Nacionalinis švietimo įstaigų moksleivių piešinių konkursas „Vaikai Palangai“

Palangos tiltas, 2023-03-14
Peržiūrėta
1622
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Nacionalinis švietimo įstaigų moksleivių piešinių konkursas „Vaikai Palangai“

Palangos  770 metų gimtadienio proga Palangos moksleivių klubas organizuoja moksleivių piešinių konkursą ,,Vaikai Palangai”, kurio metu mokiniai savo darbuose kviečiami kurti ateities Palangos viziją.

Palanga – visų mylimas miestas prie jūros, kuriame malonu būti visais metų laikais. Vienus čia žavi jūra ir kopos, architektūra ir parkai, kiti ieško aktyvių  pramogų ar ramybės žaliose miesto erdvėse. Neįmanoma įsivaizduoti Palangos be nuostabių pušynų, poilsiautojų pamėgto paplūdimio, Birutės parko ir istoriją primenančios kurorto architektūros. O kokia Palanga išliks ateinančioms kartoms: patrauklus miestas – kurortas tarp pušynų ar ypač modernus miestas prie jūros?

Tikslas. Ugdyti moksleivių kūrybiškumą ir projekcinius gebėjimus, kuriant viziją apie unikalius, klestinčius, ekologiškus miestus ir gyvenimo kaitą, skatinti atsakingumą bei ekologiškumą.

Uždaviniai:

Kurti tvarios Palangos ateities viziją;Ugdyti estetinį, architektūrinį suvokimą, iniciatyvumą ir vertybines nuostatas;Atskleisti mokinių kūrybiškumą raiškos ir atlikimo procesu;Lavinti vaizduotę ir savarankiškumą, kuriant įvairiomis dailės priemonėmis bei technikomis;Supažindinti visuomenę su moksleivių kūrybine veikla, rengiant parodas virtualioje erdvėje bei visuomenei prieinamose vietose.

Daugiau informacijos nuostatuose:

Piešinių konkurso „Vaikai Palangai“ nuostatai

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Viešo konkurso būdu į pareigas paskirtų švietimo įstaigų vadovų meras nebegalės vienasmeniškai atšaukti iš pareigų.


Palangos sanatorinės mokyklos pradinių klasių mokiniai, mokytojos Erika Turauskienė, Alma Bluškienė, Anželika Toleikienė, Jolanda Malinauskienė bei bibliotekininkė Ingrida Rimšienė dalyvavo respublikiniame pradinių klasių mokinių piešinių konkurse „Gyvenimas pasakoje. Mano mėgstamiausias personažas“.


Palangos paveldo objektų piešinių paroda „Pieštuku prie palikimo“ eksponuojama kovo 30 d. – balandžio 30 d.  Joje naujausi, 2022 metų autorės dokumentalūs ir meniški piešiniai. 


Palangos  770 metų gimtadienio proga Palangos moksleivių klubas organizuoja moksleivių piešinių konkursą ,,Vaikai Palangai”, kurio metu mokiniai savo darbuose kviečiami kurti ateities Palangos viziją.


Pirmadienį, sausio 10 d., įsigalioja naujas izoliacijos algoritmas gydymo įstaigų, palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugas teikiančių įstaigų ir socialinės globos įstaigų, teikiančių slaugos paslaugas, darbuotojams, turėjusiems sąlytį su COVID-19 liga sergančiu asmeniu. Pasiskiepiję ir persirgę sąlytį turėję asmenys, kurie gavo neigiamą PGR tyrimo rezultatą ir nejaučia ligos simptomų, galės...


Penktadienį, lapkričio 19 d., Palangoje lankėsi bei aktualius švietimo klausimus su Savivaldybės atstovais bei miesto ugdymo įstaigų vadovais aptarė švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė. 


„Palangos tiltas“ vasarą rašė, kad Palangoje pernai vasarą buvo paskelbti net devyni konkursai miesto švietimo įstaigų vadovų kėdėms užimti. Tai, ko gero, buvo absoliutus (anti) rekordas šalyje, turint oment, kiek mūsų kurorte yra švietimo įstaigų ir kiek vadovų joms vienu metu buvo ieškoma. Kas pasikeitė per pusę metų?


Palangoje yra paskelbti net 8 konkursai į švietimo įstaigų vadovų postus. Tai, ko gero, absoliutus (anti) rekordas šalyje, imant santykį, kiek savivaldybėje yra švietimo įstaigų ir kiek vadovų joms vienu metu yra ieškoma. Palangos miesto savivaldybė skelbia konkursus Palangos „Baltijos“ pagrindinės, Palangos pradinės, Palangos Stasio Vainiūno meno...


Kurorte yra paskelbti net 8 konkursai į švietimo įstaigų vadovų postus. Tai, ko gero, absoliutus (anti) rekordas šalyje, imant santykį savivaldybėje esančių švietimo įstaigų ir kiek vadovų joms vienu metu yra ieškoma.


Piešinių konkursas!

Palangos m. savivaldybės informacija, 2009 03 03 | Rubrika: Sveikata

Skelbiamas vaikų ir jaunimo piešinių konkursas „Bijau aš dėl miškų ir upių“, skirtas pasaulinei Žemės dienai paminėti.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius