Lietuvos kurortuose tikimasi turistų iš Kazachstano antplūdžio

"Palangos tilto" informacija, 2012-02-10
Peržiūrėta
1804
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Lietuvos kurortuose tikimasi turistų iš Kazachstano antplūdžio

Lietuvos kelionių organizatorius „SPA Travel“ Kazachstane pristatė mūsų šalies kurortus. Pasak bendrovės atstovo, šioje šalyje jaučiamas ypač didelis susidomėjimas Lietuva ir čia teikiamomis sveikatinimo paslaugomis.

„Kazachstane ir aplinkinėse šalyse trūksta SPA centrų, todėl vietos gyventojai žvalgosi į Vakarus. Kuomet užmezgėme pirmus pokalbius, tikėjomės bent principinio susidomėjimo, tačiau jis viršijo visus lūkesčius – šioje šalyje yra daug pasiturinčių žmonių, kurie labai nori aplankyti mūsų šalį“, – teigė kelionių organizatoriaus Kazachstano atstovybės vadovas Tautvydas Kuzma.

Oficialiame šalies kurortų pristatyme Almatoje dalyvavo per 100 Kazachstano kelionių organizatorių, sveikinimo žodį tarė šalies Turizmo asociacijos prezidentė Rašida Šaikenova bei Lietuvos ambasadorius Kazachstane Rokas Bernotas.

Renginio metu sulaukta ne tik didelio vietos žiniasklaidos susidomėjimo, bet ir visapusiško Kazachstano kelionių agentūrų palaikymo, kurios šią turizmo kryptį vertina kaip labai perspektyvią.

Tikimasi, kad per šiuos metus į Lietuvą iš Kazachstano atvyks keletas tūkstančių poilsiautojų. Iki šiol į Lietuvą atvykdavo tik pavieniai turistai iš šios šalies.

Anot „SPA Travel“ atstovo, renginyje dalyvavo ir keletas Kirgizijos kelionių organizatorių, kurie lietuvius pakvietė ir šioje šalyje plačiau pristatyti Lietuvą.

„Smagu buvo sulaukti ir kaimyninės Kirgizijos atstovų. Nors šią šalį buvome įtraukę tik į ateities planus, panašu, kad planas virs konkrečiu darbu jau artimiausiomis dienomis. Manau, kad turistų srautas iš Vidurinės Azijos šalių per artimiausius kelerius metus pagerins ne tik Lietuvos kurortų situaciją, bet ir atneš apčiuopiamą naudą visai mūsų šalies ekonomikai“, – pažymi T. Kuzma.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kur pigiau atostogauti rudenį – Lietuvoje ar užsienyje? Į šį klausimą keliautojas, kelionių organizatorius Rimvydas Širvinskas - Makalius atsako nedvejodamas: „Šiuo metu pigiau atostogauti Lietuvoje“. 


Dainininkė Vitalija Katunskytė kiekvieną vasarą jau 25-erius metus praleidžia Palangoje. Tiesa, čia ji ne tik ilsisi, bet ir kiekvieną vakarą lipa į sceną, kur atlieka gerbėjams puikiai žinomas savo dainas. „KK2” reportaže apie šiemet Lietuvos kurortuose gana ženkliai kylančias maisto ir pramogų kainas dainininkė pasidalino ir savo įžvalgomis.


Praėjusius metus galima vadinti antrojo būsto įsigijimo proveržio laikotarpiu. Lietuviai pirko po antrą, trečią butą ne tik didmiesčiuose, bet ir kurortuose. Populiariausiu jų pasirinkimu buvo šalies pajūris. Tačiau kiek apsukresni ir saulės išsiilgę tautiečiai ėmė domėtis NT šiltuose kraštuose. Kaip teigia Ispanijoje NT brokeriu dirbantis Dainius Markevičius, lietuviai čia pirko ir kelis...


Lietuvoje daugėjant koronaviruso ligos atvejų, suplanuotos priemonės, padėsiančios verslui ir gyventojams įveikti laikinus finansinius sunkumus, jeigu dėl staiga kritiškai pablogėjusios epidemiologinės situacijos šalies teritorijoje tektų paskelbti karantiną. Vyriausybė pritarė Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos siūlytiems Užimtumo įstatymo pakeitimams.


Žinomų Palangos sveikintojų šimtmečio proga gretose šiandien, kovo 30-ąją, kuomet Palanga minėjo savo šimtąsias grąžinimo Lietuvai metines, buvo ir buvęs šalies premjeras, dabar – Seimo narys, Seimo opozicijos lyderis Saulius Skvernelis. Jis paliko tokį įrašą savo Facebook paskyroje.


Palangoje įsikūrusios sanatorijos „Gradiali“ atstovai ketvirtadienį Savivaldybėje pristatė artimiausius plėtros planus. Įgyvendinus juos, atsiras galimybė palangiškiams ir kurorto svečiams pasiūlyti daugiau gydomųjų bei sveikatinimo procedūrų.


Vienai iš nedaugelio šalyje antrojo ir trečiojo reabilitacijos lygio įstaigų – Palangos reabilitacijos ligoninei (PRL) apibūdinti geriausiai tinka žodis „vienintelė“. PRL vienintelė tokio pobūdžio šalyje gydomosios reabilitacijos įstaiga, kuri neriboja pacientams procedūrų skaičiaus, nuperka reikalingus vaistus, kol pacientas ligoninėje. Dar daugiau:...


Lietuvos kurortuose tikimasi turistų iš Kazachstano antplūdžio

"Palangos tilto" informacija, 2012 02 10 | Rubrika: Miestas

Lietuvos kelionių organizatorius „SPA Travel“ Kazachstane pristatė mūsų šalies kurortus. Pasak bendrovės atstovo, šioje šalyje jaučiamas ypač didelis susidomėjimas Lietuva ir čia teikiamomis sveikatinimo paslaugomis.


Palangos turizmo informacijos centrą (TIC) kasmet lanko gausus būrys poilsiautojų, kuriems aktualiausia informacija randama būtent šioje vietoje. Pagal Europos Sąjungos Sanglaudos skatinimo veiksmų programą Palangoje užbaigtas ES projektas „Palangos turizmo informacijos centro infrastruktūros plėtra“, gelbstintis ne tik darbuotojams, bet ir turistams. Juo labiau, kaip paminėjo Palangos...


Palanga masina renginių organizatorius

Dalia JURGAITYTĖ, 2010 06 30 | Rubrika: Miestas

Tradiciškai vasarą pajūryje gausu įvairiausių renginių. Vieni plačiai reklamuojami ir sulaukia nemažo susidomėjimo, kiti taip ir prabėga nepastebėti. Ne paslaptis, kad dauguma šalies renginių organizatorių žvilgsniai krypsta į didžiausią šalies kurortą, kuris nors ir keletui mėnesių gali didžiuotis esantis šalies vasaros sostine.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius