Mokslo metų pradžios proga – išskirtinės dovanos

Rasa GEDVILAITĖ, 2018-09-06
Peržiūrėta
357
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Aktyvus visuomenininkas Justinas Masalskas dovanomis pradžiugino lavinamosios klasės auklėtinius, jų tėvelius ir mokytojas.
Aktyvus visuomenininkas Justinas Masalskas dovanomis pradžiugino lavinamosios klasės auklėtinius, jų tėvelius ir mokytojas.

Pirmadienį visame mieste vyravo šventinė nuotaika – buvo švenčiama mokslo metų pradžios šventė. Sveikinami buvo ir mokiniai, ir tėveliai, ir mokytojai. Įsimintiną šventę panoro surengti ir aktyvus visuomenės narys, politikas Justinas Masalskas, apsilankęs Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos lavinamojoje klasėje.
Vaikus, jų tėvelius ir juos ugdančias mokytojas palangiškis nudžiugino ne tik saldžiomis, bet ir praktiškomis dovanomis – kaimynystėje gyvenančiam ir šioje klasėje besimokančiam Rendžiui J. Masalskas įteikė treningus, ant kurių užrašytas netgi jo vardas.
„Šie prasidėję nauji mokslo metai – tikrai išskirtiniai, tiek dovanų sulaukėme, tiek džiaugsmo visiems“, – gražia mokslo metų pradžia pasidžiaugė klasės auklėtoja Dana Danielienė, paraginusi papasakoti, kaip gi užsimezgė tokia tvirta draugystė tarp Justino ir Rendžio.
J. Masalskas papasakojo, jog Palangoje gyvena jau daugiau kaip 20 metų, prieš tai jis gyveno Kaune. Įvairios gyvenimiškos aplinkybės taip nulėmė, jog Justino nuolatine gyvenamąja vieta tapo kurortas.
„Ir tada sutikau tokį mažą, gal 4-5 metų berniuką kaimynystėje. Taip mes ir draugaujame iki šiol. O maždaug prieš mėnesį jis mane sutikęs užsiminė, kad jam reikia treningėlių. Kaip gi aš atsisakysiu suteikti vaikui džiaugsmą. Susisiekiau su bičiuliu Kaune, kuris tuo užsiima ir štai, vardiniai treningai – jau Rendžio rankose“, – apie gražią draugystę papasakojo Justinas.
Klasės auklėtoja Dana palinkėjo, kad tokie susitikimai, ir nebūtinai su dovanom, taptų tradicija, juk gera visiems drauge pabūti ir pabendrauti.
„Baltijos“ mokyklos lavinamojoje klasėje iš viso mokosi 6 mokiniai, dar vienas mokinys mokosi nuotoliniu būdu.
Pedagogės papasakojo, jog jų mokslai vyksta ganėtinai intensyviai, mokiniai – itin imlūs, noriai imasi užduočių. „Štai, ir pačią pirmąją dieną mes jau ėmėmės planų, rimtai pradėjome naujų mokslo metų pradžią“, – šypsojosi klasės auklėtoja Dana.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Artėjant naujiems mokslo metams, dar pasidžiaugti besibaigiančia vasara šį savaitgalį Šventojoje kviečia Šeimų šventė. O rugsėjo 5-ąją, pažymint jau prasidėjusius mokslo metus, palangiškius ir šventojiškius moksleivius, jų tėvus, pedagogus ir visą kurorto švietimo bendruomenę sukvies tradicinis renginys – Mokslo metų pradžios...


NATO leidimas pirkiniui ir pirmasis kompiuteris Lietuvoje, pirmoji mokslinė reabilitacijos įstaiga Lietuvoje, bendradarbiavimas su amerikiečiais sovietmečiu,– visa tai ir dar daugiau mena profesorius Albinas Stankus, pasakodamas apie Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Neurologijos instituto Palangos klinikos kūrimąsi prieš penkiasdešimt metų, kurią datą paminėjo...


„Savivaldybių nuomone, prailginti mokslo metai – nepasiteisino. Artimiausiu metu planuojame kreiptis į Vyriausybę, kad būtų grąžinta ankstesnė mokslo metų trukmė“, ¬– teigė LSA viceprezidentas, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus.


Pirmadienį visame mieste vyravo šventinė nuotaika – buvo švenčiama mokslo metų pradžios šventė. Sveikinami buvo ir mokiniai, ir tėveliai, ir mokytojai. Įsimintiną šventę panoro surengti ir aktyvus visuomenės narys, politikas Justinas Masalskas, apsilankęs Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos lavinamojoje klasėje.


Besibaigiant praėjusiai savaitei į Palangos miesto savivaldybę buvo pakviesti tėveliai, sausio mėnesį sulaukę šeimos pagausėjimo. Švenčiant Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį sumanyta idėja kiekvieną mėnesį pasveikinti išskirtiniais metais gimusius naujagimius ir jų tėvelius, įteikiant jiems kūdikių kraitelius.


Prasidėjus rudeniui, į mokyklas sugrįžo šurmuliuojantys vaikai. Vieni jų tęsia mokslus su senais draugais ir mokytojais, kiti pateko į visai naują aplinką. Tai pirmokai, penktokai, devintokai ir tie, kas dėl įvairių priežasčių keis klasę ar mokyklą. Nauji žmonės, tvarka džiugina, domina, bet kartu daugeliui kelia nerimą, vidinę įtampą. Jau rugsėjo mėnesį į psichologus mokykloje...


Paskutinė mokslo metų paskaita – gamtoje

Palangos TAU kraštotyros ir turizmo fakulteto dekanės pavaduotoja Irena GALDIKAITĖ, 2013 05 20 | Rubrika: Miestas

Palangos Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) kraštotyros ir turizmo fakulteto studentai – senjorai, kaip tikri būtent šios specialybės studentai, t.y. turistai, priėmė sprendimą savo pirmųjų mokslo metų pabaigą vainikuoti savo surengta paskutine paskaita – dviračių žygiu.


Kada daugelis diskutuoja, kaip turėtų atrodyti prestižiniai – pagrindiniai Lietuvos valstybės kurortinės vasaros sostinės Palangos miesto vartai, galima atsakyti: jie jau 20 metų yra, tai – Pradinės mokyklos rūmai, kuriuos projektavo neeilinio talento architektas, šviesaus atminimo vyras Gintautas Likšas. Yra ir observatorijos bokštas, apie kurio naują...


Rugsėjo 1-ąją džiugiai atšventė ir patys mažiausieji palangiškiai, kurie savo pirmuosius žingsnelius link mokyklos žengia darželiuose. Spalvingą šventę vaikams padovanojo ir lopšelio-darželio „Gintarėlis“ auklėtojos drauge su direktore Ilona Milkonte.


Likus vos porai dienų iki Rugsėjo 1-osios šventės, mokyklų ir lopšelių-darželių vadovai skuba rengtis iškilmėms, ketindami ir nudžiuginti, ir nustebinti susirinkusius vaikus bei jų tėvelius. Pasitelkę savo išmonę ir visą džiaugsmingą, per kraštus besiliejančią gerą nuotaiką, jie nusprendė ruoštis taip, kad visi susirinkusieji dar ilgai prisimintų šią dieną.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius