Miesto vadovai su „Ryanair“ atstovais aptarė platesnio bendradarbiavimo galimybes

Palangos tiltas, 2016-04-21
Peržiūrėta
167
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Miesto vadovai su „Ryanair“ atstovais aptarė platesnio bendradarbiavimo galimybes

Palangos miesto vadovai su aviakompanijos „Ryanair“ atstovais trečiadienį aptarė bendradarbiavimo galimybes rinkodaros srityje, didinant Palangos kurorto žinomumą Europoje. Susitikimo metu konstatuota – Palanga yra patraukli turistams, todėl būtina, pasinaudojus šiuolaikinėmis technologijomis bei organizuojant pažintinius turus žiniasklaidos atstovams, kuo plačiau skleisti žinią apie šį kurortą Europoje, siekiant pritraukti didesnius svečių srautus.
Palangos miesto savivaldybėje vykusiame susitikime dalyvavo aviakompanijos „Ryanair“ rinkodaros ir pardavimų skyriaus vadovas Baltijos šalyse Hans Jorgen Elnaes bei šios bendrovės pardavimų ir rinkodaros vadybininkė Lietuvai Arūnė Jaraitė. Kurorto savivaldybei atstovavo Palangos meras Šarūnas Vaitkus, mero pavaduotojas Rimantas Mikalkėnas, Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė, Savivaldybės tarybos narys, Turizmo, sveikatos ir socialinės apsaugos komiteto narys Vaidotas Bacevičius bei Palangos oro uosto vadovas Marius Gelžinis.
H. J. Elnaes akcentavo – pirmąjį skrydį iš Palangos oro uosto į Londoną aviakompanija „Ryanair“ pristatė kovo 29 d., ir ši kryptis neabejotinai pasiteisino. „Didžioji dalis keleivių kol kas yra lietuviai, tačiau akivaizdu, kad šis skrydis aktualus ir užsieniečiams. Todėl keliame tikslą šia kryptimi sudominti dar daugiau užsienio šalių piliečių, skatinant turizmą ne tik į Palangą, bet ir į visą Vakarų Lietuvos regioną“, – kalbėjo „Ryanair“ rinkodaros ir pardavimų skyriaus vadovas Baltijos šalyse.
Palangos meras Š. Vaitkus sutiko – Palanga yra turistams patrauklus kurortas, todėl, bendradarbiaujant su aviakompanija, kuo plačiau pristatyti didžiausią Lietuvos kurortą ne tik Londono, bet ir visos Vakarų Europos rinkai, yra labai aktualu. „Juo labiau, kad svečiams tikrai turime ką pasiūlyti – Palangos plėtros projektai yra didžiuliai: pastatyti nauji sporto, kultūros objektai, statomos naujos modernios gydyklos, 2018 m. duris atvers didžiausias pasaulyje tarptautinio tinklo viešbutis „Marriott“, – kalbėjo Š. Vaitkus.
Meras akcentavo, kad Palanga Vakarų Europos turistams yra patraukli ne tik unikalia gamta, kultūros paveldo objektais bei plataus spektro aukšto lygio renginiais. „Kurortas, kuriame puikiai išplėtota apgyvendinimo bei maitinimo paslaugų infrastruktūra, turintis mineralinius vandenis, gydomąjį purvą, Vakarų europiečius traukia ir aukšto lygio gydomosiomis bei sveikatinimo procedūromis. Juo labiau, kad paslaugų kainos Palangoje svečiams iš Vakarų Europos yra itin patrauklios“, – sakė Palangos meras.
Susitikimo metu taip pat aptartos galimybės į Palangą pakviesti Londono žiniasklaidos atstovus gegužės 20-22 dienomis vyksiančios Kurorto šventės metu.
„Ryanair“ ir Palangos savivaldybės atstovų susitikimo metu taip pat kalbėta apie skrydžių geografijos iš Palangos oro uosto plėtros galimybes. „Dar viena prioritetinė, Vakarų Lietuvos regioną labai dominanti nauja skrydžių kryptis – Vokietija. Taip pat aktualu ir Skandinavijos bei kitos šalys“, – sakė Š. Vaitkus.

Palangos miesto sav. inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šiandien įvykusiame miesto Tarybos posėdyje daugiausiai klausimų sulaukė "Palangos klevas", valdančios kurorto ir Šventosios turgus, direktorius Andrejus Byčkovas ir Palangos TIC direktorė Rasa Kmitienė.


Antradienį, sausio 30 dieną, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, vicemeras Rimantas Antanas Mikalkėnas ir Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė susitiko su Trečiojo amžiaus universiteto studentais ir pristatė jiems paskaitą apie Palangos miesto plėtrą. Susitikimo, kuriame dalyvavo apie 400 kurorto gyventojų, metu pristatyti šiuo metu įgyvendinami Palangos...


Praėjusią savaitę Palangos miesto savivaldybėje į bendrą pasitarimą susirinkusių institucijų, atsakingų už vaiko teisių užtikrinimą Palangoje, atstovai aptarė platesnio bendradarbiavimo galimybes bei būdus, padėsiančius labiau rūpintis mažaisiais kurorto gyventojais.


Kaip tėvai skaičiuoja kiekvieną naujagimio dieną, taip jas kalendoriuje pažymi ką tik iš „Litesko“ miesto šilumos tinklus į savo rankas perėmusi UAB „Palangos šilumos tinklai“. Į susitikimą su miesto vadovais – meru Šarūnu Vaitkumi ir vicemeru Rimantu Antanu Mikalkėnu – atvykę įmonės darbuotojai sulaukė patikinimo, kad miestas...


Palangos miesto vadovai su aviakompanijos „Ryanair“ atstovais trečiadienį aptarė bendradarbiavimo galimybes rinkodaros srityje, didinant Palangos kurorto žinomumą Europoje. Susitikimo metu konstatuota – Palanga yra patraukli turistams, todėl būtina, pasinaudojus šiuolaikinėmis technologijomis bei organizuojant pažintinius turus žiniasklaidos atstovams, kuo plačiau...


Praėjusį penktadienį viešbutyje „Vanagupė“ vyko Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos (VRA) inicijuotas kurorto viešbučių ir restoranų verslo atstovų susitikimas su Palangos miesto vadovais.


Palangos miesto vadovai – meras Šarūnas Vaitkus, vicemeras Saulius Simė bei Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė – Kliento dieną nustebino Palangos oro uosto keleivius, ėmęsi darbo aviacijos saugumo keleivių tikrinimo pirmojoje pozicijoje.  Kiekvienais metais liepos mėnesio vidurio, kai turi vykti 1000 km lenktynės, vieni palangiškiai laukia su džiaugsmu bei lūkesčiais, kiti- su nerimu ir nepasitenkinimu, kad vėl reikės stoviniuoti automobilių grūstyse, su trukdžiais pasiekti savo gyvenamąją arba darbo vietą, keiksnojant vietinę valdžią. Tai kur tas aukso vidurys? Koks turi būti miesto valdžios vaidmuo, kad būtų...


2013 m. kovo 14 d. Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje pasirašyta šios didžiausios Lietuvos koncertinės įstaigos ir Palangos miesto savivaldybės bendradarbiavimo sutarti


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius