VSAT KVIEČIA ĮGYTI PASIENIEČIO PROFESIJĄ

Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) kviečia rinktis pasieniečio profesiją. Profesionaliu sienos saugotoju gali tapti Lietuvos Respublikos piliečiai nuo 18 iki 60 metų amžiaus, atitinkantys sveikatos, fizinio parengtumo, nepriekaištingos reputacijos ir lojalumo valstybei reikalavimus, bei įgiję vidurinį išsilavinimą. Dokumentai priimami iki 2022 m. liepos 17 d.
Kodėl verta tapti VSAT pareigūnu?
Prestižas - galimybė tarnauti savo šaliai, prisidėti prie jos saugomo.
Karjeros galimybės - VSAT kiekvienam sudarytos sąlygos siekti karjeros.
Mokymosi galimybės – mokymosi ir profesinio tobulinimosi galimybės Lietuvoje bei Europos Sąjungos valstybėse.
Darbo užmokestis – VSAT pareigūnų darbo užmokestį sudaro:
pareiginė alga;priedas už laipsnį;priedas už tarnybą Lietuvos valstybei stažą;priemokos, mokėjimas už darbą poilsio ir švenčių dienomis, nakties ir viršvalandinį darbą ir budėjimą.Atostogos - pareigūnams nustatomos kasmetinės atostogos, atsižvelgiant į jų vidaus tarnybos stažą:
22 darbo dienos – ištarnavusiems iki 5 metų;25 darbo dienos – ištarnavusiems nuo 5 iki 10 metų;29 darbo dienos – ištarnavusiems nuo 10 iki 15 metų;33 darbo dienos – ištarnavusiems nuo 15 iki 20 metų;37 darbo dienos – ištarnavusiems 20 metų ir daugiau.Socialinės garantijos:
VSAT pareigūnai draudžiami valstybiniu socialiniu pensijų draudimu. Valstybinė pensija skiriama ir mokama išėjusiems iš tarnybos ir ištarnavusiems 25 ir daugiau metų pareigūnams.
Pareigūnų sveikata ir gyvybė visam jų tarnybos laikui valstybės biudžeto lėšomis privalomai draudžiama nuo nelaimingų atsitikimų tarnyboje, nuo nelaimingų atsitikimų, susijusių su tarnyba, nuo nelaimingų atsitikimų vykstant į tarnybą ar grįžtant iš jos. Asmens sveikatos priežiūros paslaugos pareigūnams Vyriausybės nustatyta tvarka apmokamos iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo, valstybės ir savivaldybių biudžetų lėšų.
Specialias tarnybines užduotis vykdantiems ar atliekantiems tarnybą lauko sąlygomis pareigūnams mokama Vyriausybės nustatyto dydžio maitinimosi išlaidų piniginė kompensacija.
Aprūpinimas tarnybine uniforma – pareigūnai valstybės lėšomis aprūpinami pareigūnų tarnybine uniforma.
Pareigūnui, kuris pagal tarnybos pobūdį važinėja keleiviniu ar asmeniniu transportu tarnybiniais tikslais, taip pat vyksta į tarnybos vietą ir iš jos, kompensuojamos važiavimo išlaidos, išskyrus išlaidas taksi.
Tarptautinės misijos – galimybė dalyvauti misijose Europos Sąjungos valstybėse, prisidėti prie tarptautinio saugumo užtikrinimo, pasisemti patirties bendrose operacijose su užsienio šalių partneriais.
Sėkmingai kursus baigusiems bei į tarnybos vietas paskirtiems pasieniečiams, neturintiems nuosavo būsto, yra mokami butpinigiai nuo 228 iki 661 euro.
Jei susidomėjote galimybe tapti pareigūnu ir tarnyba valstybės sienos apsaugoje, daugiau informacijos rasite specialioje Pasieniečių mokyklos svetainės rubrikoje STOJANTIESIEMS, el. adresu: https://pasienietis.lrv.lt/lt/stojantiesiems
„Palangos tilto“ redakcija
Jūsų komentaras:
Taip pat skaitykite
Grupė „Baltos Varnos“
2024 09 28 | Rubrika: Ką ir kur veikti Palangoje
Grupė „Baltos Varnos“
Galiniai žibintai ir apsauga naktį: patikimos matomumo sistemos
2023 09 20 | Rubrika: Miestas
Ar teko kada važiuoti naktį, kai prieš jus išdygo iš tamsos automobilis, kuris buvo be šviesų? Šis vaizdas kraupus ir nesaugus, todėl geriau tokio atvejo nesutikti savo gyvenime.
Kaip teisingai valyti auksinius ir sidabrinius vėrinius?
2022 09 27 | Rubrika: Miestas
Valant papuošalus namuose, visuomet saugiausia naudoti paprasčiausią metodą su mažiausiu ingredientų kiekiu.
Gintaras Tomkus, Klaipėdos laikraščio „Vakarų ekspresas“ leidėjas ir redaktorius, energijos stoka niekada nesiskundė: „Laikas iš tikrųjų bėga vis greičiau, darbų nemažėja, tai kartais nebespėju susiskaičiuoti, kiek man tų metų. O energijos dar užtenka viskam. Tokia jau ta Tomkų giminė, labai vitališka. Kartais energijos būna ir per daug“, – žurnalui „Lietuvos pajūris“, laikraščio „Palangos...
Didžiausias nedarbo augimas buvo Klaipėdoje, Utenos rajone, Alytaus mieste, Palangoje, Vilkaviškio rajone ir Visagine.
Jaunėjančios urologinės ligos – ir sėdimo darbo pasekmė
2018 03 09 | Rubrika: Sveikata
Sparti darbo vietų kompiuterizacija lemia tai, kad vis didesnė visuomenės dalis susiduria su neigiamu sėdimo darbo poveikiu sveikatai. Ne išimtis ir urologija. Pasak Vilniaus „Kardiolitos“ klinikų Urologijos centro gydytojo urologo Martyno Maniko, pastebima ir tai, kad dėl urologinių negalavimų kreipiasi vis jaunesnio amžiaus vyrai. Neretai pacientams sunku nupasakoti...
Kodėl susirinkimas įvyks Verbų sekmadienį?
2016 03 18 | Rubrika: Skundų dėžutė
Save įvardindamas „Sibiro tremtiniu“ „Palangos tilto“ skaitytojas rašo, kad kovo 20 dieną kviečiamas Politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Palangos skyriaus ataskaitinis susirinkimas. „Neaišku, kodėl susirinkimas numatytas šventą Verbų sekmadienį ir dar šv. Mišių metu. Kiekvienas doras krikščionis šią dieną eina į...
Išleista rinktinių biografijų knyga „Kraštiečiai. Palanga“
2014 01 02 | Rubrika: Miestas
VšĮ Leidybos idėjų centras išleido rinktinių biografijų knygą „Kraštiečiai. Palanga“, skirtą įamžinti iškiliausias, įdomiausias, darbščiausias Palangos krašto asmenybes. Leidinyje pristatomos 355 verslo, kultūros, meno, politikos, mokslo, medicinos, švietimo, sporto ir kitose srityse nusipelniusių žmonių biografijos. Tai yra...
Kvalifikuotų specialistų Palangoje nėra? 1
Agnė LEKAVIČIENĖ, 2012 01 26 | Rubrika: Miestas
Kompanijos, norinčios išsilaikyti rinkoje, ieško geriausių specialistų. Tačiau Palangos darbdaviai laikraščiui prisipažino vis labiau jaučią kvalifikuotos darbo jėgos stygių. Pasak Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos vadovo Gintaro Sičiūno, mūsų kurorte jų paprasčiausiai nėra: „Palangoje rasti kvalifikuotą specialistą yra neįmanoma. Kur jų...
Tradicijų beieškant
Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 04 15 | Rubrika: Miestas
Kaip atėjo, taip ir praėjo visas šventinis savaitgalis. Tik kuo jis buvo šventinis, aš nebežinau... Šventės, tradicijos, žmonės – viskas keičiasi kasmet ir tokiu dideliu greičiu, jog nespėju susivokti.