Meras Šarūnas Vaitkus: "Grybai Palangoje ir Šventojoje - palangiškių, mano - Latvijoje"

"Palangos tilto" informacija, 2019-10-14
Peržiūrėta
149
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Praėjusį sekmadienį, spalio 13 d., Palangos meras Šarūnas Vaitkus su savo patarėju, buvusiu kurorto meru Pranu Žeimiu ir Tarybos nariu Dainiumi Želviu praleido grybaudami Latvijos miške, vos už keleto  kilometrų už Lietuvos ir Latvijos sienos.

"Jeigu yra laiko, kiekvienais metais tradiciškai su kolegomis nors kartą išvažiuojame į mišką rinkti grybų. Man miškas leidžia pamiršti visas problemas - galvoji tik apie tai, kaip nepaklysti," - juokėsi Š. Vaitkus.

Anot mero, "didžiausias" grybautojas yra Dainius Želvys.

"Jis yra miškininkas pagal specialybę, jis gerai pažįsta miškus ir žino grybingas vietas. Ir praėjusiais metais, ir šiemet Dainius vežėsi grybauti į mišką už Lietuvos-Latvijos sienos. Juokaudamas sakau, kad Palangoje ir Šventojoje augantys grybai yra vietos gyventojų, o mes surinksime baravykus iš latvių. Šiais metais grybų - labai daug, vos per kelias valandas pririnkome pilnus krepšius grybų, radome net 90 baravykų. Vieną krepšį grybų nuvežiau mamai ir du krepšius parnešiau namo," - pasakojo meras.

Jis prisipažino valęs grybus iki 10 valandos vakaro, o žmona Vilma juos virė ir dėjo į stiklainius.

"Dalį baravykų galvų įdėjome į šaldiklį. Kalėdoms grybų tikrai turėsime, galėsime pavaišinti ir svečius. O vakar vakarienei išsikepėme baravykų ir suvalgėme juos su karštomis bulvėmis ir grietinės padažu. Buvo labai skanu," - šypsojosi Šarūnas Vaitkus.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šeštadienio rytą Palangos tiltą papuošė Lietuvos ir Baltarusijos istorinės vėliavos. Ta proga Palangos meras Šarūnas Vaitkus savo asmeninėje paskyroje socialiniame tinkle Facebook paliko tokį įrašą: "Tai - solidarumo su mūsų kaimynais, kovojančiais už demokratiją, ženklas."


Palangos meras Šarūnas Vaitkus, reaguodamas į dienraštyje „Lietuvos rytas“ pasirodžiusią publikaciją „Skandalingos dušinės ant apgaulės pamatų“, į šiame straipsnyje galimų liudytojų pateiktą naują informaciją dėl statinio rekonstrukcijos teisėtumo, dėl pastato, esančio Meilės al. 26, Palangoje (vadinamųjų dušinių), kreipėsi į...


Trečiadienį (balandžio 1 d.) LRT TELEVIZIJOS laidos „Nepažintas meras“ herojumi taps trečią kadenciją Palangos miesto savivaldybei vadovaujantis Šarūnas Vaitkus. Neatpažįstamai perrengtam merui teks aiškintis kelis kurorto gyventojams aktualius klausimus, kuriuos jie įvardijo laidos žurnalistui Edvardui Kubiliui.


Jau – kovo vidurys, tad Palanga vis labiau žvalgosi į kurorto sezono pradžią. Koks jis bus, jeigu koronaviruso grėsmė lakinai trikdo mūsų visų kasdieninį gyvenimą? Tačiau Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus yra optimistiškas. "Prisiminkime, kad mūsų tėvai ir seneliai savo gyvenime įveikė dar didesnes negandas, tad, įsitikinęs, kad ir mes visi bendromis jėgomis...


Lietuvos televizijos (LTV) kameros dūzgė Palangoje – naujame LTV projekte „Nepažintas meras“ Palangos miesto vadovas Šarūnas Vaitkus, tikrąja žodžio prasme, išties tapo neatpažįstamas: su barzda, skrybėle.


Inauguruotas miesto meras Šarūnas Vaitkus

"Palangos tilto" informacija, 2019 06 02 | Rubrika: Miestas

Vakar, vykstant Palangos kurorto sezono atidarymo šventei, iškilmingame renginyje Kurhauze buvo inauguruotas meras Šarūnas Vaitkus. Jo inauguracijos šventė prasidėjo vidurdienį šventomis mišiomis Palangos bažnyčioje. Po to į Kurhauzą susirinkusi naujai išrinktoji Palangos taryba, kviestiniai svečiai, kiti palangiškiai tapo liudininkais...


Šiandien, gegužės 29 dienną, Vilniuje vyko XXV-asis Lietuvos savivaldybių asociacijos (toliau- LSA) suvažiavimas, kurio metu naujuoju LSA prezidentu išrinktas Jonavos rajono meras, socialdemokratas Mindaugas Sinkevičius, o viceprezidentu - Palangos meras Šarūnas Vaitkus. "Tai- labai svarbi pozicija Palangai,"- "Palangos tiltui" sakė Š. Vaitkus....


Gegužės 27 d. visuotiniame asociacijos „Klaipėdos regionas“ narių susirinkime ketverių metų kadencijai išrinktas naujas asociacijos prezidentas, kuriuo tapo Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus. 


Projektui „Aš myliu Lietuvą“ didžiausio šalies kurorto meras Šarūnas Vaitkus papasakojo apie tai, kodėl jo gimtoji Palanga yra gražiausias miestas ir kodėl jam svarbus Vytautas Landsbergis.


Lietuvos kurorto asociacijos (LKA) prezidentu išrinktas Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus. Jis pakeitė dvejus metus šias pareigas ėjusią Birštono vadovę Nijolę Dirginčienę. Asociacijos viceprezidentės pareigos patikėtos Trakų rajono merei Editai Rudelienei.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas