Sinagoga Laukuvoje

Palangos tiltas, 2023-01-11
Peržiūrėta
1656
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kūrybinės dirbtuvės, mentorystės sesijos su potencialiais verslo partneriais, investuotojais ir energetikos ekspertais, bei galimybė sukurti ateities energetikos projektus – visa tai laukia daugiau nei keliolikos startuolių iš Lietuvos ir Estijos rugpjūčio 20–23 dienomis Palangoje vyksiančioje „Palanga Energy Bootcamp“ verslumo skatinimo programoje.


Elektromobiliai tampa vis populiaresni dėl savo teikiamų aplinkosaugos ir ekonominių privalumų. Šios transporto priemonės ne tik sumažina taršą, bet ir padeda taupyti eksploatacijos išlaidas, nes jų priežiūra paprastai reikalauja mažiau investicijų nei tradiciniai automobiliai. 








9 COVID infekcijos atvejai, patvirtinti per šeštadienį, vertinama, yra susiję su židiniu Palangos reabilitacijos ligoninėje. 5 iš šių atvejų registruoti Klaipėdos apskrities (tarp jų ir Palangos), po 2 – Telšių ir Šiaulių apskričių gyventojams.



Renginių kalendorius