Miesto politikai savo pinigines atvėrė visuomenei

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2011-10-05
Peržiūrėta
955
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Miesto politikai savo pinigines atvėrė visuomenei

 

Kartą metuose Lietuvos politikai leidžia pažvelgti į savo turimus turtus bei santaupas. Kiekvieno rudens viduryje paskelbiamos jų turto deklaracijos, patenkina visuomenės smalsumą bei leidžia palyginti kokį „derlių“ per metus užaugino valdantieji.

Turto deklaracijos skaičiai kalba patys už save. Buvusio miesto mero Vytauto Stalmoko privalomo registruoti turto, vertybinių popierių, meno kūrinių, juvelyrinių dirbinių bendra vertė sudaro 4 999 897 litus. Paskolintų ir nesusigrąžintų lėšų bendra suma sudaro 3 778 225 litus. Gautų ir negrąžintų paskolų bendra suma siekia 549 246 litus.

Dabartinio Palangos mero Šarūno Vaitkaus privalomo registruoti turto bendra vertė siekia 4 685 242 litus. Paskolintų pinigų suma – 1 506 436 litai. Paskolų Š. Vaitkus turi už 400 000 litų.

Mero pavaduotojas Saulius Simė deklaravo 101 000 litų. Gautų ir negrąžintų paskolų bendra suma siekia 51 953 litus.

Konservatorius Mindaugas Skritulskas deklaravo 182 188 litus. Paskolų M. Skritulskas turi už 31 200 litų.

Paskolų neturintis Giedrius Šatkauskas deklaravo turto už 52 000 litų. Tuo tarpu jo žmona Irena Šatkauskienė deklaravo turinti 39 300 litų. I. Šatkauskienės paskolintų pinigų suma siekia 12 701 litą, o gautų paskolų bendra vertė siekia 13 626 litus.

Tarybos narys konservatorius Dainius Želvys deklaravo 166 215 litų.

Miesto ligoninės vyriausiasis gydytojas, tarybos narys Remigijus Alvydas Kirstukas paskolų neturi bei jo turto vertė sudaro 638 100 litų.

S. Kulikauskienės Bendrosios praktikos gydytojo centro direktorė Sondra Kulikauskienė deklaravo turto už 293 000 litų. Gautų ir negrąžintų paskolų bendra suma siekia 347 101 litą.

Bene kukliausiai gyvena opozicininkas Edmundas Krasauskas, kurio turto bendra vertė siekia 44 140 litų. Nei jis, nei jo žmona Genoveita Krasauskienė, kuri deklaravo 15 089 litus, paskolų neturi.

Miesto tarybos naujokų turto deklaracijos neskelbiamos.


 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Spalio 8-9 dienomis visoje Lietuvoje, ir Palangoje, vyko tradicine tapusi rudeninė „Maisto banko“ akcija, kurios metu buvo siekiama surinkti kuo daugiau paramos ilgo galiojimo maisto produktais socialiai pažeidžiamiems Lietuvos gyventojams. Pasirodo, kad palangiškiai akcijai dosniau atvėrė savo pinigines.


Informuojame, kad asmenys, kurie neturi galimybės PGR tyrimui užsiregistruoti  www.1808.lt , ar nepavyksta to padaryti per Karštąją liniją tel. Nr. 1808, gali būti PGR tyrimui užregistruoti per savo šeimos gydytojus, o moksleiviai ir pedagogai - per Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro atstovus


Rokui Urbonui, jo gyvenimo draugei Linai Vaitkuvienei bei jų mokyklinio amžiaus sūnui baisiau galėjo būti tik mirtis. Po gaisro Palangoje, Lydekų gatvėje (pora joje nuomojosi pusę namo – aut.), praėjusį mėnesį, šiauliečių pora liko basa – tiesiogine žodžio prasme. Nors nelaimės metu nukentėjo abi name gyvenusios šeimos, kurorto žiniasklaidoje buvo paskelbta tik...


Palanga dabinasi miesto vėliavomis ir lygiai po savaitės visus metus minėti ne tik kurortui, bet ir šaliai labai svarbią sukaktį – kovo 30 d. sukaks lygiai šimtas metų nuo dienos, kuomet Palanga Tarptautinės arbitražo komisijos sprendimu buvo grąžinta Lietuvai. Kurorto gyventojai taip pat kviečiami pažymėti šią visai šaliai svarbią sukaktį –...


Savivaldybei ir Švietimo ir mokslo ministerijai skyrus lėšų, šimtai Palangos ir Šventosios moksleivių vasarą leidžia ne ieškodami nuotykių gatvėse, o prasmingai – keliose dešimtyse įvairių sporto, edukacinių ir pramoginių stovyklų. Kai kurie kurorto vaikai vasaroja net ne Palangoje – stovyklų geografija driekiasi po visą Lietuvą.


Į savo privilegijas politikai įsikibo dantimis  4

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2017 09 14 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Vis dažniau tampa neaišku, ko politikais panorę tapti palangiškiai siekia verždamiesi į miesto tarybą?


Vasarą Palangoje poilsiauja didžioji dalies šalies gyventojų, o kurorto verslininkai ir įvairių įstaigų darbuotojai pluša visu pajėgumu, kad atvykusiųjų poilsis būtų kuo kokybiškesnis. Ar lieka laiko atostogoms tiems, kurie rūpinasi, kad aplinkiniai būtų viskuo patenkinti? Atostogos savame pajūryje Tarybos narys Vaidotas Bacevičius pasakojo, kad atostogauti...


Kartą per metus rinkėjai turi progą žvilgtelėti į jų deleguotų politikų – nuo išrinktųjų į Seimą iki posėdžiaujančiųjų savivaldybių tarybose – pinigines ir pasidomėti: suplonėjo ar pastorėjo jos per metus?


Miesto politikai savo pinigines atvėrė visuomenei

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2011 10 05 | Rubrika: Miestas

Kartą metuose Lietuvos politikai leidžia pažvelgti į savo turimus turtus bei santaupas. Kiekvieno rudens viduryje paskelbiamos jų turto deklaracijos, patenkina visuomenės smalsumą bei leidžia palyginti kokį „derlių“ per metus užaugino valdantieji.


Nors Naujųjų metų nuotaikos, ko gero, apėmusios jau daugelį savivaldybės Tarybos narių, bet Tarybos posėdyje, įvykusiame vakar, jos nelabai jautėsi – politikai narsiai gynė savo politinius ir idėjinius įsitvirtinimus abiejose apkasų pusėse. Pastebėtina, kad vakarykščiame posėdyje burnas pravėrė ir politikai –R. Kirstukas, L. Ežerinskienė ir R. Garolis, kurie paprastai linkę – išmintingai?...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius