Meras Šarūnas Vaitkus pats parašė „Palangos tiltui", kiek sumokėjo už statybinio keltuvo nuomą pasikelti iki antrojo aukšto pasveikinti 100-etę pro langą –21 eurą už pusvalandį

Linas JEGELEVIČIUS, 2021-01-25
Peržiūrėta
2081
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Meras Šarūnas Vaitkus pats parašė „Palangos tiltui", kiek sumokėjo už statybinio keltuvo nuomą pasikelti iki antrojo aukšto pasveikinti 100-etę pro langą –21 eurą už pusvalandį

„Palangos tiltas“ jau rašė, kad Palangos meras Šarūnas Vaitkus šimtmetį sulaukusią Adelę Čižauskienę praėjusią savaitę pasveikino labai originaliai – pro jubiliatės langą antrajame daugiabučio namo aukšte. Tačiau kiek ir kam toks pasikėlimas kainavo?

Meras Š. Vaitkus sakė „Palangos tiltui" pirmadienio vakarą, kad sumokėjo 21 eurą už statybinio keltuvo nuomą pusvalandžiui. „Realiai aš juo naudojausi vos 15 minučių. Už tiek tokia kaina – nemaža," – sakė meras.

Prieš tai UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius Gediminas Valinevičius „Palangos tiltui“ sakė, kad įmonė tokias komercines paslaugas teikia.

„Mes tokias komercines paslaugas teikiame. Meras statybinio keltuvo paslaugą su vairuotoju užsisakė kaip ir kiti komerciniai klientai ir sumokėjo pagal mūsų nustatytus įkainius,“ – sakė G. Valinevičius.

Bet pasišovęs „pasižiūrėti“ kiek tiksliai Šarūnas Vaitkus sumokėjo už paslaugą, netrukus persigalvojo: „Bet patikinu, kad viskas – pagal įkainį.“

Meras „Palangos tiltui" atsiuntė net pavedimo kopiją su minėta suma joje.

Visą interviu su ponia Adele skaitykite „Palangos tilte“ penktadienį.

Praėjusio ketvirtadienio vakarą meras Š. Vaitkus rašė savo Facebook paskyroje: „Prieš metus nė nebūčiau pagalvojęs, kad garbaus jubiliejaus proga šimtamečius palangiškius teks sveikinti pro langą, arba – dar įdomiau – pasitelkus statybininkų bokštelį.
Palanga turi gražią tradiciją kiekvieną šimtametį palangiškį pasveikinti šio garbaus jubiliejaus proga, ne išimtis yra ir karantininiai metai. Tačiau šiemet ir pernai susidurta su keblumais – kaip pasveikinti žmogų, jei nevalia užeiti į jo namus? Sprendžiant šią dilemą teko pasitelkti visą išradingumą, ir išeitį radome.
Teko gerokai pasukti galvą, bet išeitis buvo rasta – išsinuomojau statybininkų bokštelį, kuris mane pakėlė iki antrojo aukšto.
Jis prisipažino, kad didesniame aukštyje jaučiąsi šiek tiek nejaukiai, tačiau nuoširdžiai džiaugiasi tokiu netikėtu originaliu sprendimu – būti iki šimtametės buto lango pakylėtas statybininkų bokštelyje.
Tokių teigiamų emocijų, kokias spinduliavo šimtametė ponia Adelė, ne kasdien patirsi. Močiutė be galo apsidžiaugė tokiu netradiciniu sveikinimu, juo labiau kad karantino metu ji, kaip pati sakė, beveik neturi su kuo pabendrauti gyvai. Pasipuošusi, pasidažiusi lūpas, su nuoširdžia šypsena veide ir akyse jubiliatė sužavėjo ne tik mane, bet ir šį netradicinį pasveikinimą atsitiktinai pamačiusius kaimynus. Visų palangiškių vardu pasveikinau ją tokio garbingo jubiliejaus proga, įteikiau puokštę gėlių bei šakotį,“ – šypsojosi populiarus Palangos meras.
Poniai Adelei jis palinkėjo stiprios sveikatos, optimizmo, sėkmės.

Praėjusių metų lapkritį puokštę gėlių šimtametei poniai Kazimierai meras Šarūnas Vaitkus įteikė pro langą. Bet tai nebuvo sudėtinga, kadangi močiutė gyvena pirmame aukšte.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangoje pastarąjį savaitgalį leidęs vienos iš didžiausių Lietuvoje komunikacijos agentūrų atstovas prieš kelias dienas viešai pasidalijo savo įspūdžiais. Anot jo, praėjusio sekmadienio vakaro vaizdas prie vieno itin populiaraus Palangoje restorano priminė 90 – uosius, laikus, kai buvo įprasta puikuotis savo prabangiais automobiliais, o transporto priemonės prekinis ženklas buvo viskas – ir...


Dujų ir biokuro kainoms pasiekus rekordines aukštumas, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus ramina miestelėnus, kad, jeigu šiluma kurorte ir brangs, kol kas neaišku kiek.


Po Konkurencijos tarybos atlikto tyrimo kurortą ir toliau prižiūrės ne privatininkai, o miestui priklausanti įmonė „Palangos komunalinis ūkis“. Apie tai ketvirtadienį, liepos 15 d., savo Facebook įraše paskelbė Palangos miesto savivaldybės meras Šarūnas Vaitkus.


„Palangos tiltas“ jau rašė, kad Palangos meras Šarūnas Vaitkus šimtmetį sulaukusią Adelę Čižauskienę praėjusią savaitę pasveikino labai originaliai – pro jubiliatės langą antrajame daugiabučio namo aukšte. Tačiau kiek ir kam toks pasikėlimas kainavo? Meras Š. Vaitkus sakė „Palangos tiltui" pirmadienio vakarą, kad sumokėjo 21 eurą...


Ketvirtadienį, sausio 21-ąją, pro antro aukšto langą iš statybininkų keltuvu iki jo pasikėlusio Palangos miesto mero Šarūno Vaitkaus su jubiliejumi pasveikinta šimtametė Adelė Čižauskienė iki šiol gyvena netikėto mero apsilankymo įspūdžiu: „Jis – toks gražus vyras. Meras labai panašus į mano anūkės vyrą, kuris yra lakūnas. Beveik kaip du...


Nors prieš didžiąsias metų šventes, Kalėdas ir Naujuosius metus, Palanga dėl karantino suvaržymų ištuštėjo, nutilo, tačiau miesto komunalinių paslaugų įmonės, UAB „Palangos komunalinis ūkis“, direktorius Gediminas Valinevičius yra įsitikinęs, kad pasaulis, Lietuva, o ir Palanga, koronoviruso pandemiją įveiks. „Nors ji gerokai pakoregavo kurorto...


Jau šį penktadienį miestas taps dar gyvesnis - bus įjungtas muzikinis fontanas, fontanas miesto aikštėje prie parduotuvės "Maxima" ir fontanas Kastyčio ir Jūratės skvere. "Gegužės vidurys sutampa su kurorto sezono atidarymo švente. Nors jos šiemet dėl koronaviruso nebus, tačiau veikiantys fontanai yra miesto aktyviojo sezono ženklas ir...


Šiandien, šeštadienį, žinia iš Nacionalinio visuomenės sveikatos centro buvo bloga miesto komunalinio įmonei, UAB „Palangos komunalinis ūkis“ – patvirtinta, kad vienas jos darbuotojas užsikrėtė koronavirusu.


Nors Palangą kaip ir visą šalį kausto karantinas, gatvės yra tuščios, tačiau Palangos miesto savivaldybės komunalinio įmonės, UAB „Palangos komunalinis ūkis“ darbuotojų, vilkinčių ryškiomis liemenėmis, mieste galima pamatyti visur – tarsi miesto kurortinis sezonas jau prasidėtų rytoj.


Praėjusį sekmadienį tragiškoje avarijoje Širvintų rajone žuvo buvusio UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktoriaus Vido Misikonio 34 metų sūnus.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius