Meras Šarūnas Vaitkus dalyvauja konferencijoje Izraelyje „Muni World 2020“

"Palangos tilto" informacija, 2020-02-18
Peržiūrėta
976
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus ir jo patarėjas Pranas Žeimys Tel Avive, Izraelyje, dalyvauja  konferencijoje „Muni World 2020“ („Savivaldybių pasaulis 2020“).
Pranešimys skaitys JAV, Vokietijos, Kroatijos, Izraelio ir kitų valstybių aukšto rango politikai ir savivaldybių vadovai. Savo pranešimą „Saugus ir atsparus miestas dabar ir ateityje“ pristatys Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) prezidentas (jis – ir Jonavos rajono savivaldybės meras) Mindaugas Sinkevičius.
Kaip „Palangos tiltui“ sakė meras Š. Vaitkus, į Tel Aviv susitikti su Palangos atstovais specialiai atvyko  Eilato meras Itzhakas Halevi (Meir Itzhak Halevi). Palanga ir Eilatas yra miestai partneriai. Palangos atstovų kelione į Izraelį pasirūpino Eilato savivaldybė. „Eilato meras perduoda nuoširdžius linkėjimus mūsų miesto gyventojams. Pakviečiau jį apsilankyti Palangoje gegužės 2 d., kai čia vyks Europos pučiamųjų čempionatas. Taip pat aptarėme ir tolimesnius mūsų dviejų miestų moksleivių  tarpusavio vizitus. Taip pat pakviečiau Eilato muzikos arba kitą meno kolektyvą apsilankyti Palangoje 2021 metais, kuomet Palanga švęs grąžinimo Lietuvai šimtmetį. Esame numatę kviesti į šiai progai skirtą galą koncertą Palangoje visų miesto partnerių meno kolektyvus,“– „Palangos tiltui“ sakė Š.Vaitkus.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Dujų ir biokuro kainoms pasiekus rekordines aukštumas, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus ramina miestelėnus, kad, jeigu šiluma kurorte ir brangs, kol kas neaišku kiek.


Angelų sargų dienos išvakarėse, penktadienį, spalio 1 dieną, profesinės šventės proga visų miesto gyventojų vardu, kurorto meras Šarūnas Vaitkus apsilankė Palangos policijos komisariate ir pasveikino policijos pareigūnus, kasdien sunkiai ir įtemptai dirbančius, kad mes, palangiškiai, šventojiškiai jaustumėmės saugiai.


Valstybės dienos proga Palangos meras Šarūnas Vaitkus su žmona Vilma antradienį, liepos 6-ąją, pakviesti į Prezidentūrą bendravo ir su Ukrainos Prezidentu Volodomyr Zelensky.


Palangos meras Šarūnas Vaitkus antradienį, birželio 22 dieną, kreipėsi į visus Palangos ir Šventosios gyventojus, ragindamas neužmiršti brangiausio turto – savo sveikatos – ir skiepytis nuo koronaviruso.


Giminė – už mylios, o kaimynas – už tvoros. Taip savo įrašą savo Facebook puslapy antradienį, balandžio 6 d., pradėjo Palangos meras Šarūnas Vaitkus. „Šį pastaruoju metu itin aktualų posakį šiandien mums nuotaikingai priminė Klaipėdos rajono savivaldybės meras Bronius Markauskas. Pasirodo, mūsų kaimynai – Klaipėdos rajono savivaldybė...


Iš šeštadienio (sausio 16-osios) į sekmadienį (sausio 17-ąją), prieš pirmą valandą, Palangos rytų daugiabučių kvartale, kuriame dalis namų apšildomi tik elektra, dingo elektros energijos tiekimas. Elektra dingo Klaipėdos pl. 57 name, taip pat dalyje Sodų gatvės ir Vasaros gatvės daugiabučių. Elektros tiekimas po kelių valandų buvo atstatytas tik netikėtą...


Kas nors pasakys, kad dovanos ir meras – du vienas kitam nederantys dalykai, tačiau miestų vadovai – ir Palangos meras Šarūnas Vaitkus – jų, oficialių, gauna ir jos yra reprezentacinių išlaidų dalis. „Tačiau pernai oficialių dovanų meras Š. Vaitkus negavo, tik,“ – Savivaldybės Kultūros skyriaus vedėjas Robertas Trautmanas sakė...


Vilniaus miesto savivaldybės valdomų sovietinių poilsio namų Palangoje, Vytauto g. 32, nuomos sutarties su UAB „Baltasis tigras“ pratęsimo svarstymas Vilnaus miesto savivaldybės Tarybos posėdyje prieš pat Kalėdas, gruodžio 23 d., įplieskė žiežirbų, o sostinės meras Remigijus Šimašius net žaibavo: „Kas vyksta su tuo pastatu, nepasikuklinčiau pavadinti, yra...


Nors 2020-ieji metai dėl koronaviruso pandemijos ir karantino buvo visiems istoriškai sunkūs, Šarūnas Vaitkus, didžiausio šalies kurorto, Palangos, meras tiki, kad Naujieji visiems bus geresni. „Nuoširdžiai linkiu, kad 2021 metais vėl galėtume drąsiai susitikti ir bendrauti, nedėvėdami veidus dengiančių apsauginių kaukių, lankyti renginius ir priimti...


Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus ir jo patarėjas Pranas Žeimys Tel Avive, Izraelyje, dalyvauja konferencijoje „Muni World 2020“ („Savivaldybių pasaulis 2020“).


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius