Meras Šarūnas Vaitkus su kitais LSA atstovais dalyvavo Europos Komisijos renginyje

"Palangos tilto" informacija, 2020-02-03
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Vasario 3-4 dienomis Palangos meras Šarūnas Vaitkus kartu su kitais Lietuvos Savivaldybių Asociacijos (LSA) atstovais dalyvavo Europos Komisijos (EK) renginyje. "Iš viso 23 Lietuvos merai, LSA nariai, dalyvavo Europos Komisijos renginyje, kuriame buvo diskutuojamos  ES 2021-2027 finansavimo perspektyvos. Klausėmės pranešimų ES temomis naujos EK komandos, vakare įvyko susitikimas su mūsų eurokomisaru Virginijumi Sinkevičiumi," - "Palangos tiltui" sakė Š. Vaitkus.

Vizito metu savivaldybių vadovai dalyvavo susitikimuose su už skirtingas politikos sritis atsakingais Europos Sąjungos politikais ir ES institucijų darbuotojais.

Vizito dalyviai susitiko su už aplinką, vandenynus ir žuvininkystę atsakingu Europos Komisijos nariu Virginijumi Sinkevičiumi ir su Europos Komisijos Aplinkos generalinio direktorato direktoriumi Kęstučiu Sadausku, atsakingu už žiedinę ekonomiką ir žaliąjį augimą. Su jais vizito dalyviai aptarė Europos žaliojo kurso iniciatyvą ir galimybes regionams, Europai pereinant prie neutralaus poveikio klimatui ekonomikos.

Ursulos von der Leyen vadovaujamos Europos Komisijos prioritetus vizito dalyviams pristatė Europos Komisijos Komunikacijos generalinio direktorato vadovė Pia Ahrenkilde-Hansen.

Lietuvos savivaldybių vadovai Europos Sąjungos regioninę politiką 2021–2027 m. daugiametės finansinės perspektyvos kontekste aptarė su Europos Komisijos Regioninės ir miestų plėtros generalinio direktoriaus pavaduotoju Normunds Popens. Europos regioninės politikos ateities klausimais vizito dalyviai diskutavo su Europos Parlamento Regioninio vystymosi komiteto pirmininko pavaduotoju Krzysztof Hetman, o taip pat susitiko su Europos Regionų komiteto generaliniu sekretoriumi Petr Bližkovsky, su kuriuo kalbėjo apie regionų vaidmenį ir įtaką Europos Sąjungos teisės aktų priėmimo ir įgyvendinimo procese.

Lietuvos savivaldybių vadovai taip pat susitiko su Lietuvos nuolatinės atstovybės Europos Sąjungoje vadove Ambasadore Jovita Neliupšiene ir aptarė Lietuvos prioritetus Europos Sąjungoje.

Be to, vizito metu buvo pristatyta naujausia informacija apie santykius su Jungtine Karalyste, pastarajai išstojus iš Europos Sąjungos, bei kiti aktualūs klausimai.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Trečiadienį (balandžio 1 d.) LRT TELEVIZIJOS laidos „Nepažintas meras“ herojumi taps trečią kadenciją Palangos miesto savivaldybei vadovaujantis Šarūnas Vaitkus. Neatpažįstamai perrengtam merui teks aiškintis kelis kurorto gyventojams aktualius klausimus, kuriuos jie įvardijo laidos žurnalistui Edvardui Kubiliui.


Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus ir jo patarėjas Pranas Žeimys Tel Avive, Izraelyje, dalyvauja konferencijoje „Muni World 2020“ („Savivaldybių pasaulis 2020“).


Vasario 3-4 dienomis Palangos meras Šarūnas Vaitkus kartu su kitais Lietuvos Savivaldybių Asociacijos (LSA) atstovais dalyvavo Europos Komisijos (EK) renginyje. "Iš viso 23 Lietuvos merai, LSA nariai, dalyvavo Europos Komisijos renginyje, kuriame buvo diskutuojamos ES 2021-2027 finansavimo perspektyvos. Klausėmės pranešimų ES temomis naujos EK komandos, vakare įvyko...


Lietuvos televizijos (LTV) kameros dūzgė Palangoje – naujame LTV projekte „Nepažintas meras“ Palangos miesto vadovas Šarūnas Vaitkus, tikrąja žodžio prasme, išties tapo neatpažįstamas: su barzda, skrybėle.


Inauguruotas miesto meras Šarūnas Vaitkus

"Palangos tilto" informacija, 2019 06 02 | Rubrika: Miestas

Vakar, vykstant Palangos kurorto sezono atidarymo šventei, iškilmingame renginyje Kurhauze buvo inauguruotas meras Šarūnas Vaitkus. Jo inauguracijos šventė prasidėjo vidurdienį šventomis mišiomis Palangos bažnyčioje. Po to į Kurhauzą susirinkusi naujai išrinktoji Palangos taryba, kviestiniai svečiai, kiti palangiškiai tapo liudininkais...


Šiandien, gegužės 29 dienną, Vilniuje vyko XXV-asis Lietuvos savivaldybių asociacijos (toliau- LSA) suvažiavimas, kurio metu naujuoju LSA prezidentu išrinktas Jonavos rajono meras, socialdemokratas Mindaugas Sinkevičius, o viceprezidentu - Palangos meras Šarūnas Vaitkus. "Tai- labai svarbi pozicija Palangai,"- "Palangos tiltui" sakė Š. Vaitkus....


Gegužės 27 d. visuotiniame asociacijos „Klaipėdos regionas“ narių susirinkime ketverių metų kadencijai išrinktas naujas asociacijos prezidentas, kuriuo tapo Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus. 


Projektui „Aš myliu Lietuvą“ didžiausio šalies kurorto meras Šarūnas Vaitkus papasakojo apie tai, kodėl jo gimtoji Palanga yra gražiausias miestas ir kodėl jam svarbus Vytautas Landsbergis.


Vakar Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, susitikusi su naujos kadencijos savivaldybių vadovais, aptarė regionų problemas ir pagrindinius naujų merų darbus. Šiemet pirmą kartą Lietuvos istorijoje vykusiuose tiesioginiuose merų rinkimuose išrinkti 24 nauji ir perrinkti 33 buvę savivaldybių vadovai.  


Kaip geriausiai išbalinti nelabai baltą mundurą? Palangos vicemeras (išvykus merui Š. Vaitkui atostogų, ir laikinai einantis miesto mero pareigas – aut.), Sporto mokyklos bokso treneris ir savivaldybės Antikorupcijos komisijos pirmininkas Saulius Simė pasirinko boksininko taktiką: pulk! Kitame miesto laikraštyje S. Simė praėjusį savaitgalį paskelbė...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas