„Naglio“ komandą papildė naujas treneris

Rasa GEDVILAITĖ, 2009-11-01
Peržiūrėta
5
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos krepšinio komandos „Naglis“ nariai plačiai atvėrė duris naujajam treneriui Gediminui Petrauskui, kuris krepšininkus treniruoja jau savaitę.

 

Kaune gimęs jaunasis krepšininkas iš keleto pasiūlymų pasirinko jį labiausiai tenkinusį klubą ir atvyko padėti palangiškiams pasiekti pergalę. Dėl tokio sprendimo jis nesigaili, nes pasak jo, „Naglio“ komanda pajėgi kovoti su stipriausiomis komandomis, o be to, palangiškiai pasižymi gebėjimu kurti draugišką atmosferą, kurioje nei vienas naujokas nesijaučia svetimas. Pasiūlytos G.Petrauskui sąlygos atitiko jo lūkesčius ir nulėmė galutinį sprendimą.

Jau dvejus metus trenerio veikla užsiimantis G.Petrauskas save apibūdino „maksimalistu“ ir pabrėžė, kad stengiasi įgyvendinti bet kokius sau iškeltus uždavinius. Vykstant NKL čempionatui, naujasis treneris nedrįso prognozuoti jo baigties, nes, pasak jo, visos komandos yra panašaus pajėgumo, o tai skatina sunkiai ir intensyviai dirbti. „Realus „Naglio“ komandos tikslas yra patekti į ketvertą“, - artimiausius siekius įvardijo G.Petrauskas. Svarbiausia, pasak jo, yra tai, kad jo ir komandos narių tikslas sutaptų, tuomet bendromis jėgomis bus lengviau jo siekti. Teigdamas, kad komandoje priešpriešos nėra, jis patvirtino, kad žiūrima ta pačia kryptimi.

Nors dar jaunas, bet jau galintis pasigirti pasiektais rezultatais G.Petrauskas sieks savo įgyta patirtimi pasidalinti ir su Palangos krepšininkais. Treniruodamas Kauno komandą „LKKA-Atletas“, rungtyniaujančią Nacionalinės krepšinio lygos varžybose, suteikė sau galimybę išbandyti savo jėgas. Vasarą jam teko dirbti Lietuvos vaikinų iki 19 metų rinktinės trenerio Vitoldo Masalskio asistentu. O neabejotinos naudos atnešusi savaitę trukusi stažuotė NBA klube „Cleveland Cavaliers“ pravers ateityje toliau sparčiai kopiant aukštumų link. Ten bendravęs su žymiaisiais NBA krepšininkais ir susitikęs išeivį Žydrūną Ilgauską jis gavo naudingų patarimų ir grįžo kupinas ne tik patirtų įspūdžių, bet ir naudingos informacijos.

Pasak G.Petrausko, didelių reformų jis neplanuoja, nes komanda susiformavusi, stipri ir didelių pasikeitimų nenumato. Didesnio nerimo jam kelia traumų galimybė, kurių, pasak jo, komandoje yra, bet ne tokių rimtų, kad negalėtų žaisti. Todėl labiausiai tikisi, kad pavyks tokių nelaimių išvengti ir sėkmingai tęsti pradėtą kelią link užsibrėžtų tikslų.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Vakar 8 val. ryte duris atvėrusi „Lidl“ palangiškius pasitiko šventišku šurmuliu. Pirmieji naujosios parduotuvės pirkėjai buvo vaišinami tradiciniu atidarymų skanėstu tapusiomis Berlyno spurgomis su džemu bei karštais gėrimais, mažuosius linksmino prekybos tinklo talismanai – vaisiukai, o parduotuvės asortimentą papildė proginiai...


Palangos krepšinio klubo rėmėjų ratas toliau plečiasi – jų gretas papildė sparčiausiai Lietuvoje auganti ne gyvybės draudimo bendrovė „Compensa Vienna Insurance Group“.


Palangoje visą mėnesį, iki pat Kalėdų, mažųjų svečių lauks Kalėdų senis, šventiniu laikotarpiu įsikūręs laikinuosiuose savo namuose, esančiuose ties centriniu įėjimu į Birutės parką. Pirmieji lankytojai į Kalėdų senio namuko duris pasibeldė jau sekmadienį.


Penktadienį atidaryta atnaujinta istorinė vila „Anapilis“ ir perduota Palangos kurorto muziejaus reikmėms. Šia proga sulaukta gausybės sveikinimų, džiaugtasi, kad sulaukta šios istorinės dienos, o susirinkusiems palangiškiams ir miesto svečiams pristatytos bent kelios parodos bei prisimintas „Anapilį“ itin mėgęs Vytautas Kernagis.


„Palangos“ krepšinio komanda susitarė su 19 metų 194 cm ūgio palangiškiu Eriku Kubiliumi – perspektyvus jaunas krepšininkas atstovaus šiemet Palangos reprezentacinei komandai.


Palangos krepšininkus buvo apėmusi krepšinio manija

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2012 02 23 | Rubrika: Sportas

Vasario 17 dieną Palangos sporto centro jaunieji krepšininkai dalyvavo Kauno „Žalgirio“ arenoje vykusioje krepšinio šventėje. Čia vyko „Manijos Moksleivių krepšinio lygos“ (MKL) „Žvaigždžių diena“, pavadinta „Ateities krepšinio žvaigždės – šiandien 2012“. Keturias valandas trukusiame renginyje...


Palangos miesto reprezentacinės komandos „Naglis“ sezonas dar neprasidėjo, bet krepšinio klubo siela Regimantas Juška dažnai keliasi ketvirtą valandą ryto. „Išprotėti galima! Prezidentė darbą pradeda nuo septynių, o jūs...“, - nuoširdžiai nustembu. „O man tai – beveik norma! Atsikeliu, išmaukiu puodelį kavos ir sėdu prie...


Gelbėjimo stoties tualetai atvėrė duris poilsiautojams

„Palangos tilto“ informacija, 2011 07 08 | Rubrika: Miestas

Palangos paplūdimyje, Gelbėjimo stotyje, įrengti, bet iki šiol buvę uždaryti viešieji tualetai  pagaliau poilsiautojams atvėrė  duris.


„Naglio“ komandą papildė naujas treneris

Rasa GEDVILAITĖ, 2009 11 01 | Rubrika: Miestas

Palangos krepšinio komandos „Naglis“ nariai plačiai atvėrė duris naujajam treneriui Gediminui Petrauskui, kuris krepšininkus treniruoja jau savaitę.


Šventoji pirmą kartą atvėrė vasarai duris

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 06 06 | Rubrika: Miestas

Vakar Šventojoje, „Kuršių kaime“, plazdančios vėliavos bei  besišypsanti pro debesis saulutė paskelbė, jog prasidėjo vasaros sezono šventė. Aikštėje šurmuliavo kermošininkai, siūlydami ne tik įvairiausius saldumynus bei skanumynus, bet ir tradicinius amatininkų dirbinius. Aikštyne jaunųjų krepšininkų komandos įnirtingai kovėsi gatvės krepšinio turnyre. Ypatingo dėmesio sulaukė ...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas