Lietuvos kurortuose tikimasi turistų iš Kazachstano antplūdžio
Lietuvos kelionių organizatorius „SPA Travel“ Kazachstane pristatė mūsų šalies kurortus. Pasak bendrovės atstovo, šioje šalyje jaučiamas ypač didelis susidomėjimas Lietuva ir čia teikiamomis sveikatinimo paslaugomis.
„Kazachstane ir aplinkinėse šalyse trūksta SPA centrų, todėl vietos gyventojai žvalgosi į Vakarus. Kuomet užmezgėme pirmus pokalbius, tikėjomės bent principinio susidomėjimo, tačiau jis viršijo visus lūkesčius – šioje šalyje yra daug pasiturinčių žmonių, kurie labai nori aplankyti mūsų šalį“, – teigė kelionių organizatoriaus Kazachstano atstovybės vadovas Tautvydas Kuzma.
Oficialiame šalies kurortų pristatyme Almatoje dalyvavo per 100 Kazachstano kelionių organizatorių, sveikinimo žodį tarė šalies Turizmo asociacijos prezidentė Rašida Šaikenova bei Lietuvos ambasadorius Kazachstane Rokas Bernotas.
Renginio metu sulaukta ne tik didelio vietos žiniasklaidos susidomėjimo, bet ir visapusiško Kazachstano kelionių agentūrų palaikymo, kurios šią turizmo kryptį vertina kaip labai perspektyvią.
Tikimasi, kad per šiuos metus į Lietuvą iš Kazachstano atvyks keletas tūkstančių poilsiautojų. Iki šiol į Lietuvą atvykdavo tik pavieniai turistai iš šios šalies.
Anot „SPA Travel“ atstovo, renginyje dalyvavo ir keletas Kirgizijos kelionių organizatorių, kurie lietuvius pakvietė ir šioje šalyje plačiau pristatyti Lietuvą.
„Smagu buvo sulaukti ir kaimyninės Kirgizijos atstovų. Nors šią šalį buvome įtraukę tik į ateities planus, panašu, kad planas virs konkrečiu darbu jau artimiausiomis dienomis. Manau, kad turistų srautas iš Vidurinės Azijos šalių per artimiausius kelerius metus pagerins ne tik Lietuvos kurortų situaciją, bet ir atneš apčiuopiamą naudą visai mūsų šalies ekonomikai“, – pažymi T. Kuzma.
„Palangos tilto“ redakcija
Jūsų komentaras:
Taip pat skaitykite
Kokias spa procedūras rinktis su antra puse?
2022 10 26 | Rubrika: Miestas
Mes visi daug dirbame, o grįžę po darbo į namus užsiimame kasdieniniais namų ruošos darbais, todėl laiko sau praktiškai nelieka.
Kur pigiau atostogauti rudenį – Lietuvoje ar užsienyje? Į šį klausimą keliautojas, kelionių organizatorius Rimvydas Širvinskas - Makalius atsako nedvejodamas: „Šiuo metu pigiau atostogauti Lietuvoje“.
Dainininkė Vitalija Katunskytė kiekvieną vasarą jau 25-erius metus praleidžia Palangoje. Tiesa, čia ji ne tik ilsisi, bet ir kiekvieną vakarą lipa į sceną, kur atlieka gerbėjams puikiai žinomas savo dainas. „KK2” reportaže apie šiemet Lietuvos kurortuose gana ženkliai kylančias maisto ir pramogų kainas dainininkė pasidalino ir savo įžvalgomis.
Praėjusius metus galima vadinti antrojo būsto įsigijimo proveržio laikotarpiu. Lietuviai pirko po antrą, trečią butą ne tik didmiesčiuose, bet ir kurortuose. Populiariausiu jų pasirinkimu buvo šalies pajūris. Tačiau kiek apsukresni ir saulės išsiilgę tautiečiai ėmė domėtis NT šiltuose kraštuose. Kaip teigia Ispanijoje NT brokeriu dirbantis Dainius Markevičius, lietuviai čia pirko ir kelis...
Švelninant karantino sąlygas atnaujinamos bibliotekų darbo sąlygos – leidžiama naudotis kompiuterių, interneto ir kitų skaityklų paslaugomis.
Auga susidomėjimas nuoma pajūryje bei sodybomis: gyventojai ruošiasi atostogauti Lietuvoje
"Delfi", 2020 04 27 | Rubrika: Miestas
Šylant orams bei švelnėjant karantino apribojimams, išaugo susidomėjimas nuoma pajūryje bei kaimo turizmo sodybose. Butuose „įstrigę“ žmonės ieško galimybių pabėgti į gamtą, planuoja vasaros atostogas. Lyginant su tuo pačiu 2019 m. laikotarpiu, kaimo turizmo bei nuomos pajūryje paklausa šią savaitę išaugo 15-28 proc.
Lietuvos kurortuose tikimasi turistų iš Kazachstano antplūdžio
"Palangos tilto" informacija, 2012 02 10 | Rubrika: Miestas
Lietuvos kelionių organizatorius „SPA Travel“ Kazachstane pristatė mūsų šalies kurortus. Pasak bendrovės atstovo, šioje šalyje jaučiamas ypač didelis susidomėjimas Lietuva ir čia teikiamomis sveikatinimo paslaugomis.
TIC plėtros nauda: kasmet tikimasi sulaukti daugiau nei planuota turistų 1
Rasa GEDVILAITĖ, 2011 07 07 | Rubrika: Miestas
Palangos turizmo informacijos centrą (TIC) kasmet lanko gausus būrys poilsiautojų, kuriems aktualiausia informacija randama būtent šioje vietoje. Pagal Europos Sąjungos Sanglaudos skatinimo veiksmų programą Palangoje užbaigtas ES projektas „Palangos turizmo informacijos centro infrastruktūros plėtra“, gelbstintis ne tik darbuotojams, bet ir turistams. Juo labiau, kaip paminėjo Palangos...
Palanga masina renginių organizatorius
Dalia JURGAITYTĖ, 2010 06 30 | Rubrika: Miestas
Tradiciškai vasarą pajūryje gausu įvairiausių renginių. Vieni plačiai reklamuojami ir sulaukia nemažo susidomėjimo, kiti taip ir prabėga nepastebėti. Ne paslaptis, kad dauguma šalies renginių organizatorių žvilgsniai krypsta į didžiausią šalies kurortą, kuris nors ir keletui mėnesių gali didžiuotis esantis šalies vasaros sostine.
