VSAT KVIEČIA ĮGYTI PASIENIEČIO PROFESIJĄ

Palangos tiltas, 2022-06-28
Peržiūrėta
2431
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

VSAT KVIEČIA ĮGYTI PASIENIEČIO PROFESIJĄ

Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) kviečia rinktis pasieniečio profesiją. Profesionaliu sienos saugotoju gali tapti Lietuvos Respublikos piliečiai nuo 18 iki 60 metų amžiaus, atitinkantys sveikatos, fizinio parengtumo, nepriekaištingos reputacijos ir lojalumo valstybei reikalavimus, bei įgiję vidurinį išsilavinimą. Dokumentai priimami iki 2022 m. liepos 17 d.

Kodėl verta tapti VSAT pareigūnu?

Prestižas - galimybė tarnauti savo šaliai, prisidėti prie jos saugomo.

Karjeros galimybės - VSAT kiekvienam sudarytos sąlygos siekti karjeros.

Mokymosi galimybės – mokymosi ir profesinio tobulinimosi galimybės Lietuvoje bei Europos Sąjungos valstybėse.

Darbo užmokestis – VSAT pareigūnų darbo užmokestį sudaro:

pareiginė alga;priedas už laipsnį;priedas už tarnybą Lietuvos valstybei stažą;priemokos, mokėjimas už darbą poilsio ir švenčių dienomis, nakties ir viršvalandinį darbą ir budėjimą.

Atostogos - pareigūnams nustatomos kasmetinės atostogos, atsižvelgiant į jų vidaus tarnybos stažą:

22 darbo dienos – ištarnavusiems iki 5 metų;25 darbo dienos – ištarnavusiems nuo 5 iki 10 metų;29 darbo dienos – ištarnavusiems nuo 10 iki 15 metų;33 darbo dienos – ištarnavusiems nuo 15 iki 20 metų;37 darbo dienos – ištarnavusiems 20 metų ir daugiau.

Socialinės garantijos:

VSAT pareigūnai draudžiami valstybiniu socialiniu pensijų draudimu. Valstybinė pensija skiriama ir mokama išėjusiems iš tarnybos ir ištarnavusiems 25 ir daugiau metų pareigūnams.

Pareigūnų sveikata ir gyvybė visam jų tarnybos laikui valstybės biudžeto lėšomis privalomai draudžiama nuo nelaimingų atsitikimų tarnyboje, nuo nelaimingų atsitikimų, susijusių su tarnyba, nuo nelaimingų atsitikimų vykstant į tarnybą ar grįžtant iš jos. Asmens sveikatos priežiūros paslaugos pareigūnams Vyriausybės nustatyta tvarka apmokamos iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo, valstybės ir savivaldybių biudžetų lėšų.

Specialias tarnybines užduotis vykdantiems ar atliekantiems tarnybą lauko sąlygomis pareigūnams mokama Vyriausybės nustatyto dydžio maitinimosi išlaidų piniginė kompensacija.

Aprūpinimas tarnybine uniforma – pareigūnai valstybės lėšomis aprūpinami pareigūnų tarnybine uniforma.

Pareigūnui, kuris pagal tarnybos pobūdį važinėja keleiviniu ar asmeniniu transportu tarnybiniais tikslais, taip pat vyksta į tarnybos vietą ir iš jos, kompensuojamos važiavimo išlaidos, išskyrus išlaidas taksi.

Tarptautinės misijos – galimybė dalyvauti misijose Europos Sąjungos valstybėse, prisidėti prie tarptautinio saugumo užtikrinimo, pasisemti patirties bendrose operacijose su užsienio šalių partneriais.

 

Sėkmingai kursus baigusiems bei į tarnybos vietas paskirtiems pasieniečiams, neturintiems nuosavo būsto, yra mokami butpinigiai nuo 228 iki 661 euro.

Jei susidomėjote galimybe tapti pareigūnu ir tarnyba valstybės sienos apsaugoje, daugiau informacijos rasite specialioje Pasieniečių mokyklos svetainės rubrikoje STOJANTIESIEMS, el. adresu: https://pasienietis.lrv.lt/lt/stojantiesiems

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šiandien sveikinuosi iš seno gero, nors turistų gal kiek ir primiršto, Palangos turgaus. Jei pajūrio oras tai pametėja vasariškos nuotaikos, tai vėl ją atsiima, šis turgelis tiesiog alsuote alsuoja vasara. Pasidairykime po asortimentą ir kainas. 


Vaida Genytė, Rūta Ščiogolevaitė ir Aistė Pilvelytė: „Muzikinės meilės istorijos“


Grupė „Saulės Kliošas“ 


Palangos miesto savivaldybės Tarybos nario ir Tarybos Etikos komisijos pirmininko Dariaus Kubiliaus TS-LKD vadinimas „išgamomis“ ir „TSRS“ neliko nepastebėtas šiandien, ketvirtadienį, birželio 17 d., vykusiame miesto savivaldybės Tarybos posėdyje. 13-uoju klausimu buvo svarstomas klausimas „Dėl Palangos miesto savivaldybės tarybos Etikos komisijos 2020 metų veiklos ataskaitos.“


Kol naujų būstų paklausa Lietuvoje auga tarsi ant mielių, natūralu, kad pasitaiko ir būsto įrengimo klaidų ar netikslumų.


Sekmadienį po neeilinių šv. Mišių Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje, švenčiančioje 110 metų sukaktį, palangiškiams suteikta galimybė užkopti į bokštą ir Palangą apžvelgti iš daugiau nei dvidešimties metrų aukščio. Minint tokią išskirtinę sukaktį, suskubta žmones nudžiuginti ir neeiline dovana. Tiesa...


Juoda katė tarp Palangos politinių kalinių ir tremtinių pirmyn ir atgal tiek daug lakstė, kad galop neapsieita be teismų. Ginčo smaigalyje: kas – Irena Galdikaitė ar Donatas Elijošius – yra teisėtas Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos (LPKTS) Palangos filialo pirmininkas. Aistros verda ir dėl Tremties ir rezistencijos muziejaus J. Basanavičiaus gatvėje: viena...


Valdžios taiklūs metimai lemia Palangos sėkmę  17

Alvydas ZIABKUS, „Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2013 09 12 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Po vasarą tvyrojusios politinės tylos rugsėjis driokstelėjo miesto taryboje valdančiąją koaliciją sudarančių partijų renginiais.


Nauji mokslo metai – ant nosies galo, bet dvi miesto mokyklos švaistosi karo kirviais. Į jį įtraukti ir Tarybą, ir tuo pačiu pamėginti išklibinti valdančiosios daugumos pamatus pasiryžusi ir pedagogė, Tarybos narė Genoveita Krasauskienė. Kai kurie valdančiosios koalicijos nariai atsargiai priekaištauja jau ir Tarybos vadovams: „Sprendimus reikėjo priimti...


Vasaros atostogos daugeliui asocijuojasi su poilsiu bei ramybe. Vėlyvi rytai, galimybė iki soties mėgautis saulės voniomis, naktinis gyvenimas – visa tai prieinama jauniems, vaikų neturintiems vasarotojams. Šią vasarą, Palangoje įsikūręs vaikų priežiūros kambarys, leidžia į vasaros linksmybių sūkurį įsilieti ir tėvams. Tačiau ar ryžtumėtės palikti savo vaiką nepažįstamai tetai?...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius