjimo, tačiau jis viršijo visus lūkesčius – šioje šalyje yra daug pasiturinčių žmonių, kurie labai nori aplankyti mūsų šalį“, – teigė kelionių organizatoriaus Kazachstano atstovybės vadovas Tautvydas Kuzma.

Oficialiame šalies kurortų pristatyme Almatoje dalyvavo per 100 Kazachstano kelionių organizatorių, sveikinimo žodį tarė šalies Turizmo asociacijos prezidentė Rašida Šaikenova bei Lietuvos ambasadorius Kazachstane Rokas Bernotas.

Renginio metu sulaukta ne tik didelio vietos žiniasklaidos susidomėjimo, bet ir visapusiško Kazachstano kelionių agentūrų palaikymo, kurios šią turizmo kryptį vertina kaip labai perspektyvią.

Tikimasi, kad per šiuos metus į Lietuvą iš Kazachstano atvyks keletas tūkstančių poilsiautojų. Iki šiol į Lietuvą atvykdavo tik pavieniai turistai iš šios šalies.

Anot „SPA Travel“ atstovo, renginyje dalyvavo ir keletas Kirgizijos kelionių organizatorių, kurie lietuvius pakvietė ir šioje šalyje plačiau pristatyti Lietuvą.

„Smagu buvo sulaukti ir kaimyninės Kirgizijos atstovų. Nors šią šalį buvome įtraukę tik į ateities planus, panašu, kad planas virs konkrečiu darbu jau artimiausiomis dienomis. Manau, kad turistų srautas iš Vidurinės Azijos šalių per artimiausius kelerius metus pagerins ne tik Lietuvos kurortų situaciją, bet ir atneš apčiuopiamą naudą visai mūsų šalies ekonomikai“, – pažymi T. Kuzma.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangoje įsikūrusios sanatorijos „Gradiali“ atstovai ketvirtadienį Savivaldybėje pristatė artimiausius plėtros planus. Įgyvendinus juos, atsiras galimybė palangiškiams ir kurorto svečiams pasiūlyti daugiau gydomųjų bei sveikatinimo procedūrų.


Švelninant karantino sąlygas atnaujinamos bibliotekų darbo sąlygos – leidžiama naudotis kompiuterių, interneto ir kitų skaityklų paslaugomis.


Šylant orams bei švelnėjant karantino apribojimams, išaugo susidomėjimas nuoma pajūryje bei kaimo turizmo sodybose. Butuose „įstrigę“ žmonės ieško galimybių pabėgti į gamtą, planuoja vasaros atostogas. Lyginant su tuo pačiu 2019 m. laikotarpiu, kaimo turizmo bei nuomos pajūryje paklausa šią savaitę išaugo 15-28 proc.


Praėjęs penktadienis ir visas savaitgalis pažėrė visą glėbį įspūdingų renginių – nuo politikos iki meno, sporto ir kitokių pramogų. Penktadienį, gegužės 26 d., Palangoje įvyko Vyriausybės išvažiuojamasis pasitarimas, kuriame buvo diskutuota šalies kurortams aktualiais klausimais. Pasibaigus jam įvyko grafų Tiškevičių alėjos atidarymo iškilminga ceremonija...


Vienai iš nedaugelio šalyje antrojo ir trečiojo reabilitacijos lygio įstaigų – Palangos reabilitacijos ligoninei (PRL) apibūdinti geriausiai tinka žodis „vienintelė“. PRL vienintelė tokio pobūdžio šalyje gydomosios reabilitacijos įstaiga, kuri neriboja pacientams procedūrų skaičiaus, nuperka reikalingus vaistus, kol pacientas ligoninėje. Dar daugiau:...


„Neseniai buvau Rygoje ir Vilniuje. Miestai puikūs, bet žmonės labai nemandagūs, ypač pagyvenusio amžiaus“, – neseniai man pasakojo solidaus amžiaus anglas, grįžęs iš kelionių po Baltijos šalis. Išgirdęs tokį jo verdiktą labai nenustebau, nors burnoje nemenkas kartėlio jausmas liko. Tai, jog mūsų viešajame gyvenime išliko dar daug...


Lietuvos kurortuose tikimasi turistų iš Kazachstano antplūdžio

"Palangos tilto" informacija, 2012 02 10 | Rubrika: Miestas

Lietuvos kelionių organizatorius „SPA Travel“ Kazachstane pristatė mūsų šalies kurortus. Pasak bendrovės atstovo, šioje šalyje jaučiamas ypač didelis susidomėjimas Lietuva ir čia teikiamomis sveikatinimo paslaugomis.


Palangos turizmo informacijos centrą (TIC) kasmet lanko gausus būrys poilsiautojų, kuriems aktualiausia informacija randama būtent šioje vietoje. Pagal Europos Sąjungos Sanglaudos skatinimo veiksmų programą Palangoje užbaigtas ES projektas „Palangos turizmo informacijos centro infrastruktūros plėtra“, gelbstintis ne tik darbuotojams, bet ir turistams. Juo labiau, kaip paminėjo Palangos...


Geriausio šalies TIC-o vadovė mūsų valdžiai – per prasta

Šarūnas Vaitkus, Palangos miesto gyventojas, 2010 12 20 | Rubrika: Miestas

Šią savaitę Palangos turizmo informacijos centras sulaukė aukšto įvertinimo. Lietuvos Valstybinio turizmo departamento organizuotame konkurse “Sėkmingiausias 2010 metų turizmo projektas”, iš turizmo verslo asociacijų ir visuomeninių organizacijų deleguotų atstovų sudaryta kompetentinga komisija Palangos TIC-ą pripažino kaip šiemet sėkmingiausiai dirbusį turizmo informacijos centrą...


Palanga masina renginių organizatorius

Dalia JURGAITYTĖ, 2010 07 01 | Rubrika: Miestas

Tradiciškai vasarą pajūryje gausu įvairiausių renginių. Vieni plačiai reklamuojami ir sulaukia nemažo susidomėjimo, kiti taip ir prabėga nepastebėti. Ne paslaptis, kad dauguma šalies renginių organizatorių žvilgsniai krypsta į didžiausią šalies kurortą, kuris nors ir keletui mėnesių gali didžiuotis esantis šalies vasaros sostine.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas