Meras Šarūnas Vaitkus: "Grybai Palangoje ir Šventojoje - palangiškių, mano - Latvijoje"

"Palangos tilto" informacija, 2019-10-14
Peržiūrėta
2500
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Praėjusį sekmadienį, spalio 13 d., Palangos meras Šarūnas Vaitkus su savo patarėju, buvusiu kurorto meru Pranu Žeimiu ir Tarybos nariu Dainiumi Želviu praleido grybaudami Latvijos miške, vos už keleto  kilometrų už Lietuvos ir Latvijos sienos.

"Jeigu yra laiko, kiekvienais metais tradiciškai su kolegomis nors kartą išvažiuojame į mišką rinkti grybų. Man miškas leidžia pamiršti visas problemas - galvoji tik apie tai, kaip nepaklysti," - juokėsi Š. Vaitkus.

Anot mero, "didžiausias" grybautojas yra Dainius Želvys.

"Jis yra miškininkas pagal specialybę, jis gerai pažįsta miškus ir žino grybingas vietas. Ir praėjusiais metais, ir šiemet Dainius vežėsi grybauti į mišką už Lietuvos-Latvijos sienos. Juokaudamas sakau, kad Palangoje ir Šventojoje augantys grybai yra vietos gyventojų, o mes surinksime baravykus iš latvių. Šiais metais grybų - labai daug, vos per kelias valandas pririnkome pilnus krepšius grybų, radome net 90 baravykų. Vieną krepšį grybų nuvežiau mamai ir du krepšius parnešiau namo," - pasakojo meras.

Jis prisipažino valęs grybus iki 10 valandos vakaro, o žmona Vilma juos virė ir dėjo į stiklainius.

"Dalį baravykų galvų įdėjome į šaldiklį. Kalėdoms grybų tikrai turėsime, galėsime pavaišinti ir svečius. O vakar vakarienei išsikepėme baravykų ir suvalgėme juos su karštomis bulvėmis ir grietinės padažu. Buvo labai skanu," - šypsojosi Šarūnas Vaitkus.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kovo 8-ąją Savivaldybės meras Šarūnas Vaitkus ir vicemeras Rimantas Mikalkėnas sveikino moteris.


Klaipėdoje sausio 26-ąją surengtoje konferencijoje „Vartai į jūrą. Lietuvos uostų proveržis“ Palangos meras Šarūnas Vaitkus sukėlė gyvą diskusiją, atvirai papasakojęs apie Palangos dedamas pastangas atstatyti Šventosios jūrų uostą. „Ar tikrai esame jūrinė valstybė? Arba kodėl plojame estams ir ar toliau Šventosios ir kitus uostus bei uostelius statysime su nuolat ištiesta ranka?“ – visų klausė...


Penktadienį, lapkričio 10 dieną, Palangos meras Šarūnas Vaitkus dalyvavo penktajame Regionų forume Prezidentūroje. 


15min.lt paskelbus Palangos mero interviu „Palangos meras: apie iščiustytą kurortą, konservatorių perspektyvas ir Ingridos Šimonytės „vidinį pasaulį“, meras Šarūnas Vaitkus pakvietė visus jį perskaityti ir nepagailėjo pagyrų jį parengusiai žurnalistei. „Konkretūs labai konkrečios žurnalistės klausimai – apie Palangą, regioną, Vyriausybę ir... platesnius vandenis," – sako jis savo įraše Facebook.


Liepos 6-ąją, Valstybės dieną, Palangos meras Šarūnas Vaitkus su žmona Vilma dalyvavo priėmime Prezidentūroje. (NUOTRAUKOS)


Paaiškėjo mėnesį trukusių geriausio Lietuvos mero rinkimų, kuriuose buvo galima įvertinti, kuris iš keliasdešimties merų per besibaigiančią kadenciją labiausiai patenkino rinkėjų lūkesčius, rezultatai. Jau tradicija tapusi Alfa.lt iniciatyva atskleidė, jog būtent Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, portalo skaitytojų nuomone, turi pelnyti metų mero vardą. 


Šeštadienį, kovo 26 dieną, Palangos meras Šarūnas Vaitkus su žmona Vilma ir vaikais  pakvietė 40 karo pabėgėlių iš Ukrainos į popietę Palangoje –  pavakarieniauti ir pabendrauti. 


„Taip atrodytų naujoji būsimų savivaldybių valdžia, jei tokią įstatymo pataisą  palaimintų Seimas,“ – savo Facebook paskyroje įrašą antradienį, vasario 22 d., paliko Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus.


Palangos meras Šarūnas Vaitkus antradienį, birželio 22 dieną, kreipėsi į visus Palangos ir Šventosios gyventojus, ragindamas neužmiršti brangiausio turto – savo sveikatos – ir skiepytis nuo koronaviruso.


Vilniaus miesto savivaldybės valdomų sovietinių poilsio namų Palangoje, Vytauto g. 32, nuomos sutarties su UAB „Baltasis tigras“ pratęsimo svarstymas Vilnaus miesto savivaldybės Tarybos posėdyje prieš pat Kalėdas, gruodžio 23 d., įplieskė žiežirbų, o sostinės meras Remigijus Šimašius net žaibavo: „Kas vyksta su tuo pastatu, nepasikuklinčiau pavadinti, yra...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius