Meras Šarūnas Vaitkus dalyvauja konferencijoje Izraelyje „Muni World 2020“

"Palangos tilto" informacija, 2020-02-18
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus ir jo patarėjas Pranas Žeimys Tel Avive, Izraelyje, dalyvauja  konferencijoje „Muni World 2020“ („Savivaldybių pasaulis 2020“).
Pranešimys skaitys JAV, Vokietijos, Kroatijos, Izraelio ir kitų valstybių aukšto rango politikai ir savivaldybių vadovai. Savo pranešimą „Saugus ir atsparus miestas dabar ir ateityje“ pristatys Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) prezidentas (jis – ir Jonavos rajono savivaldybės meras) Mindaugas Sinkevičius.
Kaip „Palangos tiltui“ sakė meras Š. Vaitkus, į Tel Aviv susitikti su Palangos atstovais specialiai atvyko  Eilato meras Itzhakas Halevi (Meir Itzhak Halevi). Palanga ir Eilatas yra miestai partneriai. Palangos atstovų kelione į Izraelį pasirūpino Eilato savivaldybė. „Eilato meras perduoda nuoširdžius linkėjimus mūsų miesto gyventojams. Pakviečiau jį apsilankyti Palangoje gegužės 2 d., kai čia vyks Europos pučiamųjų čempionatas. Taip pat aptarėme ir tolimesnius mūsų dviejų miestų moksleivių  tarpusavio vizitus. Taip pat pakviečiau Eilato muzikos arba kitą meno kolektyvą apsilankyti Palangoje 2021 metais, kuomet Palanga švęs grąžinimo Lietuvai šimtmetį. Esame numatę kviesti į šiai progai skirtą galą koncertą Palangoje visų miesto partnerių meno kolektyvus,“– „Palangos tiltui“ sakė Š.Vaitkus.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos meras Šarūnas Vaitkus, reaguodamas į dienraštyje „Lietuvos rytas“ pasirodžiusią publikaciją „Skandalingos dušinės ant apgaulės pamatų“, į šiame straipsnyje galimų liudytojų pateiktą naują informaciją dėl statinio rekonstrukcijos teisėtumo, dėl pastato, esančio Meilės al. 26, Palangoje (vadinamųjų dušinių), kreipėsi į...


Trečiadienį (balandžio 1 d.) LRT TELEVIZIJOS laidos „Nepažintas meras“ herojumi taps trečią kadenciją Palangos miesto savivaldybei vadovaujantis Šarūnas Vaitkus. Neatpažįstamai perrengtam merui teks aiškintis kelis kurorto gyventojams aktualius klausimus, kuriuos jie įvardijo laidos žurnalistui Edvardui Kubiliui.


Jau – kovo vidurys, tad Palanga vis labiau žvalgosi į kurorto sezono pradžią. Koks jis bus, jeigu koronaviruso grėsmė lakinai trikdo mūsų visų kasdieninį gyvenimą? Tačiau Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus yra optimistiškas. "Prisiminkime, kad mūsų tėvai ir seneliai savo gyvenime įveikė dar didesnes negandas, tad, įsitikinęs, kad ir mes visi bendromis jėgomis...


Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus ir jo patarėjas Pranas Žeimys Tel Avive, Izraelyje, dalyvauja konferencijoje „Muni World 2020“ („Savivaldybių pasaulis 2020“).


Lietuvos televizijos (LTV) kameros dūzgė Palangoje – naujame LTV projekte „Nepažintas meras“ Palangos miesto vadovas Šarūnas Vaitkus, tikrąja žodžio prasme, išties tapo neatpažįstamas: su barzda, skrybėle.


Inauguruotas miesto meras Šarūnas Vaitkus

"Palangos tilto" informacija, 2019 06 02 | Rubrika: Miestas

Vakar, vykstant Palangos kurorto sezono atidarymo šventei, iškilmingame renginyje Kurhauze buvo inauguruotas meras Šarūnas Vaitkus. Jo inauguracijos šventė prasidėjo vidurdienį šventomis mišiomis Palangos bažnyčioje. Po to į Kurhauzą susirinkusi naujai išrinktoji Palangos taryba, kviestiniai svečiai, kiti palangiškiai tapo liudininkais...


Šiandien, gegužės 29 dienną, Vilniuje vyko XXV-asis Lietuvos savivaldybių asociacijos (toliau- LSA) suvažiavimas, kurio metu naujuoju LSA prezidentu išrinktas Jonavos rajono meras, socialdemokratas Mindaugas Sinkevičius, o viceprezidentu - Palangos meras Šarūnas Vaitkus. "Tai- labai svarbi pozicija Palangai,"- "Palangos tiltui" sakė Š. Vaitkus....


Gegužės 27 d. visuotiniame asociacijos „Klaipėdos regionas“ narių susirinkime ketverių metų kadencijai išrinktas naujas asociacijos prezidentas, kuriuo tapo Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus. 


Projektui „Aš myliu Lietuvą“ didžiausio šalies kurorto meras Šarūnas Vaitkus papasakojo apie tai, kodėl jo gimtoji Palanga yra gražiausias miestas ir kodėl jam svarbus Vytautas Landsbergis.


Lietuvos kurorto asociacijos (LKA) prezidentu išrinktas Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus. Jis pakeitė dvejus metus šias pareigas ėjusią Birštono vadovę Nijolę Dirginčienę. Asociacijos viceprezidentės pareigos patikėtos Trakų rajono merei Editai Rudelienei.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas