NAUJIENŲ PABIROS
Nauji vargonai: paskutinėmis vasario dienomis į Palangos parapiją atkeliavo nauji vargonai, kurių montavimo darbai Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje jau prasidėjo.
Planuojama, kad montavimo ir derinimo darbai bus baigti iki Šv. Velykų švenčių, o per Atvelykį ketinama surengti pirmąjį vargonų muzikos koncertą, tada bus ir naujųjų vargonų pašventinimas.
Piketas Klaipėdoje: sekmadienio popietę būrelis klaipėdiečių Minijos gatvėje prie Rusijos Federacijos generalinio konsulato surengė piketą. Protestuota prieš karinę Rusijos invaziją į Ukrainą.
„Ukraina, mes su jumis“, „Stop Russia“, „Šalin rankas nuo Ukrainos“ – tokius plakatus į piketą atsinešė protestuotojai.
Protesto dalyviai sakė taip reaguojantys į Rusijos karinės technikos pasirodymą Krymo pusiasalyje. Jie teigė, kad į Ukrainos vidaus reikalus neturėtų kištis nė viena valstybė.
Prie konsulato protestuotojai atsinešė Lietuvos trispalvę, atlapuose segėjo Ukrainos vėliavos spalvų juosteles. Protestas truko apie pusvalandį.
Tuo pačiu metu protestas vyko ir prie Rusijos ambasados Vilniuje.
Kovo 1 d. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas kreipėsi į Rusijos Federacijos tarybą dėl sprendimo panaudoti Rusijos ginkluotąsias pajėgas Ukrainos teritorijoje, kol šioje šalyje normalizuosis visuomeninė politinė padėtis.
„Ukrainoje susiklosčius nepaprastajai situacijai, kilus grėsmei Rusijos Federacijos piliečiams, mūsų tėvynainiams, Rusijos Federacijos ginkluotųjų pajėgų kontingentui, dislokuotam pagal tarptautinius susitarimus Ukrainos teritorijoje (Krymo autonominė respublika), vadovaudamasis Rusijos Federacijos Konstitucija (...) kreipiuosi į Rusijos Federacijos tarybą dėl Rusijos Federacijos ginkluotųjų pajėgų panaudojimo Ukrainos teritorijoje, kol normalizuosis visuomeninė politinė padėtis šioje šalyje“, – sakoma Prezidento spaudos tarnybos pranešime.
Rusijos Federacijos taryba šeštadienį vienbalsiai palaikė Vladimiro Putino prašymą leisti karinę intervenciją Ukrainos teritorijoje, praneša unian.net.
Po 65 – lauk iš darbo? Siūloma leisti nutraukti darbo sutartį, kai darbuotojui sukanka 65-eri metai.
Tokį Darbo kodekso pataisos projektą įregistravo Liberalų Sąjūdžio atstovas Gintaras Steponavičius, siekdamas paskatinti jaunų specialistų įtraukimą į darbo rinką.
Dabartinis reglamentavimas, pasak Darbo kodekso pataisos autoriaus G. Steponavičiaus, neužtikrina kartų kaitos kai kuriuose sektoriuose, todėl jauni specialistai baigę mokslus priversti emigruoti.
Sociologas, Vilniaus universiteto profesorius Romas Lazutka tokį siūlymą vadina diskriminaciniu ir teigia, kad darbo kokybę lemia ne amžius, lytis ar tautybė, bet kompetencija ir darbo kokybė.
Pagal dabar galiojantį Darbo kodeksą amžius negali būti teisėta priežastis darbuotojui atleisti.
„Palangos tilto“, ve.lt, delfi.lt inf.
„Palangos tilto“ redakcija
Jūsų komentaras:
Po 65 lauk iš darbo?.. 2014-03-03 18:52 (. / IP: 86.100.63.40)
-gal nukvakusiems ar "trumpapročiams - lauk iš Seimo?...-Kai gaus atlygio 700-800 Lt tegul parodo, kaip gyventi?kaip paskirstyti kai maistui ir vaistams -nebelieka? ypač esant ir gyvenant vienam -pensininkui ar invalidui? Ar, iš mūsų pensijų pripampę seimūnai, žino, kaip tai atrodo realiai?..Taip pat skaitykite
Jau šiandien, gruodžio 6 d., penktadienį, Palangoje, o rytoj, gruodžio 7 d., šeštadienį, Šventojoje bus įžiebtos pagrindinės kurorto kalėdinės eglės.
Ketvirtadienį Seimas priėmė rezoliuciją „Dėl padėties Sakartvele ir Sakartvelo europinės ateities“, kuria pasmerktas smurtas prieš protestuotojus ir raginama surengti naujus parlamento rinkimus. Už rezoliuciją balsavo 109 Seimo nariai, prieš buvo tik vienas „valstietis“ – Valius Ąžuolas. „Nemuno aušros“ ir Lietuvos Valstiečių ir Žaliųjų Sąjungos parlamentarai nebalsavo. Palangą atstovaujantis...
Palangos senosios gimnazijos moksleivių dovana miesto bendruomenei
2024 12 04 | Rubrika: Miestas
Šiltai kviečiame visus, ir didelius, ir mažus, ateiti į Palangos senosios gimnazijos didžiąją salę 2024 m. gruodžio 21 d. 13 valandą ir pamatyti šį spektaklį.
Klaipėdos, Tauragės ir Telšių krašto gyventojai, kurie turi pareigą sumokėti nekilnojamojo turto (NT) mokestį už 2024 metus, jau deklaravo apie 0,5 mln. eurų, iš jų - Klaipėdos apskrities gyventojai – 0, 4 mln. eurų.
Laisvės gynėjų dienai skirti renginiai Palangoje
2024 01 08 | Rubrika: Miestas
Meras Šarūnas Vaitkus aplankė Palangos baseino darbuotojus
2024 01 07 | Rubrika: Miestas
Gruodžio 27 dieną Palangos meras Šarūnas Vaitkus aplankė Palangos baseino darbuotojus, kuriems pranešė gerą žinią, kad baseino jokiems privatininkams atiduoti nebereikės, o jie galės ir toliau sėkmingai darbuotis.
Neringa artėjančius 2024-uosius skelbia Švyturių metais
2024 01 02 | Rubrika: Miestas
Net tris švyturius turinti Neringa artėjančius 2024-uosius metus skelbia Švyturių metais ir kviečia kurorto gyventojus ir svečius skirti dar didesnį dėmesį šiems navigaciniams ženklams, jų ir tuo pačiu viso krašto istorijai, rašoma Neringos savivaldybės pranešime žiniasklaidai.
Naujienų pabiros 1
2014 01 20 | Rubrika: Miestas
Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.
Naujienų pabiros
„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas
Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.
