Mėgėjų turnyre pergalę šventė palangiškiai

Rasa GEDVILAITĖ, 2009-12-09
Peržiūrėta
388
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje savaitgalį Sporto mokyklos salėje vyko pirmasis tarptautinis krepšinio mėgėjų turnyras asociacijos „CliFox“ įsteigtai taurei laimėti, kuriame rungėsi keturios komandos ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos bei Estijos. Visgi sėkmingiausiai pasirodė šeimininkai palangiškiai, užėmę pirmąją vietą.

 

Tarptautinis turnyras

Asociacija „CliFox“ jau ketvirtą sezoną iš eilės organizuoja krepšinio mėgėjų turnyrą, o šie metai yra pirmieji, kuomet buvo įtrauktos ir kaimyninių šalių komandos. Svečiai atvyko iš Latvijos (Rygos mėgėjų komanda) bei Estijos (Talino mėgėjų komanda). Trejus metus iš eilės turnyras vykdavo Klaipėdoje, šią žiemą savo apsilankymu krepšininkai pagerbė Palangą.

 

Paaiškėję finalistai

Penktadienį prasidėjusiose pirmojo pusfinalio varžybose susitiko Palangos „Lokiai“ ir Rygos „Sheck IT“. Pergalę šventė palangiškiai, bemaž dvigubu taškų skaičiumi išsiveržę į priekį. Rezultatu 105:43 jie nugalėjo svečius ir pateko į finalą. O antrajame pusfinalyje teko kovoti Vilniaus „SK CliFox“ ir Talino „Parim Enne“, kuriame ir vėl pergalę šventė lietuviai. Iškovoję pergalę vilniečiai, rezultatu 90:51, išsikovojo ir teisę varžytis finalinėse rungtynėse.

 

Treti - latviai

Šeštadienį savo jėgas išbandyti teko patiems stipriausiems turnyro dalyviams. Dėl trečiosios vietos teko kovoti pusfinalyje pralaimėjusioms komandoms. Atkakliai pasiryžę laimėti aikštelėje susitiko latviai ir estai, visgi Talino mėgėjų komandai „Parim Enne“ teko nusivilti ir užleisti prizinę vietą savo kaimynams latviams. Rezultatu 71:58 pergalę šventė Latvijos mėgėjų komanda „Sheck IT“.

 

Įtemptas finalas

Didžiausią įtampą sukėlė finalinės varžybos tarp palangiškių ir vilniečių. Abiejų komandų krepšininkai pademonstravo visus savo išugdytus gabumus ir kovėsi itin atkakliai, neketindami vieni kitiems užleisti garbingosios nugalėtojų vietos. Karingai nusiteikę lietuviai suteikė daug malonumo juos stebėjusiems sirgaliams. Visgi šeimininkai nugalėjo vilniečius vos trijų taškų skirtumu, rezultatu 86:83, ir džiaugsmingai šventė pakylėjimą ant aukščiausios nugalėtojų pakopos. Rezultatyviausiai Palangos „Lokių“ komandoje žaidė Artūras Podlinevas, surinkęs 19 taškų, taip pat Paulius Baltmiškis su 18 taškų. Prie lemtingos pergalės prisidėję visi žaidę krepšininkai džiaugėsi savo pasiekimu, atskleisdami savo trykštantį veržlumą link užsibrėžto tikslo.


Džiugus uždarymo vakaras

Nestigo gerų emocijų uždarymo vakare, kuriame liko pamirštos visos nesėkmės. Džiaugsmingai įteikti apdovanojimai suteikė progą švęsti. Iš trijų valstybių susirinkę mėgėjai krepšininkai puikiai rado bendrą kalbą ir užmezgė draugiškus santykius. Palangiškiai buvo nepralenkiami ir suorganizuotame intelekto žaidime, pademonstravę savo žinių gausą. Pasak Palangos Sporto mokyklos direktoriaus Romaldo Kazlausko, šio turnyro esmė nėra vien žaidimas, susirinkę skirtingų tautybių žmonės semiasi išminties iš vienas kito ir taip tobulėja. Turnyras baigėsi, palikęs kiekvieno jame dalyvavusio atmintyje įsimintinų prisiminimų ir norą sugrįžti.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Prieš Kalėdas Palangoje V. Jurgučio pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Kalėdinis jaunių tinklinio turnyras, skirtas 2014 metų Sporto centro taurei laimėti. Turnyre dalyvavo keturios jaunių vaikinų komandos iš Kretingos, Darbėnų ir Palangos.


Liepos 2-3 dienomis Palangos stadione vyko tradicinis vaikų futbolo 9x9  turnyras kepyklos „Kimba“ taurei laimėti. Šiemet turnyras buvo jubiliejinis, surengtas jau dvidešimtą kartą.


Palanga Open 2013 Carlsberg taurei laimėti

„Palangos tilto” informacija, 2013 07 08 | Rubrika: Sportas

Šių metų liepos 13 – 20 dienomis Palangoje startuoja 23 – asis tarptautinis, III kategorijos, ITF serijos senjorų lauko teniso turnyras „Palanga Open 2013 Carlsberg taurei laimėti“.


Tęsiasi atviros krepšinio mėgėjų pirmenybės

„Palangos tilto” informacija, 2013 03 14 | Rubrika: Sportas

Vasario 22-ąją startavusios Palangos miesto atviros krepšinio mėgėjų pirmenybės Sporto centro ir „Baltijos“ pagrindinės mokyklos taurėms laimėti įpusėjo: dar ketverias dienas vyks pirmojo rato rungtynės, o kovo 23-ąją jau vyks atkrentamosios varžybos.


Nuo šio vakaro kovas vasario 22-ąją startavusiose Palangos miesto atvirose krepšinio mėgėjų pirmenybėse Sporto centro ir „Baltijos“ pagrindinės mokyklos taurėms laimėti pradeda „Palangos tilto“ krepšinio komanda.


„Palanga“ BBL taurės turnyre šventė pirmąją pergalę

"Palangos tilto" informacija, 2012 10 08 | Rubrika: Sportas

Nesėkmingai pradėjęs Baltijos krepšinio lygos (BBL) reguliarųjį sezoną „Palangos“ klubas sugebėjo atsitiesti po penktadienį patirto pralaimėjimo Ventspilio „Ventspils“ ekipai ir sekmadienį įrodė savo pranašumą prieš Atyrau „Barsy“ komandą iš Kazachstano.


Antradienį, kovo 6 dieną, „Baltijos” pagrindinės mokyklos sporto salėje krepšinio mylėtojų, pasipuošusių krepšinio atributika, laukia „Palangos tilto“ krepšinio komanda, kuri pirmą kartą dalyvaus Palangos miesto krepšinio mėgėjų varžybose Sporto centro ir „Baltijos“ pagrindinės mokyklos taurėms laimėti. „Palinkėkite...


Praėjusį savaitgalį pasibaigė visą savaitę trukęs tarptautinis veteranų teniso turnyras „Palanga Open 2010“. Daugiau nei 200 dalyvių suviliojęs turnyras tapo švente ne tik jame dalyvavusiems, bet ir jį stebėjusiems. Pasibaigus kasmetinėms varžyboms liko puikūs prisiminimai, apdovanojimai, paskatinsiantys sugrįžti ir kitais metais bei žinoma, gausus būrys bendraminčių. Be apdovanojimų...


Prasidėjo mėgėjų krepšinio varžybos

„Palangos tilto“ informacija, 2010 03 03 | Rubrika: Miestas

Pirmadienį prasidėjo Palangos miesto mėgėjų krepšinio varžybos „Šventosios Seniūno“ taurei laimėti. Varžybų maratoną, pirmąjį ratą pradėjo Klaipėdos Kt, „Naglio kalno“, „Lokių“ bei „Žiogų“ komandos. Po dviejų varžybų pirmąsias pergales šventė palangiškiai „Lokiai“ bei „Naglio kalnas“.


Mėgėjų turnyre pergalę šventė palangiškiai

Rasa GEDVILAITĖ, 2009 12 09 | Rubrika: Miestas

Palangoje savaitgalį Sporto mokyklos salėje vyko pirmasis tarptautinis krepšinio mėgėjų turnyras asociacijos „CliFox“ įsteigtai taurei laimėti, kuriame rungėsi keturios komandos ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos bei Estijos. Visgi sėkmingiausiai pasirodė šeimininkai palangiškiai, užėmę pirmąją vietą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius