NAUJIENŲ PABIROS

Europos vicečempionai: Birželio 26 – liepos 5 d. Ostravoje (Čekija) vyko Europos senjorų krepšinio čempionatas, kuriame dalyvavo Austrijos, Estijos, Latvijos, Rusijos, Suomijos ir Lietuvos komandos. Turnyre be konkurencijos žaidė ir JAV krepšininkai, tačiau šios varžybos turnyrui jokios įtakos neturėjo.
Lietuvos senjorų - kuriems per 70 metų - komandai, atstovavo Klaipėdos „Neptūniečių“ klubo žaidėjai, kurių tarpe ir palangiškis K. Pesys, daug metų gynęs Klaipėdos garbę. Be klaipėdiečių į rinktinę buvo pakviesti 4 kauniečiai ir 3 vilniečiai.
Sužaidus pogrupių varžybas, Lietuvos senjorų rinktinė „Neptūniečiai“ pateko į finalą ir po pratęsimo nusileidusi Latvijai iškovojo sidabro medalius.
„Važiuojame medalių ir parvešime, tik negalių pasakyti, kokios spalvos“ – teigė jie išvykdami, tad savo pažadą ištesėjo.
Patruliuoja su šunimis: įsibėgėjus vasarai, į Palangą atvyksta vis daugiau poilsiautojų, tačiau kai kuriems atostogos apkarsta, nes paskui juos „dirbti” atvyksta ir asmenys, kurie vykdo nusikalstamas veikas.
Siekiant užtikrinti poilsiautojų ir vietos gyventojų saugumą, užkardyti nusikalstamas veikas, Palangos miesto policijos pareigūnams talkina kolegos iš visos Lietuvos.
Nuo vasaros pradžios Palangos mieste papildomai dirba viešosios policijos patruliai iš kitų apskričių vyriausiųjų policijos komisariatų, Lietuvos policijos mokyklos pareigūnai ir Klaipėdos apskrities VPK struktūrinių padalinių kriminalinės policijos ir prevencijos padalinių pareigūnai.
Policijos pajėgų sustiprinimui pasitelkta ir Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimo centro Kinologijos valdybos Kinologinės veiklos skyriaus pareigūnai su tarnybiniais šunimis. Jie dalyvauja organizuojamose prevenciniuose renginiuose, padeda atskleisti nusikalstamas veikas, užtikrina visuomenės saugumą ir viešąją tvarką. Tarnybiniai šunys panaudojami pėdsekystei, žmogaus, narkotinių ir psichotropinių, sprogstamųjų medžiagų, dingusių daiktų paieškai, sulaikant įtariamąjį. Pareigūnai su tarnybiniais šunimis patruliuoja ir atokesnėse vietose, automobilių stovėjimo aikštelėse, daugiabučių namų kiemuose, parkuose.
Nelegali prekyba: praėjusį savaitgalį Palangos miesto policijos komisariato prevencijos padalinio pareigūnai Palangos paplūdimyje tikrino, kaip prekiautojai laikosi prekybos viešosiose vietose tvarkos.
Patruliuojant paplūdimyje pastebėta, kad vyriškis iš pakrantėje stovinčios valties pardavinėja žuvį, o policijos pareigūnui paprašius pateikti prekybai skirtą leidimą, to padaryti negalėjo. Prekeiviui surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas.
Policijos pareigūnai primena, kad pagal Palangos viešosiose vietose prekiauti ar teikti paslaugas be leidimo draudžiama. Atsakomybė už šių draudimų nesilaikymą numatyta LR ATPK: prekybos viešosiose vietose taisyklių pažeidimas užtraukia baudą nuo 20 Lt iki 100 Lt.
„Palangos tilto“ redakcija
Jūsų komentaras:
Taip pat skaitykite
Žiemos šventės Palangoje vilioja skanėstais
2022 12 20 | Rubrika: Miestas
Po simbolinio Palangos Kalėdų eglės įžiebimo miestas pasinėrė į magiškų aromatų, raibuliuojančių girliandų ir šventinio klegesio sūkurį.
Palangos reabilitacijos centras „Pušynas“ bus likviduotos, o jo turtas perduotas Turto bankui. Ar„Pušyno“ vietoje neatsiras „savųjų“ kotedžiukai?
Linas JEGELEVIČIUS, 2021 12 01 | Rubrika: Miestas
Vidaus reikalų ministerija (VRM) paskelbė trečiadienį, gruodžio 1 d., kad Palangos reabilitacijos centras „Pušynas“, kaip ir kai kurios kitos VRM valdomos įstaigos, bus likviduotos, o jo turtas perduotas Turto bankui. „Ministerijos rūpestis ir atsakomybė yra pareigūnų sveikata, o ne poilsio namų administravimas,“– teigia vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė.
Rugpjūčio 19-30 dienomis dešimt renginių po atviru dangumi grafų Tiškevičių rūmų terasoje, nuostabioje Palangos kurhauzo salėje, Tiškevičių parko tvenkinyje plaukiojančioje valtelėje. Užburianti, scenos meistrų bei kylančių žvaigždžių atliekama programa šiemet inspiruota gamtos stichijų ir kosminių idėjų. Tai nakties ir vėjo muzika, muzika ant vandens, ir...
Andriaus Mamontovo akustinis koncertas
2018 09 08 | Rubrika: Ką ir kur veikti Palangoje
Donato Montvydo akustinis koncertas "Vandenio" muzikos klube
2016 07 27 | Rubrika: Ką ir kur veikti Palangoje
„Armėno namuose vietose užtenka visiems – kviesiu auklėtinius ir jų tėvelius futbolo čempionatą Brazilijoje stebėti mano namuose“
Linas JEGELEVIČIUS, 2014 06 12 | Rubrika: Sportas
Su kokiu įkarščiu kurorto šešiamečiai-aštuonmečiai, stebimi kai kurių tėvų, praėjusį trečiadienį gainiojo futbolo kamuolį, reikėtų pamatyti savo akimis. O prieš treniruotę, lyg sekant geriausias Ispanijos ar Anglijos futbolo tradicijas, mažieji skubėjo fotografuotis su savo treneriu Marseliu Balasanovu. „Na, Mesi, ateik čia, dabar tavo, Ronaldo...
Naujienų pabiros 1
2014 01 20 | Rubrika: Miestas
Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.
Naujienų pabiros
„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas
Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.
Justinas Šatkauskas: „Nesigailiu nei dėl vieno sprendimo“
Gediminas GriŠKEVIČIUS, 2012 08 02 | Rubrika: Miestas
Jis niekada nebuvo ir nėra abejingas, ir niekad nėra kvailai , karštakošiškai „karingas“. Trečiasis „laisvųjų antrosios Lietuvos laikų“ Palangos miesto meras 1995-1997 metais Justinas Šatkauskas vadovaujasi pagrindiniu principu: „Svarbu ramiai išklausyti kiekvieną. Išminties valia – negausinti blogio, o pagal...
„Sodra“ patvirtino naują tvarką
„Palangos tilto“ informacija, 2009 12 30 | Rubrika: Miestas
Prieš šv. Kalėdas Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba patvirtino naują tvarką, kurioje numatyta, kad draudėjai pranešimus apie apdraustuosius ir socialinio draudimo įmokas turės pateikti kiekvieną mėnesį.