Transporto srautų statistika Palangoje

Palangos tiltas, 2023-12-05
Peržiūrėta
1096
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Transporto srautų statistika Palangoje

Gruodžio 1-3 dienomis į Palangą Darbėnų keliu, Kretingos gatve, Klaipėdos plentu ir Liepojos gatve į Palangą įvažiavo 8807 transporto priemonės.

*Dėl prastų oro sąlygų ir apsnigusių kamerų pateikti duomenys yra netikslūs. 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Birželio 30 - liepos 6 dienomis Darbėnų keliu ir Kretingos gatve į Palangą įvažiavo 73 306 transporto priemonės.


Birželio 23-29 dienomis Darbėnų keliu ir Kretingos gatve į Palangą įvažiavo 62 979 transporto priemonės.


Birželio 20-22 dienomis Darbėnų keliu ir Kretingos gatve į Palangą įvažiavo 32 507 transporto priemonės.


Birželio 12-15 dienomis Darbėnų keliu, Kretingos gatve ir Liepojos plentu į Palangą įvažiavo 45 561 transporto priemonės.


Kovo 29 - Balandžio 1 dienomis Darbėnų keliu, Kretingos gatve, Klaipėdos plentu ir Liepojos gatve į Palangą įvažiavo 40 134 transporto priemonės.


Vasario 5-8 dienomis Darbėnų keliu, Kretingos gatve, Klaipėdos plentu ir Liepojos gatve į Palangą įvažiavo 17 701 transporto priemonės.


Vasario 2-4 dienomis Darbėnų keliu, Kretingos gatve, Klaipėdos plentu ir Liepojos gatve į Palangą įvažiavo 13 517 transporto priemonės.


Sausio 5-7 dienomis Darbėnų keliu, Kretingos gatve, Klaipėdos plentu ir Liepojos gatve į Palangą įvažiavo 9 799 transporto priemonės.


Gruodžio 29 - gruodžio 31 dienomis Darbėnų keliu, Kretingos gatve, Klaipėdos plentu ir Liepojos gatve į Palangą įvažiavo 14 394 transporto priemonės.


Spalio 6-8 dienomis į Palangą Darbėnų keliu, Kretingos gatve ir Liepojos gatve į Palangą įvažiavo 17 732 transporto priemonės.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius