„Misis Visata“ dalyvės lankėsi Palangoje

Rasa GEDVILAITĖ, 2010-08-18
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Rugpjūčio 12-ąją Vilniuje buvo sutiktos ir pasveikintos šiemet Lietuvoje vyksiančio konkurso „Mrs Universe 2010“ dalyvės. Tądien visos gražiausios visatos moterys pradėjo savo žygį po Lietuvą, kuris praėjusį pirmadienį atvedė ir į Palangą, Botanikos parko rotondą, kur susirinkusias gražuoles pasveikino Palangos miesto savivaldybės meras Vytautas Stalmokas, o malonių įspūdžių kelionę paruošė Kultūros centro direktorius Nerijus Stasiulis.

 

Dėka vilnietės Vaidos Ragėnaitės, pernai Rygoje laimėjusios „Misis Visata 2009“ nugalėtojos titulą, šiemet konkursas organizuojamas Lietuvoje, tad gražuolėms atsirado galimybė artimiau pažinti mūsų šalį. Gražuolėms buvo sudaryta įspūdinga programa – po prisistatymo Vilniuje, jos jau kitą dieną lankėsi pas Kauno merą Andrių Kupčinską. Šeštadienį lankėsi Kernavėje, susitiko su vaikų namų auklėtiniais, apsilankė Trakuose, o vakare surengė labdaros aukcioną. Surinktos lėšos atiteko vaikams iš vaikų globos namų. Sekmadienį gražiausios planetos moterys dalyvavo šv.Mišiose Šiluvos bažnyčioje, o jau pirmadienį džiaugėsi pajūriu.

Šiųmetinio konkurso tema – „Misis Visata 2010: pasaulio moterys – prieš smurtą ir prekybą žmonėmis“, tad gražuolės stengsis ne tik pademonstruoti savo dailią išvaizdą, bet taip bando atkreipti dėmesį į smurtą ir prekybą žmonėmis. Kaip teigė konkurso organizatoriai, projekto misija – suvienyti išsilavinusias, kūrybingas, sugebančias suderinti šeimą ir karjerą, žinoma, aktyviai užsiimančias visuomenine veikla moteris, gebančias kartu spręsti visoms šalims aktualias problemas.

Konkurso rengėjai sulaukė prašymų deleguoti savo atstoves į „Misis Visata“ net iš 70 konkurso atstovybių įvairiose šalyse, tačiau tarptautinė komisija kartu su organizatoriais išrinko 25 finalo dalyves. Finalininkės buvo išrinktos remiantis jų išoriniais duomenimis, socialine veikla, išsilavinimu, karjera bei vaidmeniu šeimoje.

Šiųmetiniame konkurse gausu gabių, talentingų ir neabejotinai įspūdingo grožio moterų iš Rytų ir Vidurio Azijos, Afrikos, Vakarų ir Vidurio Europos, taip pat Šiaurės ir Pietų Amerikos. Lietuvai atstovauja vienoje internetinių svetainių vykusios atrankos laimėtoja jonavietė Jurgita Jankauskaitė bei Baltijos šalių atstovė Renata Voitechovskaja.

Palangoje vaišingai sutiktos gražuolės, merui pristačius kurortą, netrukus elektromobiliais pajudėjo apžiūrėti parko puošmenų iš arčiau.

Šią savaitę gražuolių dar laukia susitikimas su Vilniaus meru, Apvaliojo stalo diskusija Užsienio reikalų ministerijoje tema „Prekybos žmonėmis situacija Lietuvoje ir pasaulyje“. Taip pat projekto „Grožis prieš prekybą žmonėmis“ pristatymas.

Baigiamasis renginys, kurio metu bus išrinkta „Misis Visata 2010“, įvyks rugpjūčio 22 dieną, Vilniaus universiteto Didžiajame kieme, po jo nugalėtoja pakvies į tradicinį „Karalienės balių“.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Palangoje penktadienį, rugpjūčio 23 d., lankėsi miesto-partnerio iš Latvijos ¬– Jūrmalos – kultūros įstaigų darbuotojų delegacija. Susitikimo su kolegomis palangiškiais metu dalintasi patirtimi, aptarti aktualūs klausimai, bendradarbiavimo galimybės.


Palangos kultūros ir jaunimo centro direktorė Vita Petrauskienė ir dar 4 centro darbuotojai sugrįžoiš Italijos, kur gruodžio 7-8 dienomis dalyvavo Europos kultūros forume 2017.


Šiandien neišeidami iš namų internetu galime padaryti liūto dalį darbų, kuriems atlikti anksčiau reikėjo varstyti įstaigų duris. Įmonės, optimizuodamos savo internetinius tinklapius, sėkmingai sprendžia ir kitus klausimus: konkurencinėje kovoje jos tampa pranašesnės, palengvinama informaciją apie paslaugas teikiančių darbuotojų kasdienybė. Tačiau didžiosios...


Palangos Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) dviejų metų studijas užbaigė 268 pirmosios laidos absolventai. Mokslų baigimo šventėje studijų baigimo pažymėjimai buvo įteikti fakultetų dekanams, o ne kiekvienam absolventui atskirai, nes tada šis procesas būtų užsitęsęs ne vieną valandą. Kraštotyros ir turizmo fakulteto dekanė Birutė Mockuvienė gavusi iš TAU garbės...


Iš „Auksinio fenikso” apdovanojimų ceremonijos, šiemet surengtos  Anykščių kultūros centre, praėjusį penktadienį Palanga sulaukė puikios žinios – „Auksinis feniksas“  Palangos kultūros centro direktoriaus pavaduotojui Nerijui Stasiuliui įteiktas kaip geriausiam metų kultūros ir meno kūrėjui.


Pasakorių konkursas: dvi dalyvės, dvi laureatės

„Palangos tilto” informacija, 2013 05 27 | Rubrika: Kultūra

„Su suaugusiais sunkiau negu su vaikais: mažiesiems pasakai, kad reikia dalyvauti konkurse, jie ir ateina, o didieji ar laiko, ar noro neranda“, – atsiduso Palangos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos direktoriaus pavaduotoja Aura Banevičienė, atidarydama tarmių metams skirto respublikinio pasakotojų konkurso „Ruoda poikee ruoda“ Palangos ratą.


Valstybinės šventės išvakarėse A. Mončio namuose-muziejuje atidaryta šiai erdvei kiek neįprasta, tačiau labai teisingai joje skambanti grafikės, vienos aktyviausių ir progresyviausių Šiaulių miesto menininkės, pasak menotyrininkų, Šiaulių universiteto Menų fakulteto Dailės katedros dėstytojos Lauros Guokės paroda „Sunaikinta visata“...


Ko gero, daugeliui kurorto kultūrinis gyvenimas siejasi su beveik legendiniu Nerijum Stasiuliu. Bet nuo balandžio mėnesio, N. Stasiuliui išėjus dirbti į savivaldybės Tarybą, Palangos kultūros centro „bosas“- naujas žmogus. Naujas, bet ne visiškai „žalias“ ir jau žinomas ne vieno palangiškio. Susipažinkime: naujas  Palangos kultūros centro...


„Misis Visata“ dalyvės lankėsi Palangoje

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 08 18 | Rubrika: Miestas

Rugpjūčio 12-ąją Vilniuje buvo sutiktos ir pasveikintos šiemet Lietuvoje vyksiančio konkurso „Mrs Universe 2010“ dalyvės. Tądien visos gražiausios visatos moterys pradėjo savo žygį po Lietuvą, kuris praėjusį pirmadienį atvedė ir į Palangą, Botanikos parko rotondą, kur susirinkusias gražuoles pasveikino Palangos miesto savivaldybės meras Vytautas Stalmokas, o malonių įspūdžių kelionę...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas