Mokyklai-darželiui „Pasaka“ – 25 metai

Rasa GEDVILAITĖ, 2010-10-06

Vakar mokykla-darželis „Pasaka“ džiaugsmingai paminėjo savo itin gražią šventę – 25 metų sukaktį. Pedagogėms tai – dviguba šventė, mat spalio 5-ąją minima ir Tarptautinė mokytojų diena. Kaip paminėjo mokyklos-darželio direktorės pavaduotoja ugdymui Irma Kuojienė, tai tik pradžia, mat staigmenos ir siurprizai sukakties proga dar laukia ir ateityje. Jubiliejinę dieną pedagogės skubėjo paminėti drauge su savo mažaisiais auklėtiniais, tad šie suteikė daug smagių emocijų ir gražią šventę nuspalvino dar įvairesnėm spalvom.

 

Nors saulutė tądien nešildė, vaikų šypsenos iš lūpų nedingo, mat džiaugtis jie tikrai turėjo dėl ko – visgi dvi gražios progos. Direktorės Dainoros Šeižienės ir pavaduotojos I.Kuojienės paskatinti vaikai dar labiau nusiteikė šventei, kuriai ir patys rengėsi itin kruopščiai.

Vaikai nepamiršo, jog tądien ne tik jų mylimai mokyklai-darželiui sukanka 25 metai, bet taip pat švenčiama šventė ir mokytojų garbei. „Apkabinkit savo mokytojas, juk tai jūsų pirmosios mokytojos“, - paragino mažuosius mokinukus pavaduotoja I.Kuojienė. Būtent pirmosios mokytojos ir įveda mažuosius į pažinimo kelią, kuriuo vėliau žengia savarankiškai, tad mokiniai didžiulę pagarbą, o svarbiausia, meilę išreiškė šiltu apkabinimu.

Siekdami pranešti žinią, jog lygiai prieš 25 metus mokykla-darželis „Pasaka“ atvėrė duris, pedagogių kolektyvas ir vaikai pasitelkė į pagalbą balionus, kurie paleisti į dangų bylojo apie gražią šventę. Stipriai spausdami savo rankelėse spalvotuosius „žinios nešėjus“ vaikai juos entuziastingai paleido. Šie balionai, kaip ir mokyklos-darželio patalpoje pūpsantis žmogeliukas iš balionų – tai „Pumpurėlių“ grupės vaikučių mamos Dianos Arlauskienės dovana.

Jog šventė įgautų prasmę, vaikai su auklėtojų pagalba pasodino mokyklos-darželio teritorijoje keletą ąžuoliukų, kurie augdami simbolizuos augančią ir įstaigos kaupiamą patirtį, neblėstančias gražiausių švenčių akimirkas.

Džiaugdamiesi puikiu oru visi šventės dalyviai troško kuo ryškiau įamžinti šią dieną. Vaikai, nešini didžiuliais glėbiais pririnktų kaštonų, iš jų sudėliojo įspūdingą „Pasakos“ užrašą, kuris dar ilgai primins apie šią šventę ir nuveiktus prasmingus darbus vardan jos paminėjimo.

„Tai daug ar mažai metų?“ – klausė pavaduotoja I.Kuojienė vaikų, pati patikindama, jog tai tikrai nedaug, tačiau patirta įspūdingų akimirkų ir įvairių išgyvenimų, skatinančių niekuomet nesustoti, nuolat tobulėti.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kurorto kultūros ir meno darbuotojai paminėjo Kultūros dieną

"Palangos tilto" informacija, 2019 04 20 | Rubrika: Kultūra

Palangos kultūros ir meno srities darbuotojai turiningai paminėjo pasaulinę Kultūros dieną. Balandžio 14 d. Nepriklausomybės aikštėje tradiciškai buvo iškelta Taikos vėliava, o po šios ceremonijos kurorto kultūros ir meno darbuotojai išvyko į turiningą ekskursiją. Ekskursijos metu aplankyta Žemaitijos sostinė Telšiai, Alkos muziejus, Plungės...


Gegužės 31 dieną Palangos lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“ buvo suorganizuotos mokomosios-evakuacinės pratybos. Tokios pratybos lopšelyje-darželyje organizuojamos jau ne pirmą kartą ir kiekvienais metais pastebima, kad tiek darželio vaikai, tiek įstaigos personalas labai daug dėmesio skiria priešgaisrinei saugai.


Praėjusią savaitę Palangos lopšelis-darželis „Gintarėlis“ šventė 35-ių metų sukaktį. Su gražia švente darželio kolektyvą ir vadovę Iloną Milkontę sveikino Palangos miesto savivaldybės mero patarėja Jurgita Vanagė, kuri perdavė mero Šarūno Vaitkaus padėkas ilgametę patirtį turinčioms pedagogėms, jų padėjėjoms ir kitiems kolektyvo nariams.


Kasmet Palangos pradinėje mokykloje lapkričio 16-ąją minime Tarptautinę tolerancijos dieną. Tolerancija apibūdinama kaip pakantumas kitiems bei supratimas, jog kitas žmogus gali skirtis nuo mūsų. Kartu tai ir pripažinimas, jog jis turi teisę būti kitoks. Tolerancijos ugdymas mokykloje ypatingai svarbus. Jis skiepija vaikams žmogiškąsias vertybes ir padeda priimti teisingus sprendimus....


Šeštadienį Klaipėdoje, Skulptūrų parke, minint Lietuvos šaulių sąjungos Vakarų (jūros) 3-iosios rinktinės 92-ąsias įkūrimo metines, aidėjo Tautiška giesmė bei buvo priimtos naujų šaulių priesaikos ir jaunųjų šaulių iškilmingi pasižadėjimai.


Lapkričio 23-ioji – Lietuvos kariuomenės diena. Šią dieną prieš 94 metus tuometis Ministras Pirmininkas Augustinas Voldemaras pasirašė įsakymą, kuriuo pradėtos formuoti šalies reguliariosios pajėgos. Oficiali Lietuvos kariuomenės atkūrimo diena penktadienį paminėta ir Palangoje.


Spalio 22-ąją mokykla-darželis „Pasaka“ subūrė gausų būrį palangiškių, kurie sveikino mokymo įstaigą 25 metų sukakties proga. „Paskendę“ gėlių jūroje, apsupti vaikų krykštavimo susirinkusieji itin išradingai ir linksmai atšventė gimtadienį.


Mokyklai-darželiui „Pasaka“ – 25 metai

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 10 06 | Rubrika: Miestas

Vakar mokykla-darželis „Pasaka“ džiaugsmingai paminėjo savo itin gražią šventę – 25 metų sukaktį. Pedagogėms tai – dviguba šventė, mat spalio 5-ąją minima ir Tarptautinė mokytojų diena. Kaip paminėjo mokyklos-darželio direktorės pavaduotoja ugdymui Irma Kuojienė, tai tik pradžia, mat staigmenos ir siurprizai sukakties proga dar laukia ir ateityje. Jubiliejinę dieną pedagogės skubėjo...


Šiandien minima Angelų sargų arba Policijos diena, kurią kasmet savaip švenčia visos Lietuvos policijos pareigūnai, ne išimtis –ir Palangos miesto policijos komisariatas. „Mes šią dieną paminėjome diena anksčiau. Dešimtą valandą buvo iškilmingas susirinkimas bei nusipelniusių pareigūnų apdovanojimai. Buvo atvykę koncertuoti vaikai iš Palangos S.Vainiūno muzikos mokyklos. Vidurdienį buvo...


„Baltijos“ pagrindinei mokyklai – 20 metų

Rasa GEDVILAITĖ, 2009 11 21 | Rubrika: Miestas

Penktadienį į „Baltijos“ pagrindinę mokyklą rinkosi itin džiugiai nusiteikęs mokytojų kolektyvas bei visi mokiniai. Lapkričio 20 dieną mokykla, kadaise buvusi 3-ioji vidurinė, atšventė savo dvidešimtmetį. Daug pasiekimų, neišvengiant nusivylimų, pasiekusi mokykla iki šiol išlaikė darnų kolektyvą, susiformavusį būtent prieš du dešimtmečius.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas