Mintys paraštėse (2011-01-12)

Linas Jegelevičius, „Palangos tilto“ redaktorius, 2011-01-12
Peržiūrėta
9
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kuris iš dabartinių Palangos moksleivių, svajodamas apie vieną didžiausių pasaulyje verslą, šiandien ryžtųsi įsilaužti į serverį, pavogti savo bendraklasių nuotraukas ir  įdėti jas į savo sukurtą portalą, klausdamas, kuri iš mergyčių yra seksualiausia?

 

Žinoma, šių eilučių autorius nesiūlo moksleiviams, užuot ruošus namų darbus, pulti „laužti“  interneto svetainių ir puslapių kodų, bet būtent tokia pradžia į didžiausią pasaulyje socialinį tinklą „Facebook“ buvo jo įkūrėjo Marko Zuckerbergo.

Šiandien „Palangos tiltas“ atiduoda „duoklę“ XXI-ojo amžiaus technologijų pažangos firminiam veidui ir jo prekei, kurios gali nemėgti, ignoruoti ar žavėtis, bet turi pripažinti, kad bendravimas pasaulyje tampa kitoks – paprastesnis, atviresnis, keliantis savo iššūkius ir atveriantis neaprėpiamas galimybes.

Jaunų (ar save laikančių tokiais) palangiškių jau knibždėte knibžda interneto socialiniuose tinkluose, ypač „Facebook“. Regis, dauguma Palangos politikų taip pat suvokė, kad „Facebook“ erdvės – puiki proga paskleisti savo informaciją, bendrauti su rinkėjais ir miestiečiais, medžioti naujus narius.

Tiesą pasakius, švelniai tariant, stebina, kad tai kol kas supranta ne visi - didelio partijos skyriaus pirmininkė neturi nei savo asmeninio, nei partijos skyriaus puslapio didžiausiame pasaulio socialiniame tinklalapyje. Politinis trumparegiškumas?

Akivaizdu, kad šiandien ir rytoj laimės tie politikai, kurie geriausiai pasinaudos tradicinėmis ir naujomis komunikacijos galimybėmis.

Ta prasme, meras V. Stalmokas, ko gero, net persistengė. Sunku būtų įsivaizduoti, kad bet kuris kitas žmogus savo motinos mirties dieną naršytų po socialinį tinklą ir paliktų įrašus ant diskusijos apie savo ataskaitą „sienos“ „Facebook“. Būtent tai darė V. Stalmokas. Ar merui svarbiau, ką kiti mano apie jo ataskaitinį nei motinos mirtis? Tuo sausio 6 dieną stebėjausi kartu su savo kolege. Tiesa, mero įrašai vakar diskusijų‚ „sienoje“ jau buvo ištrinti.

Ko gero, net neverta stebėtis, kad kiti savivaldybės valdininkai – vicemerė M. Vačerskienė, S. Simė -, apimti „Facebook“ karštligės, užuot darbo metu sprendę miesto bėdas, diskutuoja apie boso ataskaitinį tame pačiame „Facebook“.

 Tegyvuoja  snukiaknygė!

Šiandien laikraštyje, aštuntame puslapyje, skelbiame likusių konkurso „Kaip aš regiu savo miestą – Europos Sąjungos parama mano mieste“ rašinius. Įdomiai juos perskaitykite. Galbūt valdantieji gali kaltinti Tarybos opoziciją „destruktyvumu“ ir „populizmu“, bet kažin ar jūs, liberalcentristai ir „tvarkiečiai“, drįstume tuo apkaltinti šių rašinėlių herojus, kurie mato Palangą KITOKIĄ nei jūs.

Jų, moksleivių, minčių verta įsiklausyti, nes jie galbūt tie mūsų „zuckerbergai“, kurie pakeis jei ne pasaulį, tai Lietuvą ir Palangą tikrai.

Jūsų komentaras:

Abi 2012-07-19 05:17 ([email protected] / IP: 209.236.210.146)
ieva Balandis 4 d, 2011Man asmeniskai toenholcgijos nera aktuali ar kaskuo dominanti tema,turiu mobiliaka ir laptopa ,tuo labai dziaugiuosi ir daugiau man lyg ir nereikia,bet noreciau pamineti kad vistiek labai patiko Agnitos straipsnis,kaip visada idomus,ikvepiantis pamastymams bei paskatinantis susidometi aprasytom temom=)Tikiuosi rasti kuo dazniau taip nuotaikingai pateiktu straipsniu!!!ACIU =)!

Taip pat skaitykite

Palangos savivaldybė susimovė savo pačių patvirtintuose tvarkose, skelbia lrytas.lt Palangos miesto Tarybos socialdemokratei Svetlanai Grigorian kurorto valdžia kaip politikei kelis mėnesius mokėjo atlygį už bendravimą su rinkėjais socialiniame tinklalapyje „Facebook.“ Tačiau tik istorija pradėjus domėtis „Lietuvos Ryto“ televizijai paaiškėjo, kad savivaldybė...


Visai Lietuvai kalbant apie Saulių Skvernelį užklupusią sunkią ligą – premjeras serga pirmos stadijos limfoma, vėžiu, Palangos politikai, vaizdžiai tariant, noriai kalba apie gyvybę Marse ir gėjų teises, tik ne apie savo sveikatą. „Palangos tilto“ šaltiniai kurorto sveikatos įstaigose teigė, kad miesto politiką jose išvysti galima išvysti nebent su sloga....


Valdžia visais varpais skalambija, kad gyvenimas Lietuvoje gerėja, kad skurdo lygis mažėja, atlyginimai auga, pensijos taip pat. Tai turėtų būti gera žinia emigrantams: grįžkite į savo tėvynę ir džiaukitės pagerėjusiu gyvenimu. Bet ne visi emigrantai tiki gerais valdžios ketinimais ir pažadais. Pakanka sugrįžti trumpų atostogų ir savo akimis pamatyti kuo kvėpuoja tėvynainiai.


Vieną šaltą Kalėdų vakarą, Vaiva Maselskytė (Urbonienė), atėjusi į ką tik įkurtą Palangoje radijo stotį, mergaitišku jauduliu skambindama gitara atliko jausmingą savo kūrybos dainą „O, Angele“. Kaip vėliau sužinojau iš muzikos mokytojos, pakvietusios savo pačią darbščiausią ansamblio dainininkę į studiją, Vaivos šeima...


  27 -erių metų alytiškis Martynas Kaškonas, sveikos gyvensenos guru, atletinės gimnastikos ir fitneso treneris bei modelis, liepą Kanarijoje filmuotame TV3 realybės šou „Meilė ar pinigai?“ nužengė labai toli (Martyno įsipareigojimai šiai televizijai dar neleidžia atskleisti detalių), bet pripažinimas Martyno galvos neapsuko. „Pastebėjo...


Tai būtų trečiasis palaiminimas, pasakytas Arkivyskupo L. Bonazi liepos 8 dieną Žemaičių Kalvarijos atlaiduose. Jei nori pajusti širdyje džiaugsmą, padaryk gerą kitam. Kodėl dabar žmonės vaikšto liūdni, kiti net pikti, vengia šypsotis?


Liepos 8-ąją, pagrindinę Žemaičių Kalvarijos atlaidų dieną, Arkivyskupas L. Bonazi, sakydamas pamokslą, paminėjo aštuonis palaiminimus politikams. Man tie palaiminimai pasirodė tokie prasmingi, kad kilo mintis juos kiekvieną paanalizuoti kuo išsamiau.


Mintys paraštėse (2011-05-24)

Linas Jegelevičius, „Palangos tilto“ redaktorius, 2011 05 24 | Rubrika: Miestas

Ar Rusijos turtuoliai, galintys lengva ranka atseikėti beveik vieną tūkstantį eurų už nakvynę Palangos „Auskoje“, atvyks į Palangą nuosavais lėktuvais ar kelsis trečią valandą nakties, kad spėtų į Domodedavo aerouostą skrydžiui į Palangą, kurioje jie nusileis dar prieš septynias?


Mintys paraštėse (2011-02-25)  1

Linas Jegelevičius, „Palangos tilto“ redaktorius, 2011 02 25 | Rubrika: Miestas

Rinkimų karuselė į savivaldybes jau beveik pasiekė finišo tiesiąją – jau sekmadienį rinkėjai paskelbs savo verdiktą vienuolikai partijų ir vienam save iškėlusiam kandidatui. Galima neabejoti, tuomet, jau pirmadienio naktį, sužinojus rinkimų rezultatus, prasidės įdomiausia jų dalis – naujos Tarybos valdančios koalicijos dėliojimai.


Mintys paraštėse (2011-01-12)  1

Linas Jegelevičius, „Palangos tilto“ redaktorius, 2011 01 12 | Rubrika: Miestas

Kuris iš dabartinių Palangos moksleivių, svajodamas apie vieną didžiausių pasaulyje verslą, šiandien ryžtųsi įsilaužti į serverį, pavogti savo bendraklasių nuotraukas ir  įdėti jas į savo sukurtą portalą, klausdamas, kuri iš mergyčių yra seksualiausia?


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas