Miesto politikai savo pinigines atvėrė visuomenei

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2011-10-05
Peržiūrėta
313
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Miesto politikai savo pinigines atvėrė visuomenei

 

Kartą metuose Lietuvos politikai leidžia pažvelgti į savo turimus turtus bei santaupas. Kiekvieno rudens viduryje paskelbiamos jų turto deklaracijos, patenkina visuomenės smalsumą bei leidžia palyginti kokį „derlių“ per metus užaugino valdantieji.

Turto deklaracijos skaičiai kalba patys už save. Buvusio miesto mero Vytauto Stalmoko privalomo registruoti turto, vertybinių popierių, meno kūrinių, juvelyrinių dirbinių bendra vertė sudaro 4 999 897 litus. Paskolintų ir nesusigrąžintų lėšų bendra suma sudaro 3 778 225 litus. Gautų ir negrąžintų paskolų bendra suma siekia 549 246 litus.

Dabartinio Palangos mero Šarūno Vaitkaus privalomo registruoti turto bendra vertė siekia 4 685 242 litus. Paskolintų pinigų suma – 1 506 436 litai. Paskolų Š. Vaitkus turi už 400 000 litų.

Mero pavaduotojas Saulius Simė deklaravo 101 000 litų. Gautų ir negrąžintų paskolų bendra suma siekia 51 953 litus.

Konservatorius Mindaugas Skritulskas deklaravo 182 188 litus. Paskolų M. Skritulskas turi už 31 200 litų.

Paskolų neturintis Giedrius Šatkauskas deklaravo turto už 52 000 litų. Tuo tarpu jo žmona Irena Šatkauskienė deklaravo turinti 39 300 litų. I. Šatkauskienės paskolintų pinigų suma siekia 12 701 litą, o gautų paskolų bendra vertė siekia 13 626 litus.

Tarybos narys konservatorius Dainius Želvys deklaravo 166 215 litų.

Miesto ligoninės vyriausiasis gydytojas, tarybos narys Remigijus Alvydas Kirstukas paskolų neturi bei jo turto vertė sudaro 638 100 litų.

S. Kulikauskienės Bendrosios praktikos gydytojo centro direktorė Sondra Kulikauskienė deklaravo turto už 293 000 litų. Gautų ir negrąžintų paskolų bendra suma siekia 347 101 litą.

Bene kukliausiai gyvena opozicininkas Edmundas Krasauskas, kurio turto bendra vertė siekia 44 140 litų. Nei jis, nei jo žmona Genoveita Krasauskienė, kuri deklaravo 15 089 litus, paskolų neturi.

Miesto tarybos naujokų turto deklaracijos neskelbiamos.


 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Savivaldybei ir Švietimo ir mokslo ministerijai skyrus lėšų, šimtai Palangos ir Šventosios moksleivių vasarą leidžia ne ieškodami nuotykių gatvėse, o prasmingai – keliose dešimtyse įvairių sporto, edukacinių ir pramoginių stovyklų. Kai kurie kurorto vaikai vasaroja net ne Palangoje – stovyklų geografija driekiasi po visą Lietuvą.


Gruodžio 14-18 dienomis Palangos miesto savivaldybės Tarybos nariai Bronius Vaitkus ir Justas Žulkus viešėjo Portugalijoje, Portimao, kur vyko konferencija, skirta urbanistinių (miesto) sporto šakų plėtojimui. B. Vaitkus ir J. Žulkus atsakė į „Palangos tilto“ klausimus.


Į savo privilegijas politikai įsikibo dantimis  4

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2017 09 14 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Vis dažniau tampa neaišku, ko politikais panorę tapti palangiškiai siekia verždamiesi į miesto tarybą?


Vasarą Palangoje poilsiauja didžioji dalies šalies gyventojų, o kurorto verslininkai ir įvairių įstaigų darbuotojai pluša visu pajėgumu, kad atvykusiųjų poilsis būtų kuo kokybiškesnis. Ar lieka laiko atostogoms tiems, kurie rūpinasi, kad aplinkiniai būtų viskuo patenkinti? Atostogos savame pajūryje Tarybos narys Vaidotas Bacevičius pasakojo, kad atostogauti...


Palangos politikai pasiekė naują rekordą

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2015 02 26 | Rubrika: Miestas

Vakar į 53-ąjį septintojo šaukimo Palangos miesto savivaldybės tarybos posėdį susirinkę politikai pasiekė naują rekordą: iš darbotvarkės išbraukę du klausimus, likusius keturiasdešimt keturis jie sugebėjo išnagrinėti per valandą ir penkiolika minučių. Pirmu klausimu patvirtintas šių metų biudžetas, kurį sudaro 19 mln. 378 tūkst. eurų pajamų ir 20...


Kartą per metus rinkėjai turi progą žvilgtelėti į jų deleguotų politikų – nuo išrinktųjų į Seimą iki posėdžiaujančiųjų savivaldybių tarybose – pinigines ir pasidomėti: suplonėjo ar pastorėjo jos per metus?


Miesto politikai savo pinigines atvėrė visuomenei

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2011 10 05 | Rubrika: Miestas

Kartą metuose Lietuvos politikai leidžia pažvelgti į savo turimus turtus bei santaupas. Kiekvieno rudens viduryje paskelbiamos jų turto deklaracijos, patenkina visuomenės smalsumą bei leidžia palyginti kokį „derlių“ per metus užaugino valdantieji.


Kasmet, artėjant didžiosioms metų šventėms, norom nenorom panirstam į dvasinį pasaulį, jame ieškom tarsi kažkur „praganytos“ ramybės, „pasimetusių“ dienų. Šiuo metu visi laukiam Šv.Velykų – gamtos atbudimo, o krikščioniškasis pasaulis laukia ir Kristaus prisikėlimo šventės. „Velykų šventė dar labiau parodo, jog mirtim gyvenimas nesibaigia, visi dalykai turi amžinybės prasmę“, - savo...


Nors Naujųjų metų nuotaikos, ko gero, apėmusios jau daugelį savivaldybės Tarybos narių, bet Tarybos posėdyje, įvykusiame vakar, jos nelabai jautėsi – politikai narsiai gynė savo politinius ir idėjinius įsitvirtinimus abiejose apkasų pusėse. Pastebėtina, kad vakarykščiame posėdyje burnas pravėrė ir politikai –R. Kirstukas, L. Ežerinskienė ir R. Garolis, kurie paprastai linkę – išmintingai?...


Kurorto politikai rinks kvitus ir čekius

Dalia JURGAITYTĖ, 2010 10 27 | Rubrika: Miestas

Nuo spalio 1 – osios dienos įsigaliojo Vietos savivaldos įstatymo pakeitimas įpareigojantis  savivaldybių tarybų narius atsiskaityti už kiekvieną iš Savivaldybės biudžeto kanceliarinėms išlaidoms gautą litą. Artimiausiame miesto savivaldybės tarybos posėdyje numatoma keisti Tarybos veiklos reglamentą, kuriame  bus įtvirtinta nuostata dėl atsiskaitymo už kanceliarines išlaidas...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius