Mildai Kucevičienei – kolegų sveikinimai ir pačių mažiausiųjų dovanėlės

„Palangos tilto” informacija, 2013-02-14
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

M. Kucevičienės laukė daug staigmenų.

M. Kucevičienės laukė daug staigmenų.

Antradienį Palangos vaikų lopelyje-darželyje „Gintarėlis“ netrūko šventinio šurmulio. Įstaigos kolektyvas ir mažieji jos ugdytiniai, Švietimo skyriaus vedėja Laima Valužienė, mero pavaduotojas Saulius Simė ir mero patarėja Jurgita Vanagė su net dviem gražiais ir garbingais jubiliejais sveikino direktorės pavaduotoją ugdymui Mildą Kucevičienę, šventusią savo šešiasdešimtmetį bei keturių dešimčių pedagoginio darbo metų sukaktį.
Kaip sakė „Gintarėlio“ direktorė Ilona Milkontė, dešimties lopšelio-darželio ugdytinių sveikinimas M. Kucevičienei buvo staigmena. Ją, direktorės pavaduotojai nežinant, rengė visų grupių auklėtojos, kurioms kaip tik galėdami talkino mažieji „gintarėliai“.
Jau prieš pusę dvyliktos į metodinį kabinetą pradėjo rinktis darželinukai ir pedagogės. Sugužėjo visi tądien darželin susirinkę vaikučiai. Kiekviena grupė nešė po šešių balionų puokštę – sudėjus visus, jų buvo lygiai šešiasdešimt. Be balionų, ant kurių kai kurios grupės buvo surašiusios linkėjimus – sveikatos, laimės, šypsenos, – vaikučiai parengė ir kitų dovanėlių ir siurprizų. Antai penkiamečiai „Žiogeliai“ patys piešė atvirukus. Ir sveikinimus rašė, į kuriuos įpynė tai, kas patiems vaikučiams atrodė svarbiausia: „Sveikinu su gimimo diena, linkiu turėti šuniuką ir katytę, ir daug draugų“...
Direktorės I. Milkontės atlydėta jubiliatė tiesiog apstulbo, išvydusi jos laukiantį visą – nuo mažiausių iki didžiausių – kolektyvą. Ir prasidėjo pati smagiausia dalis, kurios metu M. Kucevičienė ir šypsojosi, ir laikas nuo laiko akyse sužvilgančią ašarėlę tramdė.
„Kiškučiai“ pavaduotojai įteikė kiškio pyragą, „Peliukai“ dainavo dainelę, „Bitutės“ dovanojo pavasario gėlytę, dovanų turėjo ir „Žiogeliai“, „Pelėdžiukai“, „Boružėlės“, „Žuviukai“, „Kodėlčiukai“, „Spalviukai“. O viena mergytė iš „Drugelių“ grupės, stipriai apsikabinusi pavaduotoją Mildą, palinkėjo: „Kad būtum stipri ir daug valgytum“.
Didžiausiųjų ir mažiausiųjų ugdytinių auklėtojos taip pat įsijungė į šventės kūrimą. Priešmokyklinukų grupių vadovės padovanojo direktorės pavaduotojai improvizuotą skrydį į svajonių šalį. O lopšelinukų auklėtojos, skambant Ž. Žvagulio ir I. Starošaitės atliekamai dainai „Gintarai“ jau grįžtančią iš skrydžio specialiu „boingu“ M. Kucevičienę pasitiko su duona, druska ir, žinoma, gintarais.
Vainikavo kolektyvo sveikinimus visų draugiškai sudainuota „Su gimimo diena“.
O jau po pačių mylimiausiųjų ir artimiausiųjų sveikinimų M. Kucevičienę pagerbė miesto ir Švietimo skyriaus vadovai.
Švietimo skyriaus vedėja L. Valužienė įteikė jubiliatei padėką už sėkmingą vadybinę veiklą, šventinių renginių, parodų organizavimą, metodinės veiklos sklaidą bei sveikos gyvensenos tradicijų puoselėjimą mieste ir respublikoje.
„Kad svarbūs sumanymai būtų sėkmingi / Kad visad pavyktų pradėti darbai / Kad brangūs Jums žmonės būtų laimingi / Draugams atviri būtų Jūsų namai / Jėgų, kad nestigtų / Širdies, kad neslėgtų / Kad visad ir viskas Jums būtų gerai!“ – šiomis poeto Eugenijaus Matuzevičiaus eilutėmis viso Švietimo skyriaus kolektyvo vardu M. Kucevičienę pasveikino L. Valužienė.
Pačius nuoširdžiausius sveikinimo žodžius direktorės pavaduotojai tarė ir Palangos mero pavaduotojas S. Simė, įteikęs jubiliatei subtilią gėlių puokštę, mero Š. Vaitkaus linkėjimus perdavė jo patarėja J. Vanagė.

 

Jūsų komentaras:

Klaipėdietė 2017-04-07 07:51 ([email protected] / IP: 85.232.128.54)
Milda,nuoširdi uzuojauta netekus sūnaus.

auklėtoja/Nykštukas 2013-02-16 12:52 (IP: 86.100.60.125)
Mildute, nuoširdžiausi sveikinimai nuo "senųjų" nykštukiečių!!! Mylime ir džiaugiamės tavo sėkme.

Taip pat skaitykite

Nacionalinėje krepšinio lygoje netrukus kovas pradėsiantiems kurorto krepšininkams – „Palangos kuršiams“ – sėkmės trečiadienį palinkėjo miesto meras Šarūnas Vaitkus bei mero pavaduotojas Rimantas Antanas Mikalkėnas. Meras pasidžiaugė, kad „Palangos kuršiai“ savo puikiu žaidimu pagyvina miesto sportinį gyvenimą. 


Šokių kolektyvas „Jūrė“ švenčia penkių metų jubiliejų

"Palangos tilto" informacija, 2019 05 19 | Rubrika: Miestas

Palangos TAU senjorų šokių kolektyvas „Jūrė“ švenčia 5-rių metų jubiliejų. Šis kolektyvas susikūrė 2014 m. vasario 3 d., ir pirmasis pasirodymas įvyko Kurhauze. Po metų šokių kolektyvas pasivadino „Jūrės“ vardu.


Nėra Palangos miesto savivaldybėje nesvarbių pareigų, bet mero Šarūno Vaitkaus sekretorės Živilės Mačenskienės darbas, ko gero, vienas labiausiai stebimų. Ne juokas būti didžiausio šalies kurorto mero sekretore. Tenka ne tik arbatą ar kavą papilstyti, merui ryte pranešti, kokia krūva „popierių“ jo tądien laukia, bet net ir pūkelį nuo mero švarko atlapo...


Praėjusią savaitę Palangos lopšelis-darželis „Gintarėlis“ šventė 35-ių metų sukaktį. Su gražia švente darželio kolektyvą ir vadovę Iloną Milkontę sveikino Palangos miesto savivaldybės mero patarėja Jurgita Vanagė, kuri perdavė mero Šarūno Vaitkaus padėkas ilgametę patirtį turinčioms pedagogėms, jų padėjėjoms ir kitiems kolektyvo nariams.


Nuo spalio 21 dienos iš pareigų atleidžiama Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) Palangos skyriaus vedėja Nijolė Jonikienė. Palangos skyriaus vedėjo funkcijas atliks vyriausiasis specialistas Martynas Mikelevičius. Palangos skyriaus vedėjai trauktis iš pareigų buvo pasiūlyta po to, kai paaiškėjo gausybė šio teritorinio NŽT padalinio veiklos pažeidimų. NŽT Palangos...


Kur sudėti visas dovanas iš senojo mero kabineto?

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2015 03 19 | Rubrika: Miestas

Palanga didžiuojasi naujuoju savivaldybės pastatu, po vienu stogu sutalpinusiu visus skyrius. Nors nuo senojo savivaldybės pastato jau nukabinta lentelė, o šios savaitės pradžioje buvo nuleista ir vėliava, Bendrojo skyriaus darbuotojai iki ketvirtadienio iš Bendrojo skyriaus buvusių kabinetų į dėžes krovė paskutinį skyriaus „turtą“ – daugiausiai knygas....


Lietuvos metų mero 2014 rinkimuose Šarūnas Vaitkus – trečias

"Palangos tilto" informacija, 2015 02 09 | Rubrika: Miestas

Praėjusios savaitės pabaigoje Panevėžio „Cido“ arenoje įvykusiame renginyje – viešoje diskusijoje „Ateities Panevėžys“ paskelbti Lietuvos 2014-ųjų metų mero rinkimų nugalėtojai. Palangos meras Šarūnas Vaitkus šiuose rinkimuose pakilo į garbingą trečią vietą, o portale lrytas.lt jam skirta net 4 tūkst. 731 balsų.


Antradienį Palangos vaikų lopelyje-darželyje „Gintarėlis“ netrūko šventinio šurmulio. Įstaigos kolektyvas ir mažieji jos ugdytiniai, Švietimo skyriaus vedėja Laima Valužienė, mero pavaduotojas Saulius Simė ir mero patarėja Jurgita Vanagė su net dviem gražiais ir garbingais jubiliejais sveikino direktorės pavaduotoją ugdymui Mildą Kucevičienę, šventusią...


Kurios savivaldybės ir jos mero savimeilės neglosto aukšti savivaldybės ar mero vieši reitingai? Žinoma, tokių nerasi, nes pavadinimas ar vardas 60-ies savivaldybių ar jų vadovų viršuje ne tik malonina širdį, bet ir skatina kolegų pagarbą, garantuoja trumpesnius kelius valdžios koridoriuose ir didesnį rinkėjų palaikymą. Bet ko verti tokie reitingai, jeigu...


Spalio 22-ąją mokykla-darželis „Pasaka“ subūrė gausų būrį palangiškių, kurie sveikino mokymo įstaigą 25 metų sukakties proga. „Paskendę“ gėlių jūroje, apsupti vaikų krykštavimo susirinkusieji itin išradingai ir linksmai atšventė gimtadienį.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas