Miesto valdžia toleruoja nelegalius atrakcionus

Dalia JURGAITYTĖ, 2009-08-22
Peržiūrėta
719
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Vyriausybės atstovė Klaipėdos apskrityje Kristina Vintilaitė, gavusi skundą dėl UAB „Adrenalino parkas“ vykdomos atrakcionų veiklos J.Basanavičiaus g. 20 ir ištyrusi aplinkybes, griežtai pareikalavo Palangos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus Valerijaus Kuznecovo paisyti įstatymų ir nutraukti neteisėtą veiklą. Atrakcionas įrengtas paminklosauginėje kurorto zonoje, kurioje reikalaujama laikytis nustatytų reglamentų.

 

Neteisėta veikla

Kaip nurodoma Vyriausybės atstovės K.Vintilaitės rašte, į tarnybą kreipėsi asmenys, kurie informavo, kad atrakcionų veikla J.Basanavičiaus g.20  galimai yra neteisėta. Pareiškėjai nurodė, kad įmonė, vykdanti atrakcionų veiklą, dirba be leidimų.

Tarnyba, vykdydama administracinę priežiūrą, nustatė, kad bendrovė „Adrenalino parkas“ neturi su Savivaldybe suderinto projekto bei išduoto leidimo statyti atrakcionus minėtoje vietoje. Taip pat minėta įmonė nėra pateikusi miesto Savivaldybei prašymo projektavimo ir techninėms sąlygoms gauti.

 

Privalu turėti leidimą

Vyriausybės atstovė K.Vintilaitė atkreipė dėmesį, kad norint vykdyti atrakcionų veiklą, privalu juos įrengti pagal projektą, įvertinant gamintojo nustatytus reikalavimus, tam tikslui skirtose vietose ir turint leidimą iš vietinės institucijos jiems statyti. Taip pat priminta, kad Tarybos sprendimu patvirtintose  miesto tvarkymo ir švaros taisyklėse viename iš punktų nurodyta, kad draudžiama statyti ir įrengti laikinus statinius ir įrenginius neturint suderinto projekto ar statybos leidimo, jei jis reikalingas.

 

Direktorius sudaro palankias sąlygas

Vyriausybės atstovė konstatavo, jog Savivaldybės administracijos direktorius V.Kuznecovas nesiima jokių veiksmų, kad neteisėta atrakcionų veikla būtų nutraukta. Direktorius vilkina šio klausimo sprendimą ir tuo pačiu sudaro palankias sąlygas neteisėtai atrakcionų veiklai besibaigiančio kurortinio sezono metu. Vyriausybės atstovė pažymėjo, kad Palangos miesto savivaldybės teritorijoje neteisėtos atrakcionų veiklos faktų apstu, tačiau Savivaldybės administracija toleruoja minėtą veiklą ir nesiima jokių veiksmų.

 

Paprašyta įvertinti

Vyriausybės atstovė K.Vintilaitė paprašė, kad susiklosčiusią situaciją dėl neteisėtos atrakcionų veiklos įvertintų ir Klaipėdos apskrities viršininkas Arūnas Burkšas, Valstybinės darbo inspekcijos Klaipėdos skyriaus vedėjas Arūnas Džiugas bei Palangos miesto policijos komisariato viršininkas Jurgis Kažys. Jų paprašyta informuoti apie klausimo nagrinėjimo rezultatus.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos miesto savivaldybė skelbia konkursus Palangos pradinės mokyklos direktoriaus ir Palangos lopšelio-darželio „Sigutė“ direktoriaus pareigoms eiti.


Vakar, rugsėjo 10-ąją, mirė Rolandas Rumšas, žinomas pajūrio visuomenininkas, politikas, buvęs Palangos miesto savivaldybės administracijos direktorius, UAB „Solvitera“ direktorius. Jis buvo Lietuvos Socialdemokratinės Darbo partijos rinkimų į Seimą daugiamandatėje apygardoje sąraše.


Palangos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojos pareigas eis Violeta Staskonienė – šią kandidatūrą patvirtino praėjusią savaitę (gegužės 30 d.) posėdžiavusi Palangos miesto savivaldybės taryba. V. Staskonienė direktoriaus pavaduotojos pareigas ėjo ir praėjusią, 8-ojo šaukimo Savivaldybės tarybos kadenciją. Vilniaus inžineriniame statybos institute...


Mes, Kunigiškių rinkėjai bei gyventojai, sausį apklausos būdu dalyvavome Kunigiškių seniūnaičio rinkimuose. Rinkimai buvo laikomi įvykę, teisėti, nusižengimų nenustatyta.


Artėja pirmasis naujos kadencijos savivaldybės tarybos posėdis, kuris įvyks balandžio 14 dieną 9 valandą Kurhauzo salėje. Pirmąjame posėdyje, kaip numato Vietos savivaldos įstatymas, meras Tarybai teiks ateinančius ketverius metus dirbsiančio mero pavaduotojo ir savivaldybės administracijos direktoriaus kandidatūras.


Už nelegalius atrakcionus teks mokėti

"Palangos tilto" informacija, 2013 01 03 | Rubrika: Miestas

  Nelegalų atrakcionų parkelį į savo sklypą bandžiusiems įsileisti palangiškiams teks už šią veiklą susimokėti.    


Palangiškis Jonas Valužis sako, kad šimtams kurorto ir visos šalies vaikų per devynis metus suteikė begalę džiaugsmo žaidimų atrakcionuose Vytauto gatvėje, dešimtims palangiškių – ir darbo vietą, o į savivaldybės biudžetą įbyrėjo ne vienas tūkstantis litų įvairių mokesčių, surinktų vykdant atrakcionų veiklą. Vyrą piktina, kad jis yra lyginamas su...


Olandai, vadovaujantys atrakcionų parkui J. Basanavičaus gatvėje, yra speičiami į kampą - vakar Klaipėdos apygardos teismas priėmė sprendimą, kol bus priimtas teismo sprendimas, taikyti iki tol laikinąsias apsaugos priemones -  sustabdyti atrakcionų veiklą. Tokiu būdu teismas patenkino Meilės al. 5 dalį sklypo olandams nuomojančios bankrutuojančios bendrovės „Kurorto statyba“...


Metų pradžioje paskelbtos Palangos savivaldybės Kontrolės ir Audito tarnybos ataskaitos dėl vietinės rinkliavos už automobilių stovėjimą apmokestintose vietose, biudžeto vykdymo finansinio teisėtumo ir rinkliavos už išorinę reklamą rinkimo atskleidė daug įvairių pažeidimų. „Palangos tiltas“ paprašė juos pakomentuoti savivaldybės kontrolierę Eleną Kuznecovą.


Miesto valdžia toleruoja nelegalius atrakcionus

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 08 22 | Rubrika: Miestas

Vyriausybės atstovė Klaipėdos apskrityje Kristina Vintilaitė, gavusi skundą dėl UAB „Adrenalino parkas“ vykdomos atrakcionų veiklos J.Basanavičiaus g. 20 ir ištyrusi aplinkybes, griežtai pareikalavo Palangos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus Valerijaus Kuznecovo paisyti įstatymų ir nutraukti neteisėtą veiklą. Atrakcionas įrengtas paminklosauginėje kurorto zonoje, kurioje...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius