Maskvoje pristatyta Palanga

Palangos TIC informacija, 2009-05-20
Peržiūrėta
499
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Gegužės 11-14 dienomis Rusijos sostinėje Maskvoje surengtoje turizmo parodoje „MITF 2009“ Palangos turizmo informacijos centras dalyvavo jau devintą kartą. Maskvos tarptautinė turizmo paroda pirmą kartą surengta 2001 metais. Jos organizatoriai – Maskvos vadovybė. 2008 metais parodoje dalyvavo 1100 kompanijų iš 47 šalių ir 80 Rusijos regionų, aplankė 70 tūkst. lankytojų.

 

Parodoje buvo įrengtas 12 kv. m Palangos stendas, kartu dalyvavo ir Lietuvos TIC Maskvoje direktorė Birutė Nenartavičiūtė, Palangos turizmo informacijos centro atstovybė Maskvoje – turizmo kompanija „Baltia Voyage“. Parodoje buvo pristatyti kurorto rekreaciniai ištekliai, laisvalaikio praleidimo galimybės, platinta ne tik bendra informacija apie miestą, bet ir leidiniai, gauti iš Palangos apgyvendinimo įmonių. Kiek teko pastebėti, Palangos stendas buvo vienintelis iš Baltijos šalių. Parodoje nedalyvavo nei Latvija, nei Estija. Iš artimiausių kaimynų parodoje savo turizmo išteklius pristatė Lenkija, Kaliningrado sritis bei Baltarusija.

Gegužės 12 dieną Palangos turizmo informacijos centro direktorė Alla Valužienė susitiko su Lietuvos Respublikos ambasadoriumi Maskvoje Antanu Vinkumi bei aviakompanijos „UT-air“ atstovu Maskvoje Sergejumi Babij. Susitikimo metu buvo aptarti reisai Palanga-Maskva-Palanga, bilietų pardavimo niuansai, ateities planai. Planuojama Jurgio Baltrušaičio namuose, netoli Lietuvos Respublikos ambasados, kitais metais atidaryti bilietų pardavimo agentūrą, kur Maskvos gyventojai galėtų patogiai įsigyti ne tik lėktuvų, bet ir traukinių bilietus į Lietuvą.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Rugsėjo 27 dieną Lietuvoje švenčiama pasaulinė turizmo darbuotojų diena. Ši diena ypač ypatinga Palangos Turizmo Informacijos centrui, kuris šią savaitę švenčia centro įkūrimo dvidešimtemtį. Palangos TIC direktorė Rasa Kmitienė dėkojo visiems atvykusiems į šventę ir visiems linkėjo kantrybės, ištvermės ir sugebėjimo nuspėti turistų...


Palangos turizmo informacijos centras kviečia naudingai ir įdomiai praleisti Pasaulinę turizmo dieną. Šia proga rugsėjo 27-28 dienomis kurorte vyks nemažai renginių, ir visi jie - nemokami.    


Balandžio 5 dieną Baltarusijos sostinėje Minske prasidėjo 20-oji tarptautinė turizmo paroda „Leisure 2017“, kurioje pristatomas ir Palangos kurortas. Paroda truks keturias dienas iki balandžio 8 dienos.


Vasario 10-12 dienomis Palangos kurortas buvo pristatytas Estijos sostinėje Taline.


Balandžio 22-24 d. parodų ir kongresų centre MT Polska, surengtoje tarptautinėje turizmo parodoje Varšuvoje (Lenkija) LATO’16 buvo pristatytas Palangos kurortas. Tai didžiausia tarptautinė turizmo paroda visoje Lenkijoje. Ši paroda suteikia puikią galimybę turizmu besidomintiems Lenkijos gyventojams gauti pasiūlymus vasarai ar savaitgaliams Palangoje.


Palangos kurortas pristatytas turizmo parodoje Varšuvoje

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 04 26 | Rubrika: Miestas

Palangos kurortas pristatytas balandžio 20-22 dienomis Lenkijoje, Varšuvoje vykusioje XVII tarptautinėje turizmo ir poilsio parodoje „LATO 2012“. Lietuvai parodoje atstovavo Lietuvos kurortų ir Nacionalinės SPA asociacijos, kurortų ir kurortinių teritorijų turizmo informacijos centrai (TIC). Informacija apie Palangą teikta bendrame Lietuvos kurortų ir Nacionalinės SPA...


Praėjęs šeštadienis buvo ypatingai dosnus Palangos turizmo informacijos centrui. Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos tradiciškai apdovanojo šių metų turizmo projektus Lietuvoje, o Palangos turizmo informacijos centras už nuveiktus darbus gavo nominaciją kaip sėkmingiausiai 2010 metais dirbęs turizmo informacijos centras. Apdovanojimus taip pat gavo „Palangos linas“...


Palangos turizmo informacijos centras pagaliau taip pat sulaukė geresnių darbo sąlygų. Pagal ES vykdomą projektą „Palangos Turizmo informacijos centro infrastruktūros plėtra“ buvo padidintos turizmo informacijos centro patalpos ir padarytas remontas. „Anksčiau dirbdavome 40 kvadratinių metrų patalpose ir vietos buvo labai mažai, ypač vasaros metu, kuomet į centrą sugužėdavo daug turistų....


Palangos miesto savivaldybės kontrolierių tarnyba, atlikusi VšĮ „Palangos turizmo informacijos centras“ finansinį auditą, reikšmingų pažeidimų įstaigos veikloje nenustatė. Konstatuota, kad 2009 metais, lyginant su 2008 metais pajamų gauta 50,2 tūkst. litų mažiau. Sumenko pajamos už teikiamas apgyvendinimo paslaugas, už ekskursijų aptarnavimą bei už reklamą.


Maskvoje pristatyta Palanga

Palangos TIC informacija, 2009 05 20 | Rubrika: Miestas

Gegužės 11-14 dienomis Rusijos sostinėje Maskvoje surengtoje turizmo parodoje „MITF 2009“ Palangos turizmo informacijos centras dalyvavo jau devintą kartą. Maskvos tarptautinė turizmo paroda pirmą kartą surengta 2001 metais. Jos organizatoriai – Maskvos vadovybė. 2008 metais parodoje dalyvavo 1100 kompanijų iš 47 šalių ir 80 Rusijos regionų, aplankė 70 tūkst. lankytojų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius