Mašinvagiams sučiupti prireikė geriau paruoštų pareigūnų pajėgų

„Palangos tilto“ informacija, 2011-03-30
Peržiūrėta
68
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Mašinvagiams sučiupti prireikė geriau paruoštų pareigūnų pajėgų

Pastarosiomis dienomis Palangoje itin aktyviai buvo vagiami automobiliai. Per šiuos metus mieste pavogta 12 automobilių, kai praėjusiais metais per visus metus buvo dingę 13. Šią savaitę pareigūnai ėmėsi iniciatyvos ir sujungę jėgas sulaukė teigiamų rezultatų – sulaikyti du vagystėmis įtariami asmenys.

 

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo biuro Autotransporto priemonių grobimų tyrimo skyriaus (APGTS) ir Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro (ONTB) pareigūnai surengė bendrą operaciją, nukreiptą prieš automobilių vagystes vykdžiusius asmenis. Tyrime taip pat dalyvavo Palangos ir Kretingos rajono pareigūnai, praneša Klaipėdos policija. Pareigūnams gelbėjo ir „Aro“ kovotojai.

Prieš savaitę Klaipėdos apskrities policijos vadovai nusprendė, kad su įsisiautėjusiais automobilių vagimis turi kovoti kur kas didesnės ir geriau paruoštos pareigūnų pajėgos nei vien tik APGTS.

Pirmoji drauge parengta operacija šį savaitgalį davė rezultatų.

Praėjusią savaitę Palangoje buvo pavogtas 1999 m. pagamintas „Volkswagen Passat“, kuris įvertintas 13 tūkst. litų.

Pareigūnai žinojo, kieno tai darbas ir laukė, kada pagrobtą mašiną nusikaltėliai paims iš slaptavietės bei gabens į realizacijos vietą.

Kelias dienas „Volkswagen Passat“ buvo slepiamas Salantuose. Šeštadienį, kaip įprasta tokiais atvejais, vogta mašina, lydima kito automobilio, pajudėjo Tauragės link.

Pareigūnai sekė iš paskos, be to, stebėjo judėjimą krašto keliuose. Pirma važiavo Vilius Miltenis (g. 1973 m.), kuris radijo ryšiu bendravo su jam iš paskos vogtuoju „pasatu“ važiavusiu bendrininku Gintaru Kaunu (g. 1977 m).

Sulaikymo operacija organizuota pakeliui į Tauragę už Rietavo. Lietuvos policijos specialiųjų operacijų rinktinės „Aras“ vyrai sulaikė G.Kauną.

V.Miltenio sulaikymas organizuotas sekmadienį.

Pirmadienį Klaipėdos miesto apylinkės teismas leido suimti G.Kauną parai, o V.Miltenį – vienam mėnesiui.

Pareigūnai bandys rasti įrodymų, kad ir daugybę kitų automobilių Palangoje bei Kretingoje pagrobė šie įtariamieji.

G.Kaunas yra pareigūnams žinomas kaip automobilių vagis, paskutinį kartą teistas už seifo vagystę Palangoje.

Ilgą laiką su uostamiesčio Žardinių grupuote sietas V.Miltenis buvo teistas už reketą, išpirkos už vogtus automobilius reikalavimą, smurtinius nusikaltimus.

Klaipėdos policijos pareigūnai, išanalizavę kriminogeninę padėtį Klaipėdos apskrityje, aktyvina slapto ir viešo pobūdžio tyrimo veiksmus, atskleidžiant ir užkardant automobilių bei kitų transporto priemonių vagystes.

Šias nusikalstamas veikas tirs ne tik specializuotas policijos padalinys – APGTS, bet ir ONTB bei kiti Klaipėdos apskrities policijos struktūriniai padaliniai.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palanga vasarą tampa vagių rojumi – vieni jų vagia prabangius automobilius – praėjusį savaitgalį buvo pavogtas daugiau kaip 100 tūkstančių eurų kainuojantis automobilis „BMW“ – jų detales, kiti – dviračius. Kol policija vis dar ieško vagišių, nugvelbusių ne tik minėtąjį „BMW“, bet ir trijų automobilių „Porsche“ žibintus...


Šildymo sezonas – jau čia pat, todėl su UAB „Palangos šilumos tinklai“ direktore Giedre Juršėne kalbėjomės apie jį, o pokalbį pradėjome nuo malonaus „atradimo“: įmonė darboviete, o Palanga naujaisiais namais per metus tapo vilniečiams, telšiškiui ir kauniečiui. „Tampame mažu modeliu didelių tarptautinių įmonių, kuriose...


„Palangos tiltas“ tęsia straipsnių ciklą-apžvalgą apie vasaros sezoną. Palangos turizmo informacijos centro darbuotojai tikriausiai susiduria su didžiausia turistų įvairove Palangoje vasaros metu. Centro vadovė Rasa Kmitienė „Palangos tiltui“, tęsiančiam apžvalgą apie praėjusios vasaros sezoną, pasakojo, jog turistų sulaukta iš įvairiausių pasaulio...


Kurorto gyventojai dėl praūžusių vagysčių patyrė nemenkų nuostolių. Vagių taikiniais tapo automobilių katalizatoriai, kurie, kaip žinia, yra labai vertingi. Į Palangos policijos komisariatą kreipėsi 10 nukentėjusiųjų, nors jų gali būti daugiau. Nuo vagišių nukentėjo ir du savivaldybės darbuotojai.


Žengtas dar vienas žingsnis mažinant kurorto sezoniškumą. Praėjusią vasarą J. Basanavičiaus gatvėje, kur anksčiau veikė olandų atrakcionai, buvo įsikūręs didžiausias Lietuvoje batutų parkas, o dabar šioje teritorijoje verda statybos darbai – iškils modernus, visai šeimai skirtas pramogų kompleksas, kuris lauks lankytojų ištisus metus.


„Šie metai Palangai buvo išties sėkmingi: nepaisant iškilusių sunkumų, įvykdysime Savivaldybės biudžeto planą, gausu tiek pradėtų, tiek įgyvendintų projektų. Labai sklandžiai dirbo miesto Taryba: dauguma posėdžių neužtrukdavo visos dienos. Tai rodo, jog mes per šiuos metus subrendome ir, vieningai priimdami sprendimus, išties pateisiname mūsų...


Vasaros metu Palangoje darbo netrūko – buvo gausu darbo skelbimų, siūlančių darbą įvairių specialybių darbuotojams: viešbučio administratorėms, kavinių bei barų padavėjoms, virėjoms, pardavėjoms-konsultantėms, įvairaus profilio statybininkams. Darbo biržos duomenimis, vasarą nedarbas mieste sumažėjo 10 procentų, tačiau artėjanti žiema nedžiugina.


Didžiuosiuose Lietuvos miestuose vos gimus vaikučiui tėvai skuba jį užrašyti į darželį. Neretai tėvai piktinasi ilgomis darželio eilėmis. Palangos lopšeliai-darželiai mažųjų lankytojų laukia visus metus – eilių čia nėra, nors, pavyzdžiui, Kretingoje eilės į juos didelės. Ne todėl, kad darželių Palangoje būtų labai daug, o todėl, kad, blogėjant demografinei padėčiai...


Mašinvagiams sučiupti prireikė geriau paruoštų pareigūnų pajėgų

„Palangos tilto“ informacija, 2011 03 30 | Rubrika: Miestas

Pastarosiomis dienomis Palangoje itin aktyviai buvo vagiami automobiliai. Per šiuos metus mieste pavogta 12 automobilių, kai praėjusiais metais per visus metus buvo dingę 13. Šią savaitę pareigūnai ėmėsi iniciatyvos ir sujungę jėgas sulaukė teigiamų rezultatų – sulaikyti du vagystėmis įtariami asmenys.


Kalėdinė „Lions“ šventė buvo itin dosni

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 12 08 | Rubrika: Miestas

Praėjusį penktadienį Palangos moterų „Lions“ klubas surengė kalėdinę šventę savo globojamiems vaikams, pavadintą „Sapnuok baltai“. Simbolinė balta spalva dominavo viso vakaro metu, tad šviesos netrūko, juo labiau, jog tikslas buvo labai kilnus. Kaip pasidžiaugė ir klubo prezidentė Adelė Karteškina, susirinkusieji buvo išties labai dosnūs, tad netruko surinkti gražią sumą pinigų – viso...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas