NAUJIENŲ PABIROS

Palangos tiltas, 2014-04-03
Peržiūrėta
3938
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kūrybinės grupės „Mostas“ nariai pasirengę ištapyti Vaikų bibliotekos laiptinę bei fojė.
Kūrybinės grupės „Mostas“ nariai pasirengę ištapyti Vaikų bibliotekos laiptinę bei fojė.

Dovana bibliotekai: Palangos miesto savivaldybės viešoji biblioteka sulauks netikėtos spalvingos dovanos. Pernai savo dvidešimtąjį gimtadienį atšventusios kūrybinės grupės „Mostas“ dailininkai nutarė papuošti fojė ir laiptinę, kuria mažieji palangiškiai ateina į Vaikų biblioteką. Antradienį „Mosto“ nariai – žinoma grafikė Gražina Oškinytė-Eimanavičienė, ekspresyvios grafikos kūrėja Reda Rimkutė-Ščerbakovienė, jautrios menininkės Dovilė Oškinytė, Ieva Litvaitytė, Eglė Lipinskaitė, tapytojas Romas Paulikas ir, žinoma, pats grupės pirmininkas dailininkas Juozas Griušys, – apžiūrėjo būsimas „drobes“ ir kartu su bibliotekos direktoriumi Kęstučiu Rudžiu aptarė, kur atsiras spalvotosios dovanos.

 

 „Palangos santarvė“: kovo 27 d. Palangos miesto savivaldybės Tarybos posėdžių salėje įvyko bendruomenės „Palangos santarvė“ visuotinis ataskaitinis susirinkimas, kurio metu buvo pristatyta bendruomenės veiklos ataskaita už praėjusius 2013-uosius metus. Taip pat išrinkta nauja bendruomenės taryba bei pirmininkė. Ja vienbalsiai išrinkta Daina Eimanavičienė, pakeitusi kadenciją baigusią pirmininkę Daivą Dekontaitę.

 

Viešnagė apkarto: kovo 28 d. ankstų rytą (7.10 val.) Palangos centre, Vytauto g., prie „Lietuvos spaudos“ kiosko priėję du jaunuoliai paprašė pardavėjos 2 pakelių cigarečių „Marlboro Gold“. Nieko blogo neįtardama pardavėja padavė rūkalus, tačiau vietoj pinigų pamatė, kaip jaunuoliai nubėga.

Kad ir operatyviai atvykusiems į įvykio vietą, Palangos policijos pareigūnams iš karto sučiupti vagišių nepavyko. Pareigūnai, peržiūrėję miesto stebėjimo kamerų vaizdo įrašus, nustatė vaikinų išorės požymius.

Jaunuoliams įžūlumo netrūko. Manydami, kad dėl nusikalstamo poelgio jiems pavyko išsisukti, abu tęsė viešnagę Palangoje. Tos pačios dienos vidurdienį jie buvo pastebėti policijos pareigūnų J. Basanavičiaus g. ir sulaikyti. Kaip paaiškėjo, tai Ukmergės rajone gyvenantis 22 metų Audrius ir Kauno r. gyvenantis 21 metų Matas. Abu buvo lengvai apgirtę. Vaikinai atvyko į Palangą savaitgaliui papramogauti, tačiau jų viešnagė baigėsi policijoje.

 

Kviečia savanorius: Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos kartu su VšĮ „Raidos kryptys“ ir Lietuvos policijos mokykla iki 2015 m. birželio 3 d. įgyvendina projektą „Savanoriai žmonių saugumui“, skirtą 18-29 m. nedirbantiems ir nesimokantiems geros reputacijos asmenims. Projekto metu savanoriai išklausys 24 akademines valandas trunkančius mokymus ir dalyvaus 200 val. trukmės savanoriškos veiklos praktikoje, kurios metu turės galimybę pažinti policijos pareigūnų darbą, atlikti jiems pavestas užduotis, įgyti teisės žinių, realizuoti savo gebėjimus.

Asmenys, norintys dalyvauti šioje programoje, gyvenantys Palangos miesto savivaldybėje ir  atitinkantys savanoriams keliamus reikalavimus, gali kreiptis telefonu (8 460) 41 529, el. paštu aurelija.ranciene@policija.lt arba atvykti į Palangos miesto policijos komisariatą, adresu Vytauto g. 4, Palanga, 7 kab.

 

 „Palangos tilto“, Palangos PK inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

2023 m. liepos 17-23 d. per Klaipėdos apskr. VPK Kelių policijos skyriaus pareigūnų vykdytas priemones iš viso užfiksuota 582 įvairūs KET pažeidimai, nustatyti 6 neblaivūs automobilių ir du pernelyg apsvaigę dviratininkai.


Palangos gelbėtojų postuose jau pasirodė viešąją tvarką prižiūrintis policijos pareigūnai. 


Palangoje viešėjęs Tomas užsuko ir į vieną lankomiausių šio kurorto objektų – botanikos parką. Vyras sako, liko nemaloniai nustebintas dėl ten pastebėtų medžių kirtimų ir rastų pjuvenų krūvos. Tuo metu vykdyti medžių kirtimų jau nebebuvo galima dėl prasidėjusio paukščių perėjimo. Parko direktorius informavo, kad visi kirtimai atlikti iki kovo 15 d.


Nors bendras verslo nesėkmių skaičius sumažėjo, bankrotai, turto areštai, įmonių tuštėjimo virusas pernai labiausiai kamavo Rokiškio, Rietavo ir Visagino savivaldybes. Iš didmiesčių didžiausia nesėkmių koncentracija pasižymėjo Vilnius, Kaunas ir Klaipėda, o iš kurortinių miestų pagal nesėkmes išsiskyrė Palanga. Tokiu duomenis paskelbė kreditingumo...


Spalio pradžioje grupė Palangos senosios gimnazijos mokinių dalyvavo projekte „Krašto apsaugos dienos“, kurio renginiai vyko Karinių jūrų pajėgų štabe Klaipėdoje. Jie klausė paskaitų apie valstybės gynybą ir kariuomenę, apie karines jūrų pajėgas, lankėsi Klaipėdos uoste, kur buvo pristatyta povandeninių veiksmų komandos veikla ir įranga.


Nuo 2014 metų sausio 2 dienos Lietuvos darbo biržos įgyvendinamame ESF projekte „Išlik darbo rinkoje“ dalyvavo 118 asmenų, registruotų Klaipėdos teritorinės darbo biržos Palangos skyriuje.


Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.  


Naujienų pabiros

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas

Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.


Vakar per pusantros valandos kurorto savivaldybės Tarybos politikai „sugliaudė“ visus 35 klausimus. Opozicija buvo pastebimai pritilusi, o be „žiežirbų“ vykstant posėdžiui, politikai – tiek iš valdančios daugumos, tiek opozicijos – varstė posėdžių salės duris.


Kalnai šiukšlių, prišnerkštos ir sudergtos kopos, muštynės, kurias ne visada laiku „užgesindavo“ renginiui samdytų apsaugos darbuotojų armija, tualetų trūkumas ir organizaciniai nesklandumai - didžiausio jaunimo susidomėjimo šią vasarą sulaukusio renginio – DJ Tiesto koncerto paplūdimyje – spalvos.


Renginių kalendorius